Grāmatzīmes

Ģimenes saimniecība

Citi nosaukumi: Ģimenes klēts

Family Barn - jūsu personīgais dacha

Bērni patīk iet kopā ar saviem vecākiem lauku mājā. Tā ir iespēja apmeklēt dabu, sauļoties un apšļākties upē, ar draugiem cīnīties, ēst zemenes, ābolus un jāņogas. Bet, ja jums nav vasaras mājas vai tas nav sezona, ģimenes saimniecības spēle to aizstās.

Tas ir ļoti skaista rotaļlieta karikatūras stilā, kur katra detaļa izskatās krāsaina, bagātīgās krāsās ar skaidru grafiku. Tas ir paredzēts izklaidei datorā, bet to var instalēt arī Android ierīcēs, lai vienmēr varētu būt rokas kabatas turētājs, un ģimenes saimniecība, lai spēlētu, tiklīdz brīdis ir pareizs. Tagad jūsu draugi vienmēr ir tur, jo pārlūka spēles tiek veidotas tā, ka reālie spēlētāji dzīvo vienlaicīgi, kontrolējot savas zemes un sazinoties tiešsaistē. Šeit jūs satiksiet jaunus cilvēkus un satiksiet draugus, pat ja viņi dzīvo otrā Zemes pusē.

A fun saimniecības uzdevums

Lai sāktu, jums ir nepieciešama ģimenes saimniecības reģistrācija, lai piekļūtu visām spēles iespējām. Protams, procedūra jums ir zināma: mēs informējam e-pastu, izgudrot paroli un vārdu spēlē, ievadot datus piedāvātajā reģistrācijas veidlapā. Galvenais ir atcerēties paroli un vārdu, lai ievadītu kontu no jebkura datora. Protams, jums tie jāglabā noslēpumā, lai jūs neietekmētu jūsu lapā.

Tagad, kad jūs jau esat maza zemes gabala īpašnieks, sāciet to attīstīt:

 • Iestatiet zemes gabalus ar dažādām kultūrām
 • Augļi: zirgi, govis, aitas, mājputni
 • Kolekcijas ražas
 • Būvējiet ražotni produktu pārstrādei
 • Sell un buy
 • Draudzība ar kaimiņiem
Ērtības labad laukus un ražošanas iekārtas novietojiet blakus, lai pienu varētu nekavējoties pārvērst krējumā, biezpienā, sierā. Veidojiet dzirnavas un maizes ceptuves ar kviešu lauku. Drīz jūsu plantācija izskatīsies labi kopta un kārtīgi sadalīta nozarēs, starp kurām ir akmeņu ceļi, ziedu krūmi un augļu koki.

Neaizmirstiet, ka iPlayer Family Farm ir simulators, tāpēc viss šeit ir ticams. Ja augi netiks dzirdināti, tie izzudīs, un jūs nevarēsiet pabeigt novākšanas uzdevumu. Tas radīs citas problēmas - izejvielu trūkumu pārstrādei un gatavo produktu. Un, ja neesat pabeidzis uzdevumu, jūs cietīsit zaudējumus. Bet, no otras puses, jūs saņemsiet zelta monētas, prēmijas un balvas par pārdotajām precēm, pateicoties kurām jūs varēsiet pāriet uz nākamo spēles posmu, kurā tiks atvērtas jaunas ēkas un iespējas.

Ļaujiet spēlei izskatīties vienkārši, bet tā ir maldinoša sajūta. Jums ir jācenšas sasniegt vēlamo rezultātu. Ļaujiet jūsu pildspalvas un nesaņem netīru zemi, strādājiet pie tā, lai būtu daudz. Un, kad ekonomika paplašinās, galvenie palīgi būs jauni mehāniski, uzlaboti iegādes.

No spēles

iezīmes
 • Game Family Barn tiek piedāvāts spēlētājiem par brīvu
 • Konferences ar citiem dalībniekiem jūs atradīsiet jaunus un interesantus cilvēkus
 • Nepieciešams stādīt stādus, sēt sēklas, stādīt kokus, krūmus un ziedus
 • Krāso audzēto kultūru
 • Produkti pieejami vairāk nekā 200-
 • Saņemiet vairāk nekā 100 trofeju
 • Veikt pasūtījumus un izpildiet tos par samaksu - monētas un dāvanas
 • Updates dažādo spēles un tās uzdevumu funkcionalitāti

konkurē ar citiem spēlētājiem saimniecības sniegumā, izjādes ar zirgiem, nopelnīt vairāk nekā citi. Iesācējiem tiks veikta ievada apmācība, kas izskaidros nianses un palīdzēs viņiem nokārtot. Turpmāka kontrole tiek nodota jums, un visas kļūdas ar sasniegumiem ir atkarīgas no jums.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more