Grāmatzīmes

Escilons

Citi nosaukumi: Escilons

Escilon ir pārlūka spēle, kas lietotāju auditorijai pieejama bez maksas. Šī ir oriģināla MMORPG (vēsturiskā žanra) spēle. Projekts kvalitatīvi atšķiras no pašreizējām tiešsaistes spēlēm, jo u200bu200bveidotāji uzņēmās pūles, lai novērstu dažāda veida nepilnības. Cienījamie spēlētāji, Escylon piesaistīs ne tikai interesanta leģenda, bet arī galvenās funkcijas, kas jūs patīkami pārsteigs un iepriecinās. Nokļūstot alu cilvēku pasaulei, jūs saņemat iespēju attīstīties un pārcelties uz jaunām pasaulēm, kur attiecīgi paveras lielas, vilinošas izredzes. Tādējādi jūs, šķiet, sekojat no pagātnes uz nākotni, izjūtot dažādu dzīves laikmetu dzīves šarmu un sarežģītību.

spēles sistēmas prasības ir minimālas. Datorā jābūt instalētai operētājsistēmai Windows (XP, Vista vai Windows 7). Spēlēšanai būs nepieciešama arī skaņas karte, tastatūra un pele. Ja jums ir interneta savienojums, varat reģistrēties un sākt spēlēt spēli Escylon tiešsaistē.

Escilon reģistrācija tiešsaistē padarīs jūs par akmens laikmeta iedzīvotāju. Nav nepieciešams lejupielādēt klientu programmas. Escylon reģistrācija ir vienkāršs un ātrs process. Jums vienkārši jāreģistrē jauna rakstzīme, ierakstot šādus datus:

 1. Jums jāievada pieteikuminformācija - nāciet klajā sava varoņa oriģinālo vārdu Norādiet dzimumu (vīrietis vai sieviete)
 2. Uzrakstiet savu e-pasta adresi, bet tikai savu īsto!
 3. Ievadiet savu paroli, mēģiniet nākt klajā ar uzticamāku
 4. Ievadiet savu dzimšanas datumu

Pēc reģistrācijas veidlapas aizpildīšanas atliek nospiest pogu Pieteikšanās, un spēle Escylon tiešsaistē kļūst pieejama jums. Ziniet patiesību, kas piemīt dižciltīgajai, un saprotiet nesaudzīgo patiesību. Kura būtu piemērotāka jūsu dabai? Tiešsaistes spēle Escylon palīdzēs to izdomāt.

Lai saprastu, kā jāspēlē Esciklonam, vispirms jāiziet apmācības kurss pie ugunskura. Pēc veiksmīga šī uzdevuma veikšanas jūs nopelnīsit statiskā palielināšanas punktu, kā arī dažas noderīgas lietas. Kad jūs sapratīsit spēles mehānismu, varēsit apmeklēt visas pieejamās vietas. Escilon tiešsaistes spēle ietver gan virszemes, gan pazemes vietas.

virszemes ir cietzeme, salas un jūras, bet pazemē - labirints. Visās vietās dzīvos dažādi dzīvnieki, no kuriem periodiski izkrīt resursi, kuri ir jānoņem. Tā kā viss spēlē ir jāveido pats, kritušie resursi būs noderīgi, lai izveidotu ziedes, izgatavotu drēbes un ieročus. Bet mēs to sīkāk aplūkosim vēlāk.

Tātad, mēs izdomājām, kur notiek spēle. Mežoņu galvenā dzīvotne ir ala ciems. Šeit atrodas šādas atrašanās vietas:

 • ugunskurs
 • izjādes priekšnieka ala
 • Gara ala
 • Care of Masters
 • kaujas lauks
 • Antistes būda
 • tirdzniecības altāris
 • Opifex
 • templis
 • ala Ice
Papildus iepriekšminētajām vietām jums tiek dota pieeja Zvejas ciematam, kur varat iegādāties laivu, kā arī veikt kvesta uzdevumu.

Lai spēlētu Escylon, jums jāizvēlas, kā jūs redzētu savu raksturu. Tiešsaistes spēlē Escylon ir karotāji un magi. Viņiem ir atšķirīgas īpašības un prasmes. Galvenais karavīra parametrs ir ķermeņa uzbūve. Jums būs jārūpējas arī par dusmu un veiklības celšanu. Burvji uzsver inteliģenci. Turklāt jums būs jāpārliecinās, ka, pieaugot līmenim, jūs varat ievietot nepieciešamos burvju priekšmetus.

Kā jau minēts, jūs pats izveidosit nepieciešamās lietas. Escilons ir nepārtraukta cīņa par izdzīvošanu, un dabiski, ka jūs šajā pasaulē neizdzīvosit ar kailām rokām. Resursu ir vienkārši daudz, bet, kaut ko ieguvis, jums tas būs jāprecizē, pirms tas pārvēršas par noderīgu lietu. Šajā tiešsaistes spēlē tiek nodrošināti šādi resursi: dažādi augi, sēnes, saknes, akmeņi, zari, kā arī tie, kas krituši no dzīvniekiem. Tos var izmantot tikai pēc identificēšanās Spirtu alā. Pēc identifikācijas jūs, piemēram, varat pagatavot ziedes (ja zināt recepti), apmainīt resursus ar kaut ko noderīgāku vai vienkārši to apēst un palielināt šo stat.

Spēlē ir arī valūta - čaulas. Bet jūs varat nopelnīt naudu, tirgojoties ar tiem pašiem resursiem vai apgūstot kādu profesiju. Ja jums patīk mierīgs darbs, kļūstiet par šamani vai meistaru. Šajā gadījumā jūsu pakalpojumi tiks labi apmaksāti.

Tomēr radītāji rūpējās par kaujas sistēmu. Piedalieties grupu cīņās ar citiem spēlētājiem un dzīvniekiem, kā arī tikai divkaujās. Jūsu ierocis būs akmeņi, naži, cirvji, nūjas, nūjas. Lai arī kurā cīņā jūs ieietu, vienmēr tiecieties pēc uzvaras! Pārliecinoši pacelieties uz slavas virsotni un iegūstiet pieredzi, kas ir tik nepieciešama, lai turpinātu savu tālāko ceļu.

Pašreiz tiešsaistes spēli veido kvestu uzdevumu izpildīšana. Viss sākas ar pirmajiem ugunskura meklējumiem, kas saņemti no Virtus. Turpmākos uzdevumus veiksit no vecā cilvēka Antistes. Jo ilgāk jūs spēlējat, jo vairāk uzdevumu būs. Ar katru līmeni viņi kļūst interesantāki un daudzveidīgāki.

As par līmeņiem, spēlējiet tiešsaistes spēli Escylon, jūs varat pāriet no viena laikmeta uz otru. Un katram līmenim ir savas priekšrocības un iezīmes. Piemēram, burvjiem mannas daudzums vienā intelekta vienībā ir atkarīgs no līmeņa. Karotāji līdz 5. līmenim kaujas laukā var pieaicināt instruktorus un kapteiņus streikiem vai izvairīšanās gadījumiem. 4. līmeņa iezīme ir iespēja paaugstināt tajā iegūtās profesionālās prasmes. Lai izturētu un novērtētu visus šos ārkārtējos līmeņus, izbaudiet senās pasaules atmosfēru, dodieties aizraujošā ceļojumā cauri laikmetiem, to visu un vēl daudz ko jums piedāvā tiešsaistes spēle Escylon.

reģistrācija spēlē Escylon ir pieejama visiem. Šī noslēpumainā pasaule ir gatava jūs uzņemt! Laipni lūdzam aizraujošās virtualitātes plašumos! Ļaujiet spēlei noteikti sniegt daudz prieka!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more