Grāmatzīmes

Ethyrial: Echoes of Yore

Citi nosaukumi:

Ethyrial: Echoes of Yore ir MMORPG spēle. Jūs varat spēlēt uz datora. Grafika multfilmas stilā, 3D, detalizēta. Balss atveidu veica profesionāli aktieri. Mūzika ir patīkama un ar laiku nenogurdina.

Spēles laikā jūs nokļūsiet pasaulē ar nosaukumu Irumesa. Šī ir bīstama vieta, kur slazdi un ienaidnieki var gaidīt ik uz soļa.

Sižets ir diezgan sarežģīts, tālākā notikumu attīstība ir atkarīga no jūsu lēmumiem.

Pirms sākat spēlēt Ethyrial: Echoes of Yore, izvēlieties klasi un pielāgojiet sava varoņa izskatu. Tālāk jums ir jāiziet neliela apmācības misija, kurā jūs iepazīstinās ar vadības ierīcēm un varēsit sākt spēli.

  • Dodieties ceļojumā un izpētiet ap
  • esošās zemes
  • Iznīcini ienaidniekus
  • Meklējiet aprīkojumu un jaudīgus ieročus
  • Apgūstiet jaunus sitienus un aizsardzību
  • Pabeigt stāsta misijas un blakusuzdevumus
  • Atrodiet spēlē draugus, ar kuriem būs vieglāk ceļot pa bīstamām vietām

Šis ir tikai īss saraksts ar lietām, kas sagaida jūsu varoni spēlē. Visu pārējo jūs varat uzzināt jau caurbraukšanas laikā.

Klīst pa karaļvalsti vienatnē vai kopā ar draugu grupu. Ne visas teritorijas ir vienlīdz bīstamas. Pilsēta, ko sauc par Edrivinu, ir impērijas galvaspilsēta un samērā droša vieta, jo tālāk jūs attālināsities no galvenajiem ceļiem un galvaspilsētas, jo vairāk briesmu jūs gaidīs pa ceļam. Garos ceļojumos labāk nedoties vienam. Spēles laikā neizbēgami nāksies saskarties ar situāciju, kad tavs varonis nomirst un tikai tuvumā esošie pavadoņi var izglābt vērtīgus īpašumus, ekipējumu un ieročus, kas tev tajā brīdī būs līdzi. Ja galvenais varonis nomirst solo ceļojuma laikā, tad jums var nebūt laika sasniegt nāves vietu, lai atgrieztu savu īpašumu. Ir iespēja uzbrukt citiem spēlētājiem, taču labāk to nedarīt. Šajā gadījumā atlīdzība tiek piešķirta varoņa vadītājam, kurš izdarījis noziegumu. Galvu mednieki ir skarbi puiši, ar kuriem labāk nebāzties, viņi ir labi bruņoti un tādās cīņās uzvarēt būs grūti.

Jums nav jālauza prāts par to, ko darīt spēlē. Papildus galvenajam stāstam ir pieejami vairāk nekā 100 uzdevumi, aptuveni 10 pazemes, reidi, bosu cīņas un beigu izaicinājumi.

Tāda dažādība var sagādāt interesantus piedzīvojumus daudziem vakariem.

Ja esat vientuļš vilks un jums nepatīk spēlēties kompānijā, šajā gadījumā jums būs jāpārskata savi uzskati. Spēle ir izstrādāta, lai atvieglotu uzdevumu izpildi citu spēlētāju sabiedrībā. Uzaiciniet komandā draugus vai spēles laikā izveidojiet jaunas paziņas.

Papildus jau pieejamajai funkcionalitātei pastāvīgi parādās jauni ieroči un dekorācijas. Tiek atvērtas interesantas vietas un pievienoti aizraujoši uzdevumi.

Lai neko nepalaistu garām, bieži pārbaudiet atjauninājumus, izstrādātāji cenšas iepriecināt spēlētājus un padarīt spēli vēl interesantāku.

Ethyrial: Echoes of Yore bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai izstrādātāja vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt un dodieties piedzīvojumā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more