Grāmatzīmes

Krītošā robeža

Citi nosaukumi:

Falling Frontier ir spēle tādā žanrā, kas fanus bieži neiepriecina ar jaunumiem, proti, kosmosa stratēģiju. Spēlei ir tik forša grafika, ka pat grūti noticēt, šķiet, ka skaties fantastisku filmu. Mūzika un balss spēle nekādā ziņā nav zemāka par tēlu un rada neaprakstāmu atmosfēru.

Sagatavojieties iekarot kosmosu, komandējot savu stacijas kuģi.

Šis nav viegls uzdevums, būs daudz ko darīt:

  • Palaist zondes un izpētes kuģus, lai meklētu planētas un asteroīdus, kuros ir nepieciešamie resursi
  • Pārveidojiet un uzlabojiet jums uzticēto kosmosa staciju
  • Būvēt jaunus zinātniskus vai militārus kuģus
  • Vadi kosmosa kaujas

Šis ir tikai īss saraksts ar lietām, kas jūs sagaida šajā spēlē.

Ir interesants sižets.

Pēc koloniālajiem kariem, kuru laikā karojošās civilizācijas cieta ļoti smagus zaudējumus, tās sabruka un civilizāciju salu veidā izkaisītas pa visu kosmosu.

Svarīgākais ir nodrošināt savu floti ar resursiem un pētniecības tehnoloģijām labāku kuģu būvēšanai. Ilgiem lidojumiem būs nepieciešams daudz degvielas, turklāt būvniecībā tiek izmantota plastmasa, kas nozīmē, ka galvenais resurss spēlē ir eļļa.

Kosmosa izpēte dos visu, taču tā ir saistīta ar daudzām briesmām.

Tās ir tieši bijušo konkurentu armiju paliekas no koloniālo karotāju laikiem, ar kurām jūs varat saskarties spēles laikā.

Dažreiz no sadursmēm ar ienaidnieka kuģiem var izvairīties, taču ir reizes, kad cīņa ir neizbēgama.

Izstrādātāji ir padarījuši kaujas režīmu reālistisku.

Kauju laikā kontrolējot savas kosmosa flotes uguni, sekojiet līdzi uguns trajektorijai. Lādiņi un raķetes, kas nesasniedz mērķi, var trāpīt citiem objektiem, piemēram, jūsu kuģiem vai stacijām. Bet pat ar sitieniem sprādzieni, kas notiek tiešā tuvumā, var sabojāt tuvumā esošos mērķus.

Kaujas darbības var būt atklātas vai slēptas, piemēram, partizānu karš, un pat ja ienaidnieks ir vājāks par jums, tas nepavisam nenozīmē, ka viņš nespēs sakaut jūsu floti, iznīcinot loģistikas centrus un iznīcinot resursus un kuģu būvētavas.

Jūsu flotes komandieri nav roboti, bet cilvēki, katrs ar savu personību un unikālu īpašību kopumu. Ieceļot viņus vadīt konkrētu misiju, apsveriet, vai viņi ir piemēroti šim uzdevumam.

Spēļu visums katru reizi tiek ģenerēts no jauna, tāpēc, ja vēlaties spēlēt spēli vēlreiz, viss būs pavisam savādāk.

Papildus galvenajam uzņēmumam jūs varat spēlēt scenārijus, ko izveidojuši citi spēlētāji no visas pasaules. Varat arī izveidot savu skriptu un kopīgot to ar kopienu. To izdarīt nebūs grūti, pateicoties iebūvētajam rīku komplektam, kas palīdzēs izveidot modifikācijas, nepieliekot pārāk daudz pūļu.

Spēle tika izlaista ne tik sen, un izstrādātāji to nav aizmirsuši. Saņem regulārus atjauninājumus ar jaunām funkcijām, papildu saturu un nelieliem kļūdu labojumiem.

Falling Frontier bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam tirgū vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt Falling Frontier tūlīt un iekarojiet visu galaktiku pēc savas gribas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more