Grāmatzīmes

Fallout: Revival Online

Citi nosaukumi: Fallout: Revival Online

Fallout: Revival Online - pārlūkprogrammai mistisks žanra, pēc apokalipses tēmu. Ja jūs neesat jau pirmais apsēdās spēlēt datorspēles, tad jums jau ir pazīstami ar pasaules slaveno spēli - Fallout. Ražotāji ir uzlabojusies to, sniedza interesantu turpinājumu cīņās fani - nokrišņus: ". Reģenerācija" Revival Online, apzināti tulkots

Spēle Fallout: Revival Online ir viegli izmantot, lai jūs varat spēlēt to ne tikai datorā, bet arī pa tālruni. Jo viss ir labs spēle nav paredzēts vaina sistēmas prasībām. Nepieciešams tikai

• Vidējā parametrus iekārtas;

• dara;

• savienojums ar internetu.

Fallout: Revival Online reģistrācija arī nedod jums daudz problēmu. Diezgan drīz jums būs iespēja veidoties spēles laikā spēles Fallout: Revival Online. Mēs iesakām jums pārbaudīt pareizību sniegto personas datus, piemēram, e-pastu. Tā nosūtīs jums atjaunināšanu un visu svarīgo informāciju par spēli.

Turpināt

1. apmeklējiet oficiālo vietni spēles Fallout: Revival Online;

2. izvēlieties sadaļu - reģistrs;

3. ievadiet savu lietotājvārdu,

4. Atlasīt grīdas, ka jūs prasībām;

5. ievadiet adresi jūsu pašreizējo e-pasta adresi;

6. domā un pierakstīt savu paroli, kas sastāv no ne mazāk kā seši rakstzīmes, mēs iesakām viņam nepiemērot nekur citur;

7. noklikšķiniet uz objektu - reģistrs.

Un tad jums beigās vēl nav aizmirsts pilsētas ūdens City - vienīgais izdzīvojušais no katastrofas, kas notika visu to pašu. Spēlēt tiešsaistes spēles Fallout: Revival Online drīzāk uzmanīgi. Jo visā spēlē jūs varat sagaidīt briesmas ne tikai no dažādiem monstriem, bet arī no pašiem cilvēkiem, tāpat kā jūs. Pasaule ir pilna ar dzīvi palikušajiem, funky radības, kas nav kaut kas, lai izdzīvotu. Tie saceļas pret otru, lai izdzīvotu - karš sākas. Un jūs dalībnieks.

In Fallout: Revival Online spēlēt Jums būs uzsākot profesiju, kuru vēlaties. Tā kā iespēja izvēlēties klasi vai rase nav pieejama. Savu dzīvi, naudas man ir atkarīga no izvēles profesijas, tāpat kā reālajā dzīvē. Jūs varat būt: Hardworking, pavārs, Kalēja, farmaceits, agresīvs cīnītājs, pētnieks vai uzraudzītājs. Pilsēta ir atjaunota pēc kodolsprādziena, tāpēc ir dzīvojamās mājas un tirgi, kur var iegādāties visu nepieciešamo.

Varbūt spēle Fallout: Revival Online klātbūtne var lūdzu jūs visus dzīvot komfortabli

• privātas pārģērbšanās kabīnes,

• Veikali,

• tirgu;

• banka;

• medības den;

• arēnā,

• un pat striptīza bāru.

Šajā spēlē jūs varat spēlēt Fallout: Revival Online par brīvu, bet vēl daži no nepieciešamajiem elementiem dzīvē jums ir nopirkt par reālu naudu.

Grafika, diezgan labas par misticisma un atbilstošu muzikālo pavadījumu.

Jūs jau esat nolēmis spēlēt? Justies kā ir nomodā, valkājot īpašu uzvalks īpašs, kurā vismaz parāda atšķirību starp vīrieti un sievieti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more