Grāmatzīmes

Fallout 2

Citi nosaukumi: Fallout 2

Fallout 2 - datoru lomu spēlē spēli. Spēle Fallout 2 ir kulta, spēle, kurā izstrādātāji ir izdevies iemieso labākās īpašības savienojuma veiksmīgai spēli, ka fani varētu atpazīt viņu. Priekšā no jums ir patiešām lieliska rotaļlieta. American daļa no mūsu planētas, tas ir apmierināts ar savu produkciju atpakaļ 1998. Bet milzīgs Krievijas valsts, kas ne tālā 2008. Tas pieskārās tēmu, patiesībā, kas nevar būt interesanti. Darbības notiek 80 gadus pēc notikumiem spēli nokrišņus.

Var sākt un lejupielādēt Fallout 2, apmeklējiet oficiālo mājas lapā spēli. Bet šeit mēs uzskatām, ka ir nepieciešams, lai informētu Jūs, ka labāk uzticību spēle, jums ir, lai pabeigtu lasīt šo pārskatīšanu, kā arī apskatīt video - atsauksmes.

Jums ir galvenais Fallout 2 raksturs - ievēlēt. Un jūs ievēlēts atgriezties pasaulē, meklējot pirmskara mākslas GECK. Uzņemties pasaulē, kurā jūs atrodaties. Galu galā, tas ir pasaulē pēc kodolkara, pasaule ir pārvērtusies vienā nepārtrauktā tuksnesī. Tas ir tālu 2241. Jūsu pilsēta ir nevis viens, kas apvieno izdzīvojušos.

Elect veic Fallout 2 Quests - uzdevumi, kas radīsies, pirms viņa, vai kas - tas dos viņiem viņam.

Sortiments Fallout 2 ir aprīkots ar milzīgu ieroci. Ar rezervi nav iespējas iznīcināšanu. Un nedomāju, ka tas ir tik vienkārši. Jums cīnīties ne tikai pret cilvēkiem, bet gan pret mutējuša kopijas, kas ir skaidrs, cilvēki Toli Toli dzīvniekiem Wanamingos, vampīri, žurkas, Super Mutanti, nagi nāves, geckos no milzu skudras Radscorpions Brahmins, gaļēdāju augu un praying mantises .

Fighting'll pieder pret automatizētām datoru pretiniekiem bez atbalsta no draugiem, jo ​​spēle ir pieejama tikai kā viena.

Arī jums ir vairākas šādas zīmes:

• Sulik;

• Viks;

• Cass;

• Marcus;

• Myron;

• Skynet;

• Janet Lynette;

• Tandy;

• Harold;

• Frank Horrigan;

• Goris;

• Lenny.

Sulik - ir saistība ar spirtu, pievienojas Izvēlēts. No mežoņi pārstāvis.

Vic - tirgojas ar Klamant.

Cassie - pieder bārs ārpus glabātuvi.

Marcus - šerifs Brocken Hills. Super Mutanti pārstāvis.

Myron - nav cīnītājs, un medicīnas ģēnijs.

Skynet - aizsargs militāro bāzi. Pamatojoties uz cilvēka smadzenēm, mākslīgā intilekt.

Janet Lynette - galvenais pilsētas patvēruma.

Tandy - NKR prezidents.

Harold - pārstāvis vampīri.

Frank Horrigan - galvenais pretinieks, super mutantu.

Goris - Death Claw - albīnu pētnieks.

Lenny - gul - doktors.

Spēle Fallout 2 nav nekādas grūtības pagājušo nav galvenais, jābūt uzmanīgiem. Tā ņem jums ilgu laiku. bet, ja jums ir iepazinušies ar trikiem, tas ātri pāriet.

Grafikas uzlabojusies, bet vēl nav tik liela uzmanība tika pievērsta tam, kā pirmo daļu. Bet sajust skaistumu izstrādāt pasākumus, kā jūs varat. Jo īpaši, ja papildināts ar lielisku skaņu.

Spēle Fallout 2 lejuplādēt Jums vienmēr ir laiks. Galvenais uzdrīkstēties mirt par viņu pārdzīvojušo biedriem patversmi. Viss ir jūsu rokās. Laba spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more