Grāmatzīmes

Euro Truck Simulator 2

Citi nosaukumi: Euro Truck Simulator 2

Game Euro Track Simulator 2 - turpinājums slavenā pro-dzīves simulators Truckers projektu. Kā redzams, ka spēlētāji uz vienu dvēseli, piemēram, simulatori, kas neveic 90% no rīcībā esošo spriedzi un attīsta viltīgi stratēģijas un plānus, bet tikai dod iespēju atpūsties un dzīvot dzīvi kopējo cilvēku. Šī projekta attīstītāji bija čehi SCS Software. Turpinājums leģendārā simulators pilnībā atjaunotas un lepojas ar uzlabotu veiktspēju, daudz jautras aktivitātes un, protams, ir vairāk uzlabotas grafikas. Jo tas viss, jūs varat būt pārliecināti, tikai skatoties uz Euro Truck Simulator 2 video piekabi.

Galvenais mērķis jāsasniedz ar projekta izstrādātājiem, bija tik tuvu, cik vien iespējams, lai realitātes spēle realitāti. Tagad ne visi ceļi jums būs iespēja ātri un nevainojami pārvarēt, spēļu Euro Truck Simulator 2 ir sagatavojis jums dažiem pārsteigumiem, kas, īstenojot sastrēgumi uz ceļiem un karameles. Atšķirties un radīt sastrēgumus (kuru jūs varat uzzināt gaitā spēlē), un atkarībā no tā, kura iespējas jums ir jāizvēlas no piedāvātajiem situācijām. Veidotāji ir mēģinājuši to labāko, jo tagad dators ir braukšanas pēc visiem ceļu satiksmes noteikumus (ņemot vērā visas nianses - iejaukšanās tiesības, nelielas konvencijas un tā tālāk - tas vienkārši nevar iegūt jums lejupielādēt Euro Track Simulator 2).

Šajā laikā projekts ir lieliski saprata sistēmas ceļa zīmes. Lielākā daļa no tiem ir paredzēti, lai ierobežotu kustības ātrumu jūsu varonis. Sākotnēji noteikts ātruma ierobežojums ir 90 kilometri, bet, ja jūs vēlaties, šo iestatījumu var atspējot. Pēc tam, kad jums ir iespēja Euro Truck Simulator 2 lejupielādi, jūs redzēsiet par sevi "leģitimitāti" jauno versiju, spēle, jo tur ir pat automašīnas ātruma ierobežojumi atsevišķās valstīs.

Protams, tāpat kā visās simulācijas, spēles Euro Track Simulator 2 piedāvā dalībniekiem dažus paātrinātu spēles laiku. Jūsu vadītājs var braukt bez atpūtas uz 11 stundām, bet pēc šī laika tā ir steidzami veikt 9 stundas atpūtu, un jums būs nepieciešams plānot uz priekšu, lai varētu saņemt cienīgu viesnīcā par nakti. Imitē nogurumu arī saprata ļoti reāli, tagad, ka jūsu raksturs būs izsmelti no noguruma, spēle ekrāns ir pilnīgi tumšs, un kontrolēt transportlīdzekli būs patiesi zaudēts, tas varētu izraisīt sasniegtu savu varoni negadījumā. Pēc tam, lai turpinātu Euro Truck Simulator 2 spēlē, jums būs nepieciešams, lai salabotu automašīnu degvielas uzpildes stacijā. Ja vēlas, simulācija nogurumu uzstādījumos var arī izslēgt.

Visiem tiem, kas vēlas Euro Truck Simulator 2 download Bezmaksas paziņot, ka spēle pašlaik maksā apmēram $ 20, bet pērkot to oficiālajā tīmekļa vietnē.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more