Grāmatzīmes

Ļaunās zemes

Citi nosaukumi:

Evil Lands var uzskatīt par vienu no labākajām RPG mobilajām platformām, lai gan tas ir pozicionēts kā MMORPG. Šī ir ļoti skaista spēle, noteikti viena no labākajām grafikas kvalitātes un efektu ziņā. Varoņi ir labi ieskaņoti, mūzika patīkama un neuzbāzīga. Šajā spēlē jūs izpētīsit atvērto pasauli, izpildīsit uzdevumus un uzdevumus vienatnē vai kopā ar citiem spēlētājiem.

Pirms spēlējat Evil Lands, jums būs jāizvēlas viena no trīs varoņu klasēm.

Ir pieejamas trīs klases, no kurām izvēlēties:

  • Karotājs
  • Mag
  • Slepkava

Jūs nevarat izvēlēties varoņa izskatu, diemžēl rakstzīmju redaktors aprobežojas tikai ar klases izvēli.

Tālāk izvēlieties vienu no trim apgabaliem kartē un dodieties piedzīvojumā.

Tikai jūs izlemjat, vai esat labā vai ļaunā pusē. uzdevumus, kurus varat izpildīt vienatnē vai kompānijā ar citiem spēlētājiem. Ceļojuma laikā satiekot pret jums naidīgus svešiniekus, pievienojieties cīņai, uzvaras nes jums daudz pieredzes punktu.

Neaizmirstiet savākt priekšmetus, ko nometuši uzvarētie ienaidnieki. Jūsu varonis aprīkos ieročus un bruņu detaļas labāk nekā tās, kas jums tiek automātiski aprīkotas, kad tās paņemsiet.

Ja tu nomirsi, tu augšāmcelsies ciemā, kas ir sākums, pārceļoties uz izvēlēto vietu. Šajā vietā jūs varat saņemt uzdevumus no vietējiem iedzīvotājiem, dažreiz tie noved pie diezgan interesantiem uzdevumiem.

Šeit jūs varat satikt arī citus savas frakcijas spēlētājus, kuru atrašanās vieta kartē ir atzīmēta ar zaļām atzīmēm. Jums ir iespēja lūgt kādam palīdzēt jūsu uzdevumā, pievienojoties jums. Vai, gluži pretēji, palīdziet sev, ja jums par to jautā.

Saziņai ar frakcijas sabiedrotajiem ir pieejams

Chat, kuru izmantojot var iegūt jaunas paziņas un draugus.

Izpētiet pazemes cietumus, lai atrastu lielos dārgumus, kas tur paslēpti zem tumsas radījumu spēcīgā apsardzes. Katrā cietumā jums ir jāuzvar vietējais priekšnieks, ar kuru būs ļoti grūti tikt galā vienam.

Pasaule ir sadalīta vairākās vietās, lai apmeklētu dažas no tām, ir jāsasniedz noteikts līmenis. Ja jūsu līmenis vēl nav pietiekams, nekautrējieties, varat izpildīt vēl dažus uzdevumus, lai uzkrātu nepieciešamo pieredzi. Taču ir iespēja iet citu ceļu, maldoties, meklējot pretiniekus un gūstot pieredzi viņu uzveikšanai.

Spēlei ir iebūvēts veikals. Par spēles valūtu, un tie ir kristāli, kurus ir ļoti grūti iegūt, un zelts, jūs iegūsit iespēju iegādāties noderīgas lietas. Protams, jūs varat tos iegādāties par īstu naudu, bet tas nav nepieciešams, jebkuru preci var iegūt jebkurā gadījumā, pat ja tas aizņem vairāk laika.

Izstrādātāji regulāri atjaunina spēli, veicot uzlabojumus un labojot kļūdas. Turklāt pastāvīgi tiek pievienoti jauni uzdevumi, ieroči, bruņas un citi priekšmeti.

Varat lejupielādēt

Evil Lands bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai aizsargātu maģisko pasauli no tumsas bariem, kas to pārņēmuši!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more