Grāmatzīmes

Fable III

Citi nosaukumi: Fable III

Lūdzieties, kuri nezina, ka šī spēle sērijā Pasaciņas. Fabula 3 spēle savā laikā bija viens no visvairāk gaidāmo projektu, un līdz pat šai dienai pārliecinoši ieņem, piesaistot uzmanību tūkstošiem spēlētāju no visas pasaules katru dienu. Vairāk iepriekšējo spēļu izstrādātāji ir centušies, lai segtu izdevumus par lielu auditoriju Gamers, padarot spēli vadību, kā pieejamu un saprotamu (kas ir iemesls, kāpēc spēle, un izdevās kļūt par vienu no populārākajiem projektiem). Tagad radītāji Pasaciņas 3 uz pc izvirzīti bārs vēl lielāka. Izmaiņas pēc būtības spēle spēli. Trešajā daļā spēle nav iespējams pierādīt trofejas garāmgājējus un varonis tiks atbrīvoti no nepieciešamības vākt četru dažādu pieredzi. Tagad nav vairākuma, no vienas puses ļoti noderīgs, bet no otras - pilnīgi nevajadzīgu rādītājiem. Tagad projekts nav ekrāna aprīkojumu, un izstrādātāji ir nolēmuši, lai izdzēstu dziesmu žurnālu.

Game Fable III ir kļuvušas racionālākas un ticami. No pirmā acu uzmetiena, atjaunināts interfeiss un spēle var likties nepatīkamas, bet nav panikas pirms laika - tas viss ir laika jautājums un paradumiem. Piemēram, trešajā daļā, lai iegādātos preces un apģērbs savu raksturu būs jādodas uz veikalu un doties uz pareizā letes, nevis flipping parasto sarakstu produktiem. Šī nianse dod spēli savu īpašo šarmu.

Lai sāktu spēli, jums būs nepieciešams lejupielādēt Fable 3 tradīcijas. Projekts īstenots interaktīvo karti, kas ļauj varonis izpētīt dažādas jomas, atrodi uzdevumus un uzreiz mainīt virzienu, pielāgojot to saskaņā ar punktu piešķiršanu. Jūsu raksturs būs iespēja iegādāties īpašumu lēti, un nopirkt dažādas lietas par pazeminātām likmēm, kas bieži vien piedāvā tirgotājiem.

Game Fable 3 notiek 50 gadus pēc tam, kad gada otrajā pusē. Tagad pasaulē valda dēls pēdējā varonis Logan, un kā galvenais varonis būs spēlēt savu jaunāko brāli. Vecāks Logan kļūst, jo vairāk autokrātisko varu un kļuva par viņa attiecības ar savu ģimeni, kas provocē varonis aizbēgt. Kas notiks tālāk? Iesaku jums lejupielādēt un Fabliau 3 uzzināt par visu sevi. Kā īss paziņojums var pievienot tikai to, ka mierīgi šeit nekas netiks atrisināts, un varonis uzsākt braucienu, pieņemot darbā svešiniekiem un pilsētnieki viņa armijas pretestību. Intriģējošs, vai ne?

Tāpat kā iepriekšējās spēles, trešā daļa Fabliau varonis var cīnīties, izmantojot ne tikai stratēģiskus lēmumus, un cīņas mākslas, bet arī maģija. Tradicionāli visi ieroči un bruņas var uzlabot un uzlabot. Aprakstā ieročus, ir trīs uzdevumi, kuru izpilde ļauj izmantot dažus no viņa super pilnvaras.

Lai labāk vizualizētu spēli, jums būs iespēja pārbaudīt uz Fable 3 video piekabi, parādot visiem galvenajiem ieguvumiem projekta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more