Grāmatzīmes

FantasyRama

Citi nosaukumi: Fantasy Frame

FantasyRama - pasakains pārlūka stratēģijas spēle. Izveidots galvenokārt meitenēm. Jo tas nav vardarbības un hadkornogo gabals ar jūras asinīs. FantasyRama spēle pilns fantastisku rakstzīmes. Viņi gaida, kad būs kāds, ar kuru viņu pasaule attīstīties, tie parādīsies atkal prieks, un nekad nebūs skumji.

Pirms spēles jāaplūko sistēmas prasībām FantasyRama online:

• vidusmēra datora iestatījumus;

• savienojums ar internetu.

Šajā posmā, jūs varat doties uz jums spēli dizains. FantasyRama Reģistrācija ir vienkārša, vienkārši pārbaudīt šo datu pareizības:

1. Apmeklējiet oficiālo spēli vietā FantasyRama;

2. ievadiet savu lietotājvārdu, kas sastāv no ne mazāk kā četras burtiem vai cipariem,

3. domā un pierakstīt savu paroli, kas ļāva 4-45 burtus vai ciparus,

4. atkārtot iepriekš norādīto paroli, un neaizmirstiet to, ka viņš joprojām ir nepieciešams, lai pieteiktos uz spēli;

5. ievadiet derīgu e-pasta adresi;

6. izvēlieties dienu, mēnesi un gadu jūsu dzimšanas,

7. Ja jūs piekrītat noteikumiem un nosacījumiem, privātuma politiku - atzīmējiet;

8. ja jūs piekrītat saņemt interesantu ziņu-ķeksīti;

9. pieskarieties "spēlēt par brīvu tagad."

Jūs nonākat pasaku pasaulē. Situācija šeit ir: brīnums šajā valstī ir varens Tree of Life, un ar viņu nepatikšanas. Tas ir skumji, ka nav pietiekami daudz mīlestības un uzmanības. Un tomēr cilvēki vairs sapnis, fantazē. Un ar jūsu palīdzību, viņš nāk uz dzīvību. Jums tikai nepieciešams, lai būtu sapņains, mīļa, draudzīga un kādreiz spēlēt spēli.

Pirms atverat oriģināls saimniecības fantastiski, lielākā daļa neredzētas krāsas.

Tavs uzdevums ir audzēt savu saimniecību pilns ar ziediem, un paaugstināt elfi fejas. Ir standarta process - nemitīga laistīšana, mēslošana, krustojumu, ražas novākšana, un, protams, dažādas naudas funkcijas.

Šajā spēlē jūs tiksies Nala fejas, kas būs jūs iepazīstināt ar savu saimniecību.

Play FantasyRama viens prieks lieta sekot procesam palielināt savu nodaļās. Un galu galā liels koks nepārtraukti zied, eksplodējot rezerves bagātības pēc skaita jūsu cieto Mēness kristāli, un burvju nekad vairs dzīvot šajā mistiskajā pasaulē, visiem tās iedzīvotājiem.

Jo FantasyRama spēlē ļoti interesants, un nav redzējuši, kā laika gaitā. Bet jums būs pieredze, tikai pozitīvas sajūtas, kas nāk no elfi, fejas un visas brīnumains radības šīs planētas.

Uz ekrāna priekšā no jums tiks iesniegts ar visām nepieciešamajām funkcijām, un šādā gadījumā pastāv clues visur. Šī spēle nav nepieciešams tik nopietna pieeja, kā citas spēles, šeit jūs varat atpūsties un baudīt atmosfēru.

FantasyRama tiešsaistē lures savu patīkamu un augstas kvalitātes grafikas, spilgts rakstzīmes un apkārtni patīkama, melodisku melodiju fonā. Tas viss palīdz atpūsties, pavadīt atpūtas sesiju. Svarīgāk nav aizskart vietējo radības.

Meitenes nav spēlēt uz laiku, sāktu spēli. Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more