Grāmatzīmes

Euro Truck Simulator

Citi nosaukumi: Euro Truck Simulator

Game Euro Track Simulator - kluss spēle, ideāli piemērots klusā izrauties aukstā ziemas vakaros. Šī simulācijas spēle, kas lieliski iemieso labākās īpašības ekonomiskās stratēģijas. Tas ir sava veida spēle veterāns, jo notika tā oficiālās izlaišanas 2008, 2012 un pēdējo projektu attīstītāji jau iepazīstināja ar savu turpināšanu. Spēle ir grafikas noteikti nav ļoti augstas kvalitātes un spilgti, bet tā ir kļuvusi par normu šajā jautājumā īstenošanas simulatori Truckers. Šāda veida projektu pamatā veic savu zemes gabalu un spēle izpildi.

Game Euro Truck Simulator - jūsu iespēja kļūt par kravas automašīnas vadītājs. Ja esat vienmēr sapņoja kļūt kravas automašīnas vadītājs pārvadā dažādas preces pāri plašumiem zemes, šī ir jūsu iespēja. Spēle tiek spēlēta no pirmās personas, bet gan tāpēc, ka ekrāns būs redzams visiem spidometriem un ekrāniem. Lai labāk saprastu, kas ir šī spēle, jūs varat redzēt īpašu Euro Truck Simulator video piekabe. Turklāt katram dalībniekam būs pieejama karti, kas tiks piemēroti pirms eksporta maršrutu. Viss darīts, kā reālistiski un pārdomāti, lai katrs vadītājs var mainīt spoguli uz sevi. Lai pārliecinātos, ka jūsu raksturs nav noguris, ekrāna iestatīts uz piemērotu skalas rādītāja.

Euro Truck Simulator Krievijā un daudzās citās valstīs ir izdevies novērtēt. Pie katra spēlētāja būs ļoti daudz misijām un uzdevumiem, kuru izpilde ir saistīts veicināšanas prēmiju un naudas balvas. Jūsu raksturs būs cieši uzraudzīt stāvokli jūsu transportlīdzekļa (kas arī ir viegli darīt ar īpašu eksponenciālu mērogā) un labot to, kad jums ir nepieciešams, lai nav get iestrēdzis uz ceļa kaut kur.

Lai vēl intriga jums, un jūs varētu ātri lejupielādēt Euro Truck Simulator, pastāstīja par projektu pieejama karjeras kāpnēm, tas ir, visā spēlē jums tiks stāv priekšā noteiktu mērķi. Lai sasniegtu ranga katru jaunu darbu, jums ir spēlēt Euro Truck Simulator, veicot virkni konkrētu uzdevumu. Spēlētājs nav garlaicīgi, darbu ar katru jaunu līmeni, būs sarežģītāka.

Kā jūs kļūt vadītājs razvozyaschim slodzes dažādos virzienos, jums būs nepieciešams rūpēties iegūt licences un vīzas. Savākt nepieciešamo naudas summu, jūs varat iegādāties atļauju ieceļošanai uz konkrētu valsti. Licence izmaksu pieaugums atkarībā no valsts. Spēle, kas paredzēti, lai sīkumiem, lai jūs kā vadītājs būs nepieciešami atsevišķi, lai saņemtu atļauju bīstamu preču pārvadāšanā. Kā jūs varat redzēt, jums nebūs garlaicīgi pēc tam jūs varat lejupielādēt Euro Track Simulator.

Pat neskatoties uz to, ka šobrīd nav iespējams spēlēt Euro Truck Simulator bezmaksas lejupielādei (deklarētā vērtība svārstās no 7-8 dolāru), daudzi spēlētāji aktīvi piedalās projektā un mācīties dzīvot dzīvi šoferis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more