Grāmatzīmes

fabula Legends

Citi nosaukumi: No leģendas

Fable Legends spēle balstās uz leģendām un vēsturi.

Tabulas leģendas spēle izskatās pavisam vieglprātīga, atgādina diezgan smieklīgu pasaku ar varonīgas sāgas elementiem. Tomēr autori to bija iecerējuši padarīt gabalu mēreni nopietnu, ar mazliet humora, bet ne bērnišķīgu, cerot, ka RPG darbības žanra projekts piesaistīs visas vecuma kategorijas.

Plānots, ka jūs varat lejupielādēt Fable Legends par vienu Xbox un datoru ar Windows 10. Atvērts beta tests notiks 2016. gada pavasarī. , un tajā pašā gadā Studios Lionhead attīstītājs un Microsoft Studios izdevējs atbrīvos spēli.

Pirmajā izdevumā nav daudz vietu, un rakstzīmes izpildīs savas darbības galvenajā pilsētā, bet autori gatavojas izveidot veselu virkni ar turpinājumiem, pakāpeniski paplašinot karti, rakstzīmju sastāvu un citus mirkļus. Attiecībā uz režīmiem spēlētāji varēs izvēlēties vienu spēlētāju vai kooperatīvu. Tomēr, pārtraucot izvēli vienā reizē, jūs netiks atstāti vieni no datora, ko kontrolē dators.

Lai gan darbs pie projekta ir pilnā sparā, spēlētāji cenšas uzzināt vairāk par to, ko izstrādātāji gatavojas viņiem. Katra ziņa ir spilgti apspriesta un izplatīta ātri, un kļuva zināms, ka lejupielādējams Fable Legends būs iespējams, izmantojot bezmaksas spēles modeli.

Varonis ir jūsu liktenis.

Pasākumi notiek blīvi apdzīvotā Albiona pasaulē, kurā ir diezgan sagaidāms stāvoklis, kad visuresošs ļaunums neļauj godīgajiem varoņiem dzīvot mierīgi un laimīgi, un labas lietas.

Pirms četriem labiem puišiem tikai viens nelietis, goblinu un orku līderis. Jā, nelietis ir viens, bet viņa vadībā ir daudzi agresīvi minions, un viņš aktīvi izmanto savu varu, nosūtot savu armiju cēloņu karavīriem, lai nepieļautu labus nodomus.

Papildus milzīgajiem zaļajiem monstriem, līderis ievieto slazdus un manipulē ar laika apstākļiem, izraisot dažādus kataklizmus. Kopumā varoņi nebūs garlaicīgi, un, ja viņi to darīs, galvenais par to negadīsies.

No labās puses, negaidiet pārsteidzošus jaunus produktus, to pārstāv klasisks arhetipu komplekts:

 • Strashny, aizsargāts visneaizsargātākajās vietās ar bruņu šķērssargu. Viņš saka maz, bet kāpēc mums ir vajadzīgi vārdi, ja labi strādājat,
 • Pleci ar smagu burvju vairogu. Gudrs un uzticīgs draugs, kas sedz muguru kaujā;
 • Cute slepkava ar izsmalcinātām manierēm. Viņa rokas ir labiekārtotas, viņa kustības ir graciozas, un viņš efektīvi liek pāris daggers ienaidnieka aizmugurē;
 • A ļauns, smieklīgs šarms, kurš var spēlēt rotaļīgi, un izlikties, ka viņai nav nekāda sakara ar to.

C varoņi jūs atradīsiet sevi pasaulē, kurā ir kļuvusi maģija, leģendas un vēsture. Jūs gaida pārsteidzošus uzdevumus, izaicinošus uzdevumus, dīvainas tikšanās ar interesantiem Albionas iedzīvotājiem. Jūs paši definējat savu lomu kā viltīgs maldinātājs, bezbailīgs karavīrs, drosmīgs algotnis vai pats par sevi.

Tavs raksturs ir labākais, tāpēc pārliecinieties, ka viņam nav nepieciešams aprīkojums. Izvēlieties viņam ieročus un bruņas, kas atrodamas krūtīs, klīstot pa fantastiskās pasaules ceļiem:

 • Sharp Sabers
 • Raibinātāji
 • Spīdīgi tērauda zobeni

Viņu spēku un kaitīgo spēku var pakāpeniski palielināt, saņemot privilēģijas, pabeidzot misijas Fable Legends datorā.

Sistēmas prasības

 • C: 64 biti / Windows 10
 • Memory: 6 Gb
 • Procesors: Intel Core i7-860 Quad 2. 80GHz, AMD FX-8120
 • Video karte: Nvidia GeForce GTX 750 Ti, AMD Radeon HD 7850
 • diska vieta: 15 Gb
 • Skaņas karte ar saderību ar DirectX 11
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more