Grāmatzīmes

episks laikmets

Citi nosaukumi:

Epic Age ir reāllaika stratēģijas spēle mobilajām platformām. Neticami detalizēta grafika, kas mobilajām platformām paredzētajās spēlēs ir ārkārtīgi reti sastopama, neatstās vienaldzīgu nevienu spēlētāju. Mūzika un varoņu balss spēle liek jums iegremdēties šīs brīnišķīgās spēles atmosfērā.

Pabeidziet apmācību, pirms sākat spēlēt. Visi spēlētāji spēli sāk vienlīdzīgi. Spēlē par naudu nav iespējams iegādāties resursus vai karaspēku, kas ļaus iegūt priekšrocības pār citiem spēlētājiem. Tikai tavs komandiera talants un tas, cik prasmīgi pratīsi pārvaldīt iegūtos resursus, nosaka, kādus panākumus sasniegsi šajā spēlē.

Jums noteikti patiks spēlēt Epic Age, ja jums patīk stratēģijas spēles.

Šeit jums ir nepieciešams:

  • Izveidojiet un paplašiniet savu apmetni
  • Savervējiet un apmāciet karavīrus savai armijai
  • Izpētiet milzīgu atvērtu pasauli, meklējot resursus
  • Izmantojiet dažādas militārās stratēģijas un taktikas iespējas kaujas laukā kaujas laikā

Tagad par to visu sīkāk.

Pārvaldiet nelielu nocietinātu ciematu un laika gaitā pārvērtiet to par pilsētu ar spēcīgu armiju, spēcīgiem mūriem un labi uzbūvētu aizsardzības līniju.

Iegūstiet un kontrolējiet vairāk zemju, lai būtu vairāk naudas armijas atbalstam un aprīkošanai.

Izpētiet pasauli ap savu apmetni un uzziniet, kur atrodas visvērtīgākie resursi, kas vispirms ir jāiegūst savā kontrolē.

Savervē varoņus, lai kļūtu par sava karaspēka vadītājiem. Spēlē to ir neticami daudz, vairāk nekā 100 un katrai no tām ir savas unikālas spējas, kas var dot jūsu armijai nopietnas priekšrocības kaujas laikā.

Atrodiet neticamus pasaules brīnumus visā pasaulē. Iemūžiniet pilsētas un ēkas, kur vien var sasniegt jūsu karotāji.

Nokļūstiet konfliktā ar spēcīgām civilizācijām, piemēram, ēģiptiešiem un persiešiem.

Atrodiet sabiedrotos starp spēlētājiem no visas pasaules. Kopā ieskaujiet ienaidnieku, lai nogrieztu piegādes līnijas, novērstu papildspēku ievešanu un tādējādi uzvarētu spēcīgāku ienaidnieku.

Izveidojiet ģildi vai pievienojieties esošai ģildei. Veidojiet diplomātiskās attiecības ar draudzīgiem spēlētājiem. Diplomātija dažreiz var darīt vairāk nekā spēcīgākā armija.

Apmāciet savus karotājus ar jaunām prasmēm, kas padarīs viņus patiesi iespaidīgus kaujas laukā.

Saņemiet ikdienas un iknedēļas pieteikšanās atlīdzības. Izlemiet pats, vai spēlē pavadīt visu dienu vai tikai dažas minūtes.

Spēļu veikalā iegādājieties dekorācijas savai pilsētai par spēles valūtu vai īstu naudu, ja vēlaties finansiāli pateikties izstrādātājiem.

Neaizmirstiet vēlreiz pārbaudīt, vai nav atjauninājumu, jo spēlē bieži parādās jauni varoņi, atrašanās vietas kartē un vēl citas iespējas kaujas laukā.

Epic Age bez maksas lejupielādēt operētājsistēmā Android varat, ja sekojat saitei šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad un kļūstiet par visspēcīgāko komandieri skarbajā pasaulē, kur visiem varoņiem ir vienādas iespējas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more