Grāmatzīmes

Everspace 2

Citi nosaukumi:

Everspace 2 ir kosmosa šāvēja spēle, ko varat spēlēt datorā. Grafika ir augstas kvalitātes, cīņas atklātā kosmosā izskatās reālistiskas. Balss spēlēšana tiek veikta profesionāli. Mūzika ir viegla un neuzkrītoša lidojumu laikā, bet enerģiska, kad notiek kautiņš.

Jūsu varonis šajā spēlē ir kosmosa kuģa pilots. Viņš ir klons, un viņa vārds ir Ādams Roslins. Viņš cenšas gūt panākumus, izšķirot sadursmes starp noziedzīgās pasaules priekšniekiem un veicot dažādus uzdevumus par atlīdzību.

Telpas sektoru, kurā notiek spēles notikumi, sauc par zonu. Šī teritorija balansē uz liela konflikta sliekšņa. Kopā ar galveno varoni jums būs jāpieliek visi spēki, lai asiņainais karš neiznīcinātu šo kosmosa daļu.

Spēlēt Everspace 2 būs interesanti, tev būs daudz ko darīt:

  • Izpētiet zvaigžņu sistēmas un atsevišķas planētas
  • Iepazīstieties ar visām rasēm, kas dzīvo zonā
  • Iegūstiet resursus un jauniniet savu kuģi
  • Pabeigts stāsts un blakus misijas
  • Attīstiet savas pilota prasmes un kļūstiet par ace
  • Izmantojiet diplomātiju, ja nav iespējams sasniegt rezultātus ar spēku
  • Atrodiet sabiedrotos un izveidojiet neuzvaramu aliansi ar citiem pilotiem

Spēles lauks šajā gadījumā ir diezgan liels kosmosa sektors ar vairākām zvaigžņu sistēmām, asteroīdiem un citiem interesantiem objektiem.

Pirmo reizi pēc spēles sākuma būs grūti orientēties trīsdimensiju telpā, taču jūs ātri pieradīsit. Neliela apmācības misija palīdzēs jums izprast pārvaldības funkcijas.

Mēģiniet izpētīt katru telpas stūri, ja nevēlaties palaist garām kaut ko noderīgu, un izpildiet blakus uzdevumus, lai iegūtu vairāk pieredzes.

Lai uzvarētu cīņās, jums būs jākļūst par pirmās klases pilotu, ne visu izšķir ieroču spēks. Izmantojiet ienaidnieka vājās puses pret viņu, ja tas ir liels un neveikls kuģis, riņķojiet apkārt, nodarot bojājumus, vienlaikus izvairoties no atbildes uguns.

Būs grūti vienatnē stāties pretī ienaidniekiem. Izveidojiet iepazīšanos starp citiem pilotiem un noslēdziet abpusēji izdevīgas alianses.

Izveidojiet nelielu kuģu armādi un kļūstiet par nozīmīgu spēku Zon kosmosa sektorā. Izveidojiet dažādu klašu kuģus savai flotei un uzziniet, kā tos izmantot kaujas laukā.

Pie katras iespējas uzlabojiet ieročus un aizsardzību, apgūstiet jaunas tehnoloģijas, lai padarītu ieročus vēl nāvējošākus un bruņas spēcīgākas. Pēc stāsta kampaņas beigām spēle nebeidzas. Dodieties meklēt piedzīvojumus visbīstamākajos sektoros vai dodieties cauri seniem portāliem, kas ved uz iepriekš nezināmām vietām. Uzlabojiet kuģi vēl vairāk un pārvērtiet to par labāko cīnītāju galaktikā, kas aprīkots ar unikāliem ieročiem.

Everspace 2 bez maksas lejupielādējiet datorā, diemžēl tas nav iespējams. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Ja jums patīk kosmosa spēles, jūs nevarat palaist garām šo aizraujošo kosmosa šāvēju ar RPG elementiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more