Grāmatzīmes

eksotiskā saimniecība

Citi nosaukumi:

Exotic Farm ir īsta ferma, kas atrodas uz tropu salas. Spēlei ir krāsaina grafika karikatūras stilā, jautra mūzika un ļoti reālistiska balsu pasaule.

Palīdziet Džilai izveidot fermu īstā tropu paradīzē.

Pavisam nesen viņa kļuva par īpašnieci savai salai ar ļoti patīkamu klimatu. Taču, lai šī vieta sāktu izskatīties pēc plaukstošas saimniecības, ir smagi jāstrādā.

  • Attīrīta zeme laukiem
  • Audzējiet dārzeņus un augļus
  • Jillas mājas remonts un modernizācija
  • Būvējiet darbnīcas un rūpnīcas
  • Adoptēt un rūpēties par dzīvniekiem saimniecībā
  • Tirgojiet saražoto produkciju, lai gūtu peļņu

Lai gūtu panākumus, ir jāpārdomā katrs solis un jānosaka pareiza darba kārtība.

Lielākā daļa audzēto augļu un dārzeņu ir eksotiski, un būs vajadzīgs laiks, lai saprastu, kas nesīs lielāko peļņu.

Jūs atradīsiet lauksaimniecības dzīvniekus tieši uz salas. Izpētiet visu pieejamo teritoriju. Tas nodrošinās jums būvmateriālus un ļaus jums radīt mājdzīvniekus, kas klejo apkārtnē.

Kā izskatīsies saimniecība, ir atkarīgs no jums. Sakārtojiet visus elementus pēc saviem ieskatiem, taču atcerieties, ka mājsaimniecības pārvaldīšanai jābūt ērtai, pretējā gadījumā tas aizņem vairāk laika.

Dažus darbus ir vieglāk veikt ar lauksaimniecības tehniku. Nopelniet naudu, lai iegādātos visu nepieciešamo. Taču nesteidzies pirkt visu uzreiz, svarīgākām lietām var nepietikt.

Ja jūsu saimniecībai šobrīd nekas vitāls nav nepieciešams, varat izrotāt teritoriju. Pērciet dārza mēbeles, mākslas priekšmetus un stādiet puķes puķu dobēs. Pēc tam, starp visu šo skaistumu, jums būs daudz patīkamāk darīt jebkuru darbu.

Neaizmirstiet pārbaudīt spēli. Dzīvniekiem nepieciešama aprūpe, un raža ir jānovāc laikā. Lai katru dienu jums būtu patīkamāk pildīt uzdevumus, par spēles apmeklējumu ir paredzētas balvas.

Spēļu veikalā varēsiet iegādāties trūkstošos piederumus un būvmateriālus. Jūs varat maksāt ar spēles valūtu vai reālu naudu. Nav nepieciešams veikt pirkumus, taču neaizmirstiet, ka spēle ir pilnīgi bez maksas un izstrādātāju vienīgie ienākumi ir jūsu iztērētā nauda. Ja jums ir vēlme izteikt viņiem savu pateicību, iegādājieties kaut ko.

Brīvdienas spēlei ienesīs jaunus uzdevumus ar tematiskām balvām. Veikala sortiments tiks papildināts ar juvelierizstrādājumiem un daudzas preces būs pieejamas par atlaižu cenām.

Lai brīvdienu saturs būtu pieejams, ir jāatceras ik pa laikam pārbaudīt atjauninājumus un tad noteikti neko nepalaidīsi garām.

Spēlēt Exotic Farm patiks visu vecumu cilvēkiem, spēlē nav steigas vai nežēlības. Iekļūšana spēlē garantē pozitīvas emocijas ikvienam spēlētājam.

Jūs varat bez maksas lejupielādēt

Exotic Farm uz PC, izmantojot šajā lapā ievietoto saiti.

Ja jūs vienmēr esat sapņojis nodarboties ar lauksaimniecību tropiskā salā, tad šī ir jūsu iespēja, instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more