Grāmatzīmes

Eredan iTCG

Citi nosaukumi: Eredan iTCG

Game Eredan - jauna, bet jau iecienījuši miljoniem bezmaksas pārlūku, pamatojoties kāršu spēle. Viņa kustas spēlētājs no realitātes neparastā burvju pasaulē, kur var būt ikviens - liels karotājs vai burvis tirdzniecības vienkāršs pilsētnieks vai burvis. Spēle uztver burtiski no pirmās sekundes, kā sapņu pasaule ir ļoti aizraujoša. Neskatoties uz to, ka spēle ir deklarēta kā kartes, dažādas kustas tas ir vienkārši pārsteidzošs. Un tas palīdz nodrošināt pasaules fantāzijas un neticami summu spēļu kustas.

Prasības spēle ir ļoti vienkārša:

1.                        Piekļuve internetam ar ātrumu, kas nav mazāks par 500 K / s.

2.                        OS - XP, Vista, 7 vai tamlīdzīgi.

3.                        Atmiņa vismaz 1 GB.

4.                        Video karti un skaņas karti.

5.                        Minimālās vadības prasmes rakstīt solitārs spēle.

Spēlētājs atradīs kaut ko ikvienam - piemēram, savācot kartes un varoņi, tirdzniecību ar citiem spēlētājiem spēles, piedalīties turnīros, spēles un daudzām spēlēm. Eredan iTCG online - vairāk nekā 700 kartes, kas nodrošina neskaitāmas kombinācijas. Un tad - visi mehānika spēle ir paredzēta, kas jums ir meklēt kartēm un apvienojot tās, un ka pārmaiņas

Ja jūs nolemjat, iesaistīties vācot, esiet gatavi tam, ka jums ir meklēt vienkāršas un sarežģītas kartes, reti un bieži, un tā

Pat šodien miljoniem spēlētāju pavadīt daudzas stundas pie kāršu spēle. Un katru dienu ir vairāk un vairāk. In reģistrēta Eredan iTCG vienkārša arī ir bezmaksas. Vienīgais, kas var sarežģīt mazliet no tā - ir trūkums krievu versijā. Jums būs nepieciešams, lai spēlēt elementāru angļu valodas zināšanas.

Spēles interfeiss ir vienkārša, draudzīga un tajā pašā laikā intuitīvs, tāpēc nav darbs, lai saprastu, ko darīt un kā. Izstrādātāji izdevies ne tikai radīt lielisku spēli, bet tajā pašā laikā sniedz ieguldījumu to divos veidos - vienkārši reģistrēt vai ierakstīt izmantojot Facebook (Facebook).

Sākumā spēle palīdz nokārtot meitene amnēzija. Un mācību programma sastāv no tikai trīs posmi. Bet autori uzskata, ka īpaša uzmanība jāpievērš pirmo soli. Tajā kaujā pret divi vilki ir varonis. Tas ir šeit, mums ir, lai uzzinātu, kādi ir jautājumi, un kā viņi spēlē. Pēc tam, jums vajadzētu rīkoties ar sacīkstēm, jo ​​varonis var piederēt viena no vairākām sacīkstēm - cilvēkiem, elfi, zvēri, undead uc uc Bez tam, kur katrs simbols tiks piesaistīti klasei. Savā spēlē, pārāk maz - pieredzējis grūts karavīrs, gaismas pirkstiem marodieris gudrs priesteris. Ir arī ģilde, kas ir atbildīgi par specifiskām zināšanām.

Otrais posms apmācības būs jācīnās ar karavīriem. Play Eredan iTCG arī ir interesanti, jo tā vienmēr ir spēlēt ar reāliem varoņiem, mācīties no tām mākslas kaujas, un tādējādi padarīt savus lēmumus, rast izeju no sarežģītām situācijām.

In Eredan iTCG spēlēt var būt bezgalīgs, jo būs ne tikai savākt kolekciju, bet arī veikt savus klājiem, un tā kombinācija uc Turklāt, spēle veikalu, lai nopirktu dārgu un vērtīgu kartes, ātri sūknē varonis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more