Grāmatzīmes

Mūžīgā evolūcija

Citi nosaukumi:

Eternal Evolution ir interesanta IDLE RPG mobilajām ierīcēm. Šajā spēlē jūs redzēsiet izcilas kvalitātes grafiku karikatūras stilā. Mūzika ir jauka, un varoņu balss spēle ir ļoti reālistiska.

Pirms sākat spēlēt Eternal Evolution, izveidojiet sev spēles nosaukumu un atlasiet iemiesojuma attēlu.

Ja spēlējat šāda veida spēli pirmo reizi, neuztraucieties, pateicoties skaidrai un kodolīgai apmācībai spēles sākumā, jūs varat viegli visu saprast.

Padariet savu komandu par spēcīgāko burvju fantāziju pasaulē.

  • Pabeidziet misijas, lai iegūtu jaunus cīnītājus
  • Attīstiet visu komandas locekļu prasmes
  • Kļūsti par arēnas līderi
  • Pievienojieties ģildei un piedalieties reidos

 Jūs gaida neticami daudzveidīga spēle.

Vispirms ir vērts izlemt, kuriem karotājiem izveidot komandu, lai katra prasmes stiprinātu un papildinātu visu pārējo talantus. Jums noteikti ir nepieciešams spēcīgs karotājs priekšējai līnijai, kas spēj izturēt ienaidnieka uzbrukumus. Papildus viņam ir nepieciešams burvis un strēlnieks, lai no tālienes nodarītu neticami daudz bojājumu, un vienība, kas atjaunos cīnītāju izturību vai vājinās pretiniekus.

Tas ir atkarīgs no pareizas komandas izvēles, cik daudz panākumu jūs varat sasniegt spēlē. Tad jums vienkārši jāattīsta savi cīnītāji, gūstot pieredzi kaujās. Izlemiet, kuras no katras vienības unikālajām spējām attīstīt. Paaugstiniet varoņu klasi, tas ievērojami palielinās cīnītāju spēku un izturību.

Kampaņa spēlē būtībā ir detalizētāks treniņš, kas ļauj saprast, kādas ir bāzes klašu stiprās un vājās puses, un nokomplektēt sākotnējo komandu.

Tālāk jūs atradīsit nežēlīgu arēnu un simtiem vai pat tūkstošiem cīņu ar citu spēlētāju komandām.

Kaujas sistēma ir vienkārša, tavs uzdevums ir laikus izmantot karotāju īpašās prasmes un izvēlēties, kuram no pretiniekiem uzbrukt vai kuram no sabiedrotajiem šobrīd ir nepieciešams atbalsts. Nav nepieciešams pastāvīgi kontrolēt visu, kas notiek kaujas laukā, ja esat pārliecināts par komandas pārākumu pār ienaidnieku, varat ieslēgt automātisko kaujas režīmu.

Neaizmirstiet uzlabot savus ieročus un aprīkojumu. Tas var dot jūsu cīnītājiem papildu priekšrocības kaujas laikā.

Sazinieties ar citiem spēlētājiem, izvēlieties vai izveidojiet aliansi. Palīdziet saviem sabiedrotajiem attīstīties un piedalīties kopīgos reidos.

Nepalaidiet garām nevienu dienu. Regulāri piesakieties un saņemiet ikdienas un iknedēļas pieteikšanās balvas.

Periodiski pārbaudiet atjauninājumus. Spēle tiek pastāvīgi atjaunināta ar jauniem varoņiem un vietām, kur jūs gaida vērtīgi atradumi un jauni pretinieki.

Jūsu ērtībām spēlē ir pieejams veikals, kurā var iegādāties nepieciešamos resursus, cīnītāju kartes un citas noderīgas lietas gan par spēles valūtu, gan par īstu naudu. Diapazons tiek atjaunināts katru dienu.

Varat lejupielādēt

Eternal Evolution bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad un kļūstiet par visbriesmīgāko karotāju arēnā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more