Grāmatzīmes

Far cry 5

Citi nosaukumi: Far cry 5

Far Cry 5: ticības kulta.

The Far Cry 5 pirmās personas šāvēja spēle, kas tika paziņota atbrīvošanai 2018. gada sākumā, ir sajaucis sociāli aktīvo spēlētāju prātus. Nākamās Far Cry sērijas scenārijs tika izstrādāts vairākus gadus un ilgi pirms plānotās izlaišanas. Tomēr sabiedrībā tā saskatīja saikni ar pašreizējām politiskajām problēmām: ASV prezidenta ievēlēšanu, Lielbritānijas iziešanu no ES. Un, lai gan tas ir tikai žurnālistu sarežģītās piezīmes, tas tiešām nav bijis bez politikas. Jo īpaši, dramaturgs Dan Hay atzina, ka viņu lielā mērā ietekmē separātisma idejas. Bērnības un jauniešu laikā viņš bija satraukts abu valstu aukstā kara un pastāvīgo teroristu uzbrukumu laikā.

To spēlētājiem, sākot spēlēt spēli Far Cry 5, sajūtiet to, kas notiek, Dan gribēja uzrakstīt ticamu skriptu. Lai to izdarītu divas nedēļas, attīstības komanda devās uz Montanu. Viņi pētīja dzīves ritmu, ideoloģiju, reliģiju, vērtības un iedzīvotāju nevēlēšanos, ko kāds cits iejaucās viņu ierastajā veidā. Tieši šis stāvoklis tika ņemts par pamatu notikumu attīstībai. Rezultāts bija aktuāls, labi pārdomāts spēļu produkts par to, kā sektas veidojās klusā paradīzē, kas nolēma, ka pasaules gals nāks. Lai gan ideja nav oriģināla, tā pilnībā sakrīt ar dogmām, kuras šādas organizācijas ievēro.

Kad tika atvērta vadošā zemes gabala līnija, izstrādātāji saņēma lūgumu no daļas pilsoņu, kuri pauda vēlmi, lai fanātiķi kā antagonisti tiktu prezentēti kā musulmaņi. Tiesa, šī balss tika kritizēta, un viss palika nemainīgs, kas ir saprotams, ņemot vērā projektā iekļauto sākotnējo ideoloģiju.

Izdomāts, bet tik reālistiska pasaule.

Pēc paziņojuma daudzi cilvēki sapņo lejupielādēt Far Cry 5 un ieņemt šerifa vietnieku. Tas ir no viņa sejas līdz darbībai, palīdzot likuma spēkiem un rīkoties ar aptauju.

. Darbības izpaužas izdomātā Hopes pilsētā, kur pašpasludinātā radikālā pravietis Džozefs Sid paziņo, ka viņš ir ieradies, lai glābtu cilvēkus no ugunīgajiem hyēniem. Viņš iemieso iedzīvotāju prātos apjukumu un bailes, lai tās piesaistītu sabiedrības "Ēdenes vārtiem" rindās. Tikai tie, kas ir pievienojušies, tiks glābti, bet viņš daudz neņem vērā brīvprātīgo gribu, un tiek izmantoti visi līdzekļi. Un, ja kāds aktīvi pretojas, dvēsele tiek „glābta” pret viņa gribu, ar vienkāršu šāvienu uz galvu, protams, pēc sīva lūgšanas un atbrīvošanās. Kad Sid pārcēlās no vārdiem uz draudiem, viņi mēģināja ar viņu saprast. Bet, ja draudi tika aizstāti ar vardarbīgiem uzbrukumiem, cilvēki, kuri palika nepārtraukti, sāka aktīvi cīnīties pret sektantiem.

Sākot ar Far Cry 5 spēlēt, šerifa asistenta uzdevumā ir apcietināt sektu organizētāju, kurš sevi sauc par tēvu, un viņa sekotājus brāļus un māsas vai "Biļetenus". Starp tiem ir īpaši aktīvs:

  • Jēkabs, pensionārs, tagad treneris savu bruņoto vienību.
  • Fate attēlo labu samariešu sievieti, lai izspiestu cilvēku modrību, piespiežot Sid uzticēties.
  • John, uzņemoties advokāta amatu, ieguva sektai lielu zemes gabalu Hope pilsētas tuvumā.

Bet spēles pretestības rindās iPlayer Far Cry 5 ir drosmīgi varoņi:

  • Pastors Džerijs, priesteris, kurš kļuva par liecinieku kā daļu no ganāmpulka, devās uz "Ēdenes vārtiem".
  • Nav Paradise pilots un sektas loceklis, kurš nolēma viņu atstāt savu bērnu labā.
  • Mary Fairgrave ir viens no sektantu upuriem. Viņa ir "Mīlestības spārnu" cukini īpašniece, kur asinis tika izlietas, ieskaitot tēvu.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more