Grāmatzīmes

Far Cry 6

Citi nosaukumi:

Far Cry 6 ir skaista asa sižeta RPG. Par grafikām jums noteikti nebūs pretenziju, tās šeit ir skaistas, varoņi ir ierunāti ļoti ticami un mūzika izvēlēta ar gaumi.

Spēlei ir interesants sižets, kas diemžēl ne vienmēr ir nepieciešams mūsdienu spēlēs.

Šajā spēlē jums ir jākļūst par īstu revolucionāru un jācīnās pret diktatūru Jaru štatā. Jūsu varoņa vārds ir Deniss Rojass, un viņš ir dzimis un dzīvo šajā valstī.

Lai cīnītos pret noziedzīgo režīmu, jums būs nepieciešams:

  • Cīnies ar daudziem ienaidniekiem dažādās vidēs
  • Uzlabojiet ekipējumu un attīstiet kaujas prasmes
  • Atrodiet uzticīgus kompanjonus, kas jums palīdzēs cīņā
  • Izpildi papildu uzdevumus pieredzes iegūšanai

Saraksts patiesībā ir daudz garāks, sāciet spēlēt Far Cry 6, lai uzzinātu visu.

Salu valsts, uz kuru spēle jūs aizvedīs, būtu īsta tropu paradīze, ja ne diktatora Antona Kastiljo un viņa dēla Djego režīms.

100 000 neticami skaistas ainavas šajā spēlē atspoguļo milzīgu nežēlību.

Kļūsti par atbrīvotāju savai tautai, ko apspiež tirāns psihopāts.

Diemžēl ne visu pasaulē var atrisināt mierīgā dialogā un diplomātijā, dažreiz neiztikt bez spēka pielietošanas, un šis ir tikai tāds gadījums.

Spēles kaujas sistēma ir uzlabota. Jūs varat apvienot cīņu ar rokām ar šaujamieročiem un tuvcīņas ieročiem. Cīņas izskatās ļoti iespaidīgi.

ieroču arsenāls ir milzīgs. Kopumā spēlei ir vairāk nekā simts dažādu veidu ieroči, jums būs no kā izvēlēties. Svarīga ir arī munīcija, un, lai kļūtu mazāk neaizsargāta pret ienaidnieka uzbrukumiem, jums pastāvīgi jāuzlabo aprīkojums un jāaizstāj ar jaunu, tiklīdz atrodat piemērotu aizstājēju.

Jums vienam būs ļoti grūti tikt galā ar visiem pārbaudījumiem, kas nokļuvuši revolucionāra lomā. Cīņā jums palīdzēs daudzi amigo pavadoņi, starp kuriem būs jautrs suns vārdā Chorizo un vēl eksotiskāks draugs krokodils Guapo.

Jums būs jācīnās ar diktatūru dažādās vietās, tie ir džungļi, smilšainas pludmales, mazi provinču ciemati un pat lielas pilsētas. Lai pārvietotos pa visām šīm vietām, jums būs nepieciešams transports. Ceļojiet ar laivām, ūdens motocikliem, zirgiem, automašīnām un cita veida transportlīdzekļiem. Pārgājieni arī netraucē, lai gan šis ir lēnāks ceļošanas veids, bet tam vislabāk ir apbrīnot tropiskās ainavas un var satikt daudzus interesantus tēlus.

Izstrādātāji ir draudzīgi spēlētājiem. Pēc spēles izlaišanas parādījās daudz satura. Šīs ir 4 papildu īpašās operācijas, krustojuma misijas, kuras iedvesmojušas populāras filmas. Turklāt īpaši augsta grūtības pakāpe tiem, kam patīk stingrāks režīms.

Spēlējiet Far Cry 6 vienatnē vai tiešsaistē ar miljoniem spēlētāju visā pasaulē.

Far Cry 6 bez maksas lejupielādējiet datorā, diemžēl tas nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli oficiālajā vietnē vai Steam portālā.

Sāciet spēlēt tagad un atbrīvojiet visas valsts iedzīvotājus no tirānijas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more