Grāmatzīmes

Fallout 4 vr

Citi nosaukumi: Fallout 4 BP

Spēle Fallout 4 VR virtuālajai realitātei.

Tagad ir tendence popularizēt popularizēto zīmolu spēles. Starp tiem, izstādē E3 2016. un 2017. gadā, tika prezentēta lomu spēle Fallout 4 VR no Bethesda Game Studios. Tās īpatnība ir tā, ka tā ir modificēta Fallout versija HTC Vive virtuālajai ierīcei.

To tam, kas jau ir atstājis autoru pildspalvu, lielākā daļa spēlētāju bija sajūsmā un sajūsmā par vēlmi rīkoties pēc iespējas ātrāk. Tomēr jāatzīmē, ka dažos gadījumos ir „jūras slimības” nevēlamas sekas. Tas nozīmē, ka cilvēki, kas cieš no viļņa, virtuālās realitātes glāzēs, piedzīvo tādas pašas sajūtas kā velmējot. Bet pārējie saka, ka iegremdēšana milzīgā sirreālā pasaulē ir „Wow! "un reāla" smadzeņu eksplozija "!

Cieņa pagātnei.

Sākumā spēle Fallout 4 VR ir pieejama tikai daļēji, veicot nelielus mini-spēles uzdevumus. Tikmēr autori strādā pie globālo uzdevumu gala pieskārieniem, jūs varat klīst pa atvērtu pasauli, pētot tās iezīmes.

Saskaņā ar Fallout stāstu, spēlētāji nonāk pasaulē pēc kodolkara, kas pārveidoja zemi par sadedzinātu tuksnesi. Izdzīvoja tikai daži cilvēki, kas slēpjas patversmēs, kas ir aprīkotas. Bunkeram Nr. 13 bija jāatveras tikai 200 gadus vēlāk, bet straujš ūdens resursu trūkums kalpoja kā pamatots iemesls to atvērt agrāk. No tā iznāca brīvprātīgais, kas norādīja viņam 150 dienu laikā atrast ūdens mikroshēmu. Bet, ja jūs varat piekrist komersantiem, ka viņi piegādās ūdeni patversmei, ceļojuma laiku var pagarināt vēl par 100 dienām.

Pēc sava laika uz virsmas, dzimtā nāk, lai saprastu, cik bīstama ir situācija. Piesārņotais gaiss radīja pārāk daudz mutantu, un tie turpina vairoties. Tas liecina, ka ir kāds avots, kas veicina mutāciju, un tāpēc tas ir jāiznīcina. No šejienes kļūst skaidrs, ka misija ar ūdeni bija tikai sākums, un tagad vēl ir daudz darāmā. Pirmkārt, infekcijas avots ir jānovērš, un mutācijas vadītājs nevar palikt plašs. Kad visas misijas ir pabeigtas, persona no patvēruma atgriežas un ziņo uzraudzītājam par paveikto darbu. Viņš klausās ziņojumu, paldies par kalpošanu un kultūras ziņā lūdz viņu atstāt pajumti, baidoties, ka viņš sēž nesaskaņas starp pārējiem. Tātad varonis atrodas tuksnesī.

Nākotnes notikumi.

Now, kad jūs varat lejupielādēt Fallout 4 VR, spēlētāji nokļūst Bostonā. Pirms jūs pilnībā nonākat pēcapokaliptiskajā pasaulē, jūs redzēsiet dažus mirkļus pirms katastrofas. Ironiski, ka jūs būsiet vienīgais izdzīvojis ne tikai šajā briesmīgajā karā, bet arī no patvēruma 111. Lai ērti nokļūtu, jūs varat klīst, izpētīt apkārtni, mēģināt sazināties ar apkārtējiem objektiem. Pilnībā spēlējot Fallout 4 VR, ir jāveic konkrēti uzdevumi:

  • Atvērt jaunas atrašanās vietas
  • Collect artifacts
  • Kontakti ar rakstzīmēm
  • Destroy Monsters
  • Uzlabojiet savu rīku
  • Create items
  • Konstrukcija

Fallout 4 VR, tā ir dzīvā pasaule ar atjauninātu kaujas sistēmu un citām funkcijām. Tur ir pārāk daudz briesmīgu zvēri, kas būtu jāiznīcina. Tie kļūst agresīvāki un pārliecinošāki, un tas prasa pastāvīgu uzlabošanu. Patiesībā šī ir dinamiska darbība, kurā jums ir nepieciešams ātri pieņemt lēmumus, mainīt atrašanās vietas un ieročus. Neaizmirstiet izpētīt tuksnesi, jo kešatmiņā vienmēr ir kaut kas pelnīts. Tomēr pieredzējuši cīnītāji paši par to zina bez pamudinājuma.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more