Grāmatzīmes

Europe 1400

Citi nosaukumi: Europe 1400

Europa 1400 online - bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta spēle, kurā jūs varat izveidot savu dinastija. Šeit var būt grūts komersants un respektējamu kapteinis, vai quirky nelietis ...

Eiropa 1400 ir pieejams tiešsaistē jebkurā pārlūkprogrammā un instalēt nav jānorāda spēli klients!

Lai piedalītos spēlē, jums ir nepieciešams Reģistrēties Eiropa 1400: reģistrācijas lauki mājas lapā izvēlēties spēļu serveri, ievadiet nosaukumu jūsu nākotnes dinastija (spēlētājs nosaukums), jūsu e-pasta. pasta adrese (e-pasts) un parole. Pēc tam piekrītat spēļu, un šajā reģistrācija Eiropā 1400 spēles beigām, jums iet uz jaunu lapu, jūs varat izveidot tēlu varonis. Šeit jūs varat izvēlēties dzimumu, raksturu, iemiesojumu, un piešķirt tai nosaukumu. Noklikšķinot cilnes "Master", var izvēlēties to dinastijas emblēmas un viņa pirmā darbnīca, šādās jomās: Master kārtridži, zinātnieks un Rogue. Tagad, ja jūs esat gatavs, lai sāktu spēli, noklikšķiniet uz "Start Game", un nokļūt uz laukuma!

Jūsu raksturs ir sešas talanti: Kuģi, daiļrunība, tumsa, zināšanu burvju, kaujas un sarunas. Uzlabot šīs talanti var izmantot artefaktus. Maksimālais līmenis transporta - 100.

Bez tam talants, tas ir iespējams spēli izvēlēties profesiju alķīmiķis, lauksaimnieks, zaglis, garīdznieks, laupītājs, īpašnieks krodziņā, kalējs, namdaris, vai Weaver.

Online spēles Europa 1400 piedāvā piecas vietas, no pilsētas, kas notiks galvenajā spēlē. Tie ir: District meistari, Apkārtne krodziņi Gangster rajons, meži un rajona zinātnieki. Šajās vietās jūsu raksturs var veikt uzdevumu (Quest uzdevumus).

Sākotnēji, jūsu raksturs būs nepieciešams, lai savāktu līdzekļus vai iegādāties tos tirgū (resursi spēle ir atšķirīgs, atkarībā no virziena studijas). Ar resursiem savā darbnīcā var ražot preces, kas pēc tam var pārdot atkal tirgū, un par naudu, lai izveidotu vēl vairākas darbnīcas (jūs varat veidot 4 darbnīcas), un paplašināt apkalpojošo personālu.

Svarīgi! Ja jūs neesat apmierināts ar savu kapteini, to var iznīcināt.

Online spēle Eiropa 1400 ir galvenais tirdzniecības centrs attiecībā uz visiem preču veidiem, šis tirgus. Šeit Jūs varat pirkt, pārdot, pārvaldīt, transporta un ubagot (ja tas ir nepieciešams). Spēle ir sava valūta - Gold. Papildus zeltu ir Rubīnu, kas var pārdot par "Real".

Kopā ar attīstību ir viņa dzīvesvieta (rezidence var attīstīt, izmantojot paplašinājumiem un uzlabojumus), jūsu raksturs uzzinās talantus un veidu tirdzniecības un plāna intrigu.

Play tiešsaistes spēli Eiropa 1400 var ar saviem spiegiem, kas uzrauga citiem spēlētājiem, un vāc pierādījumus pret viņiem.

Eiropa 1400 tiešsaistes spēli ir tik ēkas kā rātsnams. Šī ir vieta, kur politiskā dzīve pilsētas: ir advokātu grāmatas pārskatīt biroju un tiesas zāli. Šeit Jūs varat iegādāties nosaukumu (tas palielina jūsu reputācija, un ir nepieciešami noteiktiem amatiem un paplašinājumi rezidences) vai iesniegt pieprasījumu par jauno ēku.

Spēle Europe 1400 Online piedāvā veidot ekonomikas impēriju, izmantojot amatniecība, kļūstot ieguvēji tirgotājs un pacelties uz politisko Olympus. Ņemot vienkāršu būdā spēlē to var pārvērst pilī. Viss būs atkarīgs no jūsu centienus.

Spēlēt online spēle Eiropa 1400, ir iespējams, izmantojot tirdzniecību ar citiem spēlētājiem tieši caur noliktavas. Tādā gadījumā jūs joprojām gūs labumu no cenas, kas nav atkarīgas no tirgus.

Panākt pietiekamu ietekmi un bagātību, jūsu raksturs var darīt politisku karjeru. Dažādu dažādām pozīcijām klātbūtne, lai dotu viņam privilēģijas un prēmijas, kas ļauj stiprināt ietekmi un simpātiju savus konkurentus.

Lai spēlētu Eiropā 1400, jūs varat pievienoties ģildei vai izveidojot savu. Ar palīdzību ģilde, spēlējoties ar citiem spēlētājiem, jūs varat sasniegt vairāk spēlē ...

Spēle ir trīsdimensiju grafikas, tādējādi Eiropā 1400, būs pavisam labi!

Tā kā spēle ir diezgan daudz dažādu funkcijas, kas vislabāk raksturo nepiedāvā. Labākais risinājums būtu Eiropa 1400 gads, kurā var redzēt visu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more