Grāmatzīmes

Fable: The Lost nodaļas

Citi nosaukumi: Fable: The Lost nodaļas

Runāt par visiem tikumiem spēli savākšanas Pasaciņas vienkārši nav jēgas, jo spēlētāji no visas pasaules ir labi informēti par tiem. Atsevišķi, dažus vārdus es gribētu pateikt visu to pašu, kas ir spēle Fable: The Lost nodaļā. Tā ir lieliska spēle konsole, kas veikti RPG žanra (labi, ka izdevās intriga? ). Šis projekts ilgu laiku palika spēli Xbox, un tika pielāgots datoriem tikai ilgu laiku pēc tam, kad viņa oficiālās prezentācijas pasaulē. Bet neatkarīgi no ilgi gaidītā versija datoru spēlētāji gaidīja ļoti patīkams pārsteigums - atjauninātu un uzlabotu grafikas. Jums vajadzētu Fable: The Lost nodaļas lejupielādēt tikai tāpēc, ka grafikas: šeit visu perfekti realizēts, dinamiskas ēnas, bauda popularitāti mūsdienu spēles aizmiglot efektu, šeideri. Jūs varat redzēt ēnas katru koku vai krūmu, un pārgājieni mežā spēle tikai ignorē apraksts - tas ir tikai nepieciešams, lai redzētu savām acīm.

Jums ir, lai veiktu Pasaciņas: zaudējis Nodaļas uzdevumi, kas ir, starp citu, ir diezgan daudz. Šī spēles daļa - tā ir ārkārtas pasaule, kur katrs jūsu rīcība radīs izmaiņas notikumu gaitu. Katrs jaunais darbs būs jums mainās, neatkarīgi no jūsu vēlmēm. Atkarībā no jūsu darbības, jūs varat kļūt vai nu drosmīgs un drosmīgs kareivis, stāv stingri uz pusi taisnīguma, vai velns, kas veicina izplatīšanos ļaunuma pāri plašumiem spēle pasaulē.

Uzzīmē Fabliau risinās šādi: galvenais varonis ir zaudējis visu ģimeni pēc slaktiņa laupītāji ar visiem iedzīvotājiem savā dzimtajā ciemā. Pēc šīs traģēdijas, zēns nāk slavens varonis nosaukts labirints, kas padara viņu piedāvājums pievienoties ts Heroes Guild. Pieņemot šo priekšlikumu, zēns iekrīt sērijas treniņiem un mācībām, kuru laikā viņš ir pieredze cīņā leģendāro zobenu Pasaciņas: zaudējis nodaļu un kļūst par patiesu varoni, kas spēj varoņdarbiem un atriebību.

Es gribētu uzsvērt uzmanību atjaunināta un uzlabota sistēma viesiem. Tagad varonis ir iegūt visus savus uzdevumus, kas ģildes Heroes par īpašu karti viesiem. Bez nopietnu un atbildīgu misiju un uzdevumu varonis būs pieejams mini-spēles un papildu funkcijas, piemēram, zvejas vai dārgumu medības. Jūsu raksturs tagad varēs, lai tie mezgls ar meiteni, viņš patika, un dzīvot klusu ģimenes dzīvi. Īpašu šarmu dod iespēju "lielīties" - jūs varat bet ar kādu no dalībniekiem, kas veic konkrētu uzdevumu, izmantojot tikai daži īpaši Fable: The Lost nodaļās ieročus.

Īstenošana cīņas un duels šajā spēlē ir ļoti reāls un vienkārši neticami. Tomēr, nopietnība šeit pastāvīgi saistīta ar humoru un vieglumu. Dažas darba vietas var neizcelt netīrās trikiem un praktisko jokiem - esiet uzmanīgi. Un iedomāties, kas notiek, meklēt Pasaciņas: zaudējis nodaļu; video trailer!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more