Grāmatzīmes

Evolūcija

Citi nosaukumi: Notikumi

Online spēles Evolution - bezmaksas pārlūka spēle. Šī ir unikāla iespēja iekļūt pasaulē pēc kataklizmas, piedalīties tās atdzimšanu. Evolution online spēle - nepārtraukta cīņa par varu no trim elementiem. Ikvienam ir sen zināms par labo un ļauno, kā arī neitrālu spēku, kas paredzēti, lai saglabātu līdzsvaru. Evolution tiešsaistē sniedz jums iespēju izdarīt izvēli un kļuvusi par vienu no pusēm. Pievienoties Evolution dos jums partiju spēli un atvērt durvis uz nezināmu pasauli nākotnē. Šī spēle ir iestatīts uz jaudīga servera, un tāpēc ir liels ātrums. Bet, ja jūs vēlaties, jūs varat instalēt jūsu datorā klienta daļa no spēles, lai nodrošinātu satiksmes plūsmu samazināšanu. Uzņēmējdarbību, kā saka, taupīgs. Evolution Online reģistrācija ir pieejama visiem, un nav sarežģīta un problemātiska process. Vienkārši ievadiet savu raksturu vārdu, e-pasta adresi, paroli (atkārtot vēlreiz), kodu no attēla un noklikšķiniet uz Reģistrēties. Pievienoties spēli attīstību veikts jums pilnu iedzīvotāju milzīgu virtuālo pasauli, kur katrs no karojošajām pusēm aicināt viņam. Saprast, kas ir jūsu dvēsele, un mēģināt izvēlēties savu ceļu.

Attīstība tiešsaistes spēli ietver vairākus scenārijus raksturs. Tiem, kas cenšas cīnīties pret slavu, tiešā veidā arēnā. Tas ir šeit, ka liela cīņa. Ar katru jaunu līmeni, jūs sajutīsiet visu vairāk atbilst un Estsilon spēlēt ir daudz interesantāk nekā iepriekš solis, lai jūsu lolotākajiem slavas varens karavīrs. Kaujas sistēma spēle ir no parastā duels, grupas, haotiska un jaukto cīņas. Jūs varat piedalīties vienkāršas un zirgu cīņas. Tomēr ne visi ir tik mīlošs un asinskārs cīņas raud. Ir cilvēki, kuri sapņo par klusu izmērītā dzīvi. Evolution spēle rūpējās par mierīgiem iedzīvotājiem un piedāvā izvēlēties no daudzām profesijām. Ja jūs nevēlaties, lai domāt par karu, un piemīt viens no viņiem, un nekas neliedz dziļāk saimnieciskajā darbībā. Ar licences iegūšanu, jūs varat kļūt par burvis, kalējs, ārsts, mežsargs, kalnraču. Bet tas nav pilns saraksts no profesijām. Ak, un vēl viens pārsteigums! Nemiera uztraukums faniem spēli izveidojis labirints turnīru. Savu garšu un sajūtu riska burbuļo asinis viņa vēnām? Lūdzu! Iet tur!

Kad esat nolēmis veikt dzimtā veidu un raksturu, ne āmuru pastāvīgi cenšamies uzlabot savu sniegumu. Runājot par raksturu. Tas var būt vai nu vīriešu vai sieviešu. Kā arī standarta vai unikāls. Šajā spēlē ir parametri, kas raksturo mūsu varoņiem instinkts, prasmes, spēku un izturību.

Play Estsilon Jums būs Oasis un blakus esošajās teritorijās. Jūs varat izvēlēties veco vai jauno apvalks Rātslaukumā. Tas ir, kā jūs pats vēlaties. Rakstzīmju tipa maiņa notiek anketā. Location jebkurā gadījumā nemainās. Ir arēnā, bankas, valsts, un biržu komisijas veikali, baznīcas, mājas Pasūtījumi un meistari, nomas veikals, tirgus meistari, sastingums, blīvs mežs, tumši ala, piemineklis un turnīrs labirints. Protams, jums ir izdomāt, kas ir kas. Piemēram, banka - krātuve ārvalstu valūtas uzkrājumu, veikali paredzētas pirkšanu un pārdošanu dažādas lietas, un arī tā

Play spēli online Evolution būs vieglāk, ja mēs varam izmantot pietiekami daudz zelta vai glābt spēli eiro. Galu galā, tie dod iespēju apgūt nepieciešamās lietas. Ir komplekti lietas: Reģ. lietas, kas ir pieejami veikalos, lietas uzlabotas ar modifikatori, burvju, resursi un dāvanas. Ir tas, ka tikai nav iekļauta šiem komplektiem! Šis ieroči un bruņas, un apģērbs, un artifacts un relikvijas, un garšaugi, un upju dāvanas un daudz ko citu.

Sniegt sevi ar nepieciešamajām lietām, jums nav justies neērti. Pēc tam, kad visi no tiem, vai drīzāk par to klātbūtni, daudz kas ir atkarīgs. Kā jūs domājat, ka tas ir iespējams veiksmīgi cīnīties bez labas iekārtas? Loģiski, nē. Tāpēc mēģiniet izvēlēties lietas pareizi un modifikatori.

Play spēli tiešsaistē var Estsilon ar īstiem draugiem, ko jūs atradīsiet šeit. Jums ir iespēja izveidot savu rīkojumu, vai pievienoties esošo. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams izvēlēties vispiemērotāko jums.

Jūs noteikti novērtēsiet priekšrocības spēli. Viņas krāsains spēle būs prieks jums, un konkursi notika administrācija sniegs patīkamus pārsteigumus. Ja kaut kas nav skaidrs, atbalsta personāls ir vienmēr noderīga un nepieciešama palīdzība.

Veiksmi jums, dārgie veidotāji jaunajā pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more