Grāmatzīmes

Atbalss Soul

Citi nosaukumi: Atbalss Soul, EOS

Game Echo of Soul - jauna spēle, kas joprojām ir attīstībā. Šī spēle ir izveidota ar Korejas studijā.

Game Echo of Soul tiešsaistes spēles ir stilā daiļliteratūras un radīja žanrā MMORPG, un arī tiek uzskatīta spēle klientu.

Tiem, kuriem nav laika sēdēt pie datora, tad tur ir laba ziņa - tā ir iespēja lejupielādēt spēli Echo of Soul savā viedtālrunī.

Šajā spēlē ir unikāla sistēma - sistēma, duša. Kas ir tas, jūs uzzināsiet, kad jūs sākat spēlēt spēli Echo dvēseles.

Jo atbalss Soul reģistrācija notiek, kā arī citas spēles. Lai reģistrētos, jums būs nepieciešams ievadīt savu lietotājvārdu un paroli, lai spēli. Jo spēle joprojām ir attīstībā, šajā gadījumā nav vairāk informācijas pilnībā.

Play atbalss dvēsele var, protams, ikviena persona, kas reģistrēta uz vietas, kas ir datora iestatījumi atbilst spēles prasībām.

Tā kā šī spēle joprojām ir attīstībā, tas joprojām nav precīzi zināms, kuri parametri ir jābūt pie datora. Vienīgais, par to jums vienkārši ir gaidīt - prasība, ar internetu. Tas ir liels.

Jo Echo Soul jums būs spēlēt, mācīties stāstu dievietes kas ziedoja sevi glābt planētu. Viņas dvēsele tika sadalīta mazākās daļiņas, kas bija dažādās Zemes.

Game Echo of Soul tiešsaistē piedāvā četras klases rakstzīmes:

1) Warrior - ir visspēcīgākais klases, kuras mērķis ir apkarot. Ir spēcīgs uzbrukums.

2) Warlock - neatpaliek apkarot karavīrus. Viņu maģija visi baidās, nav jābūt ikvienam savā veidā.

3) Rogue - tas ir ātri un quirky klasē. Tās var veikt uzdevumus, jebkuras sarežģītības.

4) Guard - ir drosmīgs klase, kas aizsargā tos, kam nepieciešama palīdzība.

Protams, katrā klasē ir savas īpatnības, ko tās ir paslēptas kaujas.

Game EOS piedāvā brīvi strādāt izskatu savu raksturu. Jūs varat mainīt krāsu viņa sejas, acis, formas, kā arī uzņemt pārsteidzošu mati un krāšņs uzvalku.

Jums spēlē Echo Soul būs nepieciešams veikt dažādus quests, kas ir saistīti ar dvēseli dieviete.

Pret jums spēlē darbosies skeletiem, rāpojošs monstriem un citi briesmīgi radījumi. Dod spēku, lai jūsu raksturu. Un viņiem jums kādu dvēseli dieviete.

Paldies daļiņas var atvērt īpašu efektu, kas palīdzēs jums cīņā.

Arī šajā spēlē Echo of Soul ir mājdzīvnieki, kas palīdzēs jums. Daži no tiem jums ir nepieciešams braukt. Papildus cīņas jums būs nepieciešams, lai atrisinātu Puzzles, kas nav ikviena spēks.

Spēļu Echo of Soul tiešsaistē pilnu dinamiku, interesanti uzdevumi un aizraujošus piedzīvojumus.

Sagaidiet rusifikāciju no vietas nākotni un pabeigšanas spēļu vietā.

Echo of Soul online pārliecinieties, ka jūs uzvarēt, un sniegs jums brīnišķīgi momenti, ka jūs, protams, pārsteidza, un neatstās vienaldzīgu.

Ievadiet pasaulē Echo Soul un uzzināt par leģendu skaistās dievietes, kuri nolēma doties uz drosmīgs aktu dēļ citu cilvēku dzīvību.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more