Grāmatzīmes

Faor

Citi nosaukumi: Faor Online, FAOR

C Šodien mēs apskatīt pasauli neparastā FAOR. FAOR online - tas MMORPG (MassiveMultiplayerOnlineRole-PlayingGame), kas darbojas pārlūkprogrammā, neinstalējot papildu programmatūru, ielāpus vai klientiem. O nlayn spēle Faor in Izpildīt garā fantāzijas, ar īpašība ir viņas oriģināla un unikāla humora izjūta. Spēle ir vienkārša un intuitīva saskarne un lieliskas grafikas.

Tātad sāk ienirt pasakains pasaulē Faor internetā, mums ir nepieciešams vispirms reģistrā. Pievienoties spēle ir diezgan vienkāršs un FAOR praktiski nerada problēmas, bet mēs aprakstīt reģistrācijas procesu no jauna. Pēc tam, noklikšķinot uz "Reģistrēties" galvenajā lapā vietā tiks lūgts ievadīt savus personas pieteikšanās informāciju. Jāievada adresi, pastkastes, caur kuru komunikācija būs ar mums, izvēlēties paroli un izvēlieties slepeno jautājumu, lai atjaunotu savu paroli, ja esat aizmirsis. Jums ir arī norādīt lietotāja līgumu vienošanos ar tiešsaistes spēles FAOR un atbilstību noteikumiem par spēli pati. Protams, lasīt tekstu nolīgumu varat veikt pāreju uz atbilstošās saites. Attiecībā uz veiksmīgas reģistrācijas jums tiks veikti, lai raksturu izveides lapā, ja ir negaidītu situāciju (piemēram, izvēlētā pastkaste aizņemts), jums tiks piedāvāts ievadīt citus datus. FAOR online spēle ir viena no pirmajām, kur jūs varat izvēlēties izskatu atskaņotāju tik krāsains iespējas. Jūs varat izveidot raksturu, izmantojot dažas tweaks

Raksturs klase, kas nosaka stilu spēlē rakstzīmju kopu ieroču, kā arī par varoni īpašības. Šajā spēlē ir 5 klasēm "Warrior", "Slepkavu", "Priest", "Mage" un "Ranger". FAOR online spēle nodrošina taisnīgs līdzsvars klasēm, piemēram, Warrior viegli tiek galā ar slepkavām un Rangers, bet uzbrukums zintnieki un priesteri radīt postošu kaitējumu, no kuras karavīri ir neaizsargāti. Tajā pašā laikā priesteri viegli pārspēt burvjiem uzbrukumiem, kas aizsargā tos jaudīgu burvju vairogs. Karavīrs būs izsmelti cīņā ar priestera ko spēja dziedēt sevi no Priest. Tiešsaistes spēli FAOR līdzīgi sniedz visas citas zīmes stiprās un vājās puses. Turklāt, katrai klasei ir sava filiāle līmeņa prasmēm - īpašas prasmes.

- Nosaukums: izvēlēties unikālu segvārdu izmantojot latīņu un kirilicas burtiem.

FAOR reģistrācija ļauj pielāgot izskatu, izmantojot vairākas iespējas, izvēloties, ko mēs varam reaģēt uz sevi, vai uzticēt lēmumu datoru. Atbild par izskatu

- Forma un acu krāsa.

- Form frizūras.

- Matu.

- Veidlapa bārdu. (Par vīriešu rakstzīmes)

- Ādas krāsu.

- Apģērbu krāsu.

Pabeigts izvēloties funkcijas raksturu, noklikšķiniet uz "Izveidot" pogu.

Reģistrācija FAOR online nav nepieciešams daudz sava laika, tāpēc nav jābaidās par skaļu vārdu "reģistrācijas".

Play spēli online, jūs varat FAOR no jebkura datora, kuram ir pieejams internets, jo sistēmas prasības ir tik mazs, ka tagad gandrīz apmierinātu datoru, kas neatbilst tiem. Vairāk pierast pie interfeisu spēle, ar kuru mums ir jāstrādā. Ir daudz funkcionālas logi un nolaižamās izvēlnes. Lai spēlētu spēles tiešsaistē FAOR mums jāatceras daži attiecīgie elementi interfeisu. Zem ekrāna ir pogas uz piekļuvi svarīgiem kontroli. Šeit mēs redzēsim piekļuvi prasmju rakstura, viņa mugursoma, kartes vai saraksta quests, uc Raksturs informācija liecina, dzīves līmeni, mana, pieredzi, kā arī portretu raksturs. Izmantojot tērzēšanu jums būs iespēja spēlēt FAOR sazinoties ar citiem dalībniekiem grupā, lai organizētu cīņas vai konfrontācijas 1 gada 1.

Tagad informācija par FAOR pasaulē, ir viens no pasaules no līdzsvara, kas ir Harmonijas valstība un apakšā Worlds. Tā ir mājvieta daudzām dažādām radībām no dažādām rasēm. Šeit jūs varat satikt cilvēkus, burvju elfi no Enchanted Forest, ja jūs vēlaties, jūs varat redzēt uzkalniņa iedzīvotājus - rūķi un rūķīši, kā arī drūms orkiem, kuri nodarbojas ar medību, zvejas un citus zivsaimniecību.

Jo FAOR viens milzīgs kontinents, kas stiepjas no rietumiem uz austrumiem. Okeāna ūdens ap viņu, lai gan neviens nezina, vai ir citas salas un kontinentu šajā nebeidzamo ūdenstilpē. Pa vidu zemes pieauga tikai masīvs - strāvas maksimuma Dragon, kas deva pajumti savās iežu rūķi un rūķīši. West atrodas plato un austrumu daļu Arcadia - valsts aizņem karaspēks Hunt tumsas spēkiem. FAOR ļauj jums spēlēt un aizmirst par pelēko ikdienas dzīvi reālajā pasaulē un iegremdēt galvu uz konfrontāciju no piecām sacīkstēm, ir vieta, kur tieši jūsu raksturs.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more