Grāmatzīmes

Pasaku astes

Citi nosaukumi: Pasaku astes

Game Fairy Tail - pārsteidzošs fantasy

Neesiet noguruši, ka tos pārsteigs izstrādātāji, kas spēj izgudrot burvju pasauli, atdzīvināt tos ar dīvainu radību, maģijas un dabas elementu palīdzību. Viņi liek viņiem ne tikai darboties, bet arī harmoniski mijiedarboties viens ar otru: izveidot kontaktus, strīdēties un iegūt draugus, dot un izpildīt rīkojumus, dažreiz cīnīties, reizēm tirgot vai audzēt kaut ko.

Fantasy pārlūka spēle Fairy Tail ar multiplayer režīmu ir viens no šiem spēļu vietas meistaru darbiem. Tas ir radīts anime stilā, un tas ir vēl viens iemesls, lai to aplūkotu tiem, kas nav vienaldzīgi pret lielajiem acīm.

Jūsu uzturēšanās atļauja

The Fiore Karalistes iedzīvotāji, kas atrodas Zemes teritorijas rietumu pussalā, ar prieku redzēs jūs kā jaunu apmetni. Šeit pasaulē un draudzībā dzīvo 17 miljoni burvju, bet dažreiz ir pretrunīgi punkti, kas izraisa sacensību un konkurenci.

. Viņu galvenais darbs ir burvju tirdzniecība. Visas esošās ģildes un brīvie autori ir pakļauti Magic padomei, kas kontrolē finanses, izdod uzdevumus un pilnvaras. Lai spēlētu Fairy Tail, jums ir jāiet cauri pārbaudei un jāpiešķir veltījums.

Pirmais, vienkāršākais tests būs Fairy Tail reģistrācija:

  • E-pasta adrese
  • Parole
  • Paroles apstiprināšana
  • Izveidot kontu

Vai arī ieiet caur Odnoklassniki, VKontakte, Meil. ru, Fesbuk, pievienojoties spēlētāju grupai, kas interesējas par spēli. Saņemot savu biļeti, nosauciet savu dzimumu un vārdu, kā arī atlasiet savas intereses, lai kļūtu par vienu no 4 varoņu klasēm:

  • Elementārais burvis - augis viens pats, mazliet izņemts, bet mērķtiecīgs. Pieder četru dabas elementu spēks.
  • Dragon Killer zina senās burvības noslēpumus un zina, kā cīnīties ar pūķiem.
  • Burvis ir noderīgs, lai radītu burvību, kad ir nepieciešams saskarties ar dažādiem ienaidniekiem, un viņam uzbrukuma priekšā nav vienādas.
  • Summoner nevar lepoties ar fizisko spēku, bet ir iemācījies kontrolēt zvaigznes, un tagad aicina viņu spēkus cīņās.

Izmeklē jaunu vietu

Izvēloties burvju raksturu, kas attēlots vīriešu un sieviešu skatēs, jāņem vērā, ka visi turpmākie notikumi, notikumi un partneri ir saistīti ar to.

Vienīgais, kas nemainīts, ir pastāvīgā varoņa attīstība, aktīvi piedaloties pilsētas dzīvē, uzdevumu izpilde, īpašību uzkrāšanās un jauni talanti. Bīstamas situācijas gadījumā jums būs nepieciešamas labas iekārtas un patiesi draugi, vairāk noderīgas viļņus un sabiedrotie.

Neviens nav atcēlis spēļu valūtu, par kuru tiek iegādāti noderīgi artefakti, un talantu attīstība tiek paātrināta, un tādējādi ietaupīt kristālus ar naudu lielās cīņās, nelielos uzdevumos un ikdienas uzturēšanās laikā iPlayer Fairy Tail.

Pildiet punktu, kas palīdzēs aplenkumam, veikala kaušanai, Paradīzes tornim, piedalīšanos, kurā iesaistīts citu ģildes biedru uzņēmums. Pēc reģistrēšanās jūs nokļūsiet jaunā burvja kursos un izmēģināsiet spēkus mācību cīņā, par kuru jūs joprojām saņemsiet stimulu.

Jo vairāk jūs studējat, jo plašākas ir jūsu iespējas, bet patīkamākais ir tas, ka jaunpienācēji saņem obligātās dāvanas pirmajā nedēļā, un katru dienu tie ir nozīmīgāki. Tiek atzīmēts arī uzturēšanās ilgums tiešsaistē.

Passing līmeņi dod vēl vienu atklājumu. Drīz jūs varēsiet sākt aprīkot varoni, izvēloties ēdienkarti izvēlnē, tad būs pieejama burvība, jūs varat uzlabot savus ieročus kalnā, uzlabot savas funkcijas, un poga „mācīties” ļaus jums apmācīt savas personīgās īpašības.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more