Grāmatzīmes

Epic Battle Simulator 2

Citi nosaukumi:

Epic Battle Simulator 2 ir ārkārtīgi neparasta reāllaika stratēģijas spēle. Spēlei ir iespaidīga 3D grafika un labi izpildīta balss darbība.

Šeit jums jākļūst par komandieri un jāvada liela mēroga cīņas.

Epic Battle Simulator 2 būs interesanti spēlēt. Jūs gaida daudzas kampaņas.

Milzīgs kauju skaits, iesaistot neticamākās kaujas vienības.

  • Archers
  • Šķēpmeņi
  • Kara kavalērija
  • Mešanas ieroči
  • Ziloņi
Ar šo spēli var sacensties

dažādu laikmetu karotāji, ir pat cīņas zosis un citi varoņi no pasakām un senām leģendām.

Spēle ir ļoti iespaidīga. Šī nav desmit pretinieku cīņa pret desmit un pat ne simts pret simtu. Daudzu tūkstošu armijas, kurās katrs karotājs cīnās atsevišķi. Pateicoties lieliskajai optimizācijai, visa GPU jauda tiek izmantota, lai simulētu visu, kas notiek. Tieši tas ļāva realizēt tik liela mēroga cīņas šajā spēlē.

Ērts skriptu redaktors ir izveidots in, jo spēlē ir daudz atsevišķu cīņu un veselas kampaņas, ko izveidojuši gan spēles izstrādātāji, gan citi spēlētāji. Jūs pat varat realizēt savas idejas un dalīties rezultātos ar citiem spēlētājiem visā pasaulē.

Visu ierobežo tikai jūsu iztēle. Jūs izlemjat, kāda veida cīņa būs. Cīņa ar zombiju bariem, elfu vai cilvēku cīņa ar orkiem, vai varbūt pat dažādu sugu dzīvnieku cīņas.

100 000 Eksperimentējiet un uzziniet, ko iegūstat. Iespējams, jūsu radījums patiks daudziem spēlētājiem un kļūs par populārāko kampaņu, kas pieejama spēlē.

Kaujas laukā jums ir vairāki vadības režīmi:

  1. Vadiet visu armiju vienlaikus un kontrolējiet cīņu no putna lidojuma
  2. Pārņemiet vadību pār vienu ierīci, kas ļauj redzēt notiekošo daudz tuvāk satriecošā detaļā
  3. Pārvaldiet vienu karavīru, kurš iegrimst cīņas haosā pret ienaidnieka armiju savas armijas rindās

Spēles laikā jūs jebkurā laikā varat pārslēgties uz citu vadības režīmu un redzēt kaujas lauku pavisam savādāk.

Spēle nepārtraukti attīstās un iegūst jaunas funkcijas, izlaižot atjauninājumus. Šobrīd šī ir tikai agrīna piekļuve, un, kad projekts izaugs līdz izlaišanai, viss kļūs vēl interesantāks un noteikti vēl iespaidīgāks.

Spēle patiks cilvēkiem, kuri vēlas piedalīties vēsturiskās cīņās virtuāli vai vienkārši paskatīties uz kaujām, kuras patiesībā nevarētu notikt. Ir daudz kampaņu, taču acīmredzamu iemeslu dēļ nevajadzētu gaidīt sarežģītus sižetus no šādas spēles.

Dažas cīņas izskatās diezgan asiņainas, jo spēle nav piemērota iespaidojamiem cilvēkiem un bērniem.

Epic Battle Simulator 2 bez maksas lejupielādējiet datorā, diemžēl tas nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā izstrādātāju vietnē. Turklāt, iegādājoties spēli agrīnā piekļuves režīmā, jūs atbalstāt izstrādātājus un jums ir iespēja iegādāties to radīšanu ar atlaidi.

Instalējiet spēli tūlīt, un jums tiek garantēta ģenerāļa pakāpe daudzu armiju priekšgalā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more