Grāmatzīmes

Clone Wars ēra

Citi nosaukumi: Clone Wars ēra

Protams, dzirdot vārdu, jūs domājat, ka spēle ir vēl viens klons Era fantāzija, kas ņem tevi pasaulē nereālu notikumu. Bet steigā, lai kliedētu savu iztēli. Šī spēle - tas ir vairāk nekā tikai tiešsaistes spēli. Tā tika izveidota ar parastiem cilvēkiem, kuri vēlas, lai palīdzētu paši parastajiem cilvēkiem atrast savu vietu dzīvē. Bez tam, šī spēle - lielisks veids, kā pelnīt papildus naudu. Jums vajadzētu vienkārši pievienoties, lai saprastu, cik neparasta šī spēle tiešām ir.

Šo neparasto projektu, kas, lai gan sākumā tas ir grūti noticēt, palīdzēs jums saprast sevi reālajā dzīvē. Šī ekonomiskā stratēģija. Reģistrējoties spēlē, jums atrast sev virtuālo pilsētu, kur cilvēki dzīvo, attīstās politiku, ekonomiku. Un jūsu raksturs kļūs par jūsu patieso klons. Spēlē Era Klonu bez maksas, jums būs iespēja piedalīties vienlaicīgi izstrādājot reālu uzņēmējdarbību, kas tiks aplūkoti turpmāk.

Tāpat kā visos tiešsaistes projektos, periods klons reģistrācijas process ir obligāts un nepieciešams. Visa spēle interfeiss tulkoti krievu, tik galā ar specifiku aizpildot reģistrācijas formu un ar visām pamata padomi spēle nav grūti.

1. Lai sāktu reģistrāciju, jums būs nepieciešams, lai iet ar tādu pašu nosaukumu saiti, kas atrodas lapas augšpusē.

2. Nākamā atvērts priekšā jums reģistrācijas veidlapu, jums būs nepieciešams aizpildīt visus laukus, lai atbilstoši instrukcijām sistēmas, tad jūs varat sākās laikā klonu kari spēlēt.

Ja nepieciešams, kāds pavisam jauns biedrs projektā būs iespēja izmantot savas mājas lapas Facebook vai FaceBook, lai ievadītu spēlē.

Līdz šim projektā ir iesaistīti vairāk nekā 400000 cilvēku, un saskaņā ar statistiku vairums no tiem ir spējuši atmest darbu pilnībā apmierināti ar ienākumiem, kas iegūti spēlē. Visi spēlētāji sazināties ne tikai ar otru, izmantojot spēli, bet arī regulāri organizē tikšanās reālajā dzīvē, kurā dalīties spēļu pieredzi ar pavisam jauniem spēlētājiem.

Būtība spēle - dzīvot dzīvi jūsu klons uz darbu, attīstīties, mēģiniet, lai nopelnītu tik daudz naudas, lai apmierinātu visas savas vajadzības. Jūs varat spēlēt spēli klons Era attīstīt un piedāvāt savas idejas un projektus, no kuriem katrs tiks uzskatīti ar administrācijas sistēmu, un, ja tas ir apstiprināts, to īstenotu dzīvē. Attīstības process no spēles ir atkarīgs tikai no Jūsu fantāzijas, tāpēc nevilcinieties! Jums būs nepieciešams, lai tikai dod pavēles viņa klons, viņš sistemātiski veic, pat ja jūs nevarat uz kādu laiku, lai apmeklētu šo projektu.

Jo Dominikānas Republikā šobrīd aktīvi attīstās sēta "zeme kloniem", kas ir daļa no ienākumiem no darbības, kas ir vērsta uz Clone Era tiešsaistē, lai veicinātu aktīvākos un talantīgi spēlētāji. Arī lielākā daļa veltīta projekta savvy spēlētāji var saņemt kā stimuls balvu dārgakmeņu rotaslietas ražota rūpnīcā, arī pieder projektā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more