Grāmatzīmes

Paverdzināja: Odyssey uz Rietumiem

Citi nosaukumi: Paverdzināja: Odyssey uz Rietumiem

Enslaved: Odyssey uz Rietumiem - spēle lieliski parāda, cik projekts būtu jāveic stila rīcības piedzīvojumu. Projekts tika radīts speciāli Xbox un Playtstaion, un šodien jūs varat pārbaudīt to uz savu personīgo datoru. Spēle tika izstrādāta ar slaveno britu Ninja Theory. Tās oficiālā prezentācija notika tālā 2010.gadā, bet, tomēr, tautas projekts enjoys šodien. Apskatot spēli, un tiešām saprotu, bet tas ir augstas kvalitātes un interesants var nepatikt jebkurš spēlētājs?

Enslaved: Odyssey uz Rietumiem pc - stāsta mums stāsts Monkey - īstu speciālistu jomā ārkārtējas izdzīvošanu. Tā uzskata, tāpat kā zivs ūdenī lielākajā post apocalyptic pasaulē. Mērkaķis palīdz maza un trausla ceļojumu, lai sasniegtu savu mērķi un palikt dzīvs.

Bruņojušies ar Monkey - spēcīga darbinieku, kas viegli var kļūt pat visbriesmīgākais robotus kaudzē metāla. Laikā spēle jums būs cieši sadarbosies ar Tripp, kā meitene, lai palīdzētu tikt galā ar lēmumu regulāri met spēle puzles. Lai jūs varētu netraucēti paverdzināja: Odyssey uz Rietumiem, lai spēlētu, paturiet prātā, ka raksturs būs ļoti noderīga ne tikai, veicot uzdevumus, tas var būt reāls svētīgs cīņā - tas neko nemaksā, lai nenovērstu uzmanību pat visvairāk briesmīgs pretinieks un tad veikli leaping uz muguras, iznīcināt kombinācijas.

Turpināt mūsu paverdzināja: Odyssey uz Rietumiem stāsts pārskatu par galvenajiem iezīmes spēli. Tātad, sākumā jūsu rakstzīmes piemīt minimālo šoku un cīņas paņēmienus, bet vēl spēles gaitā, jo vairāk prasmes, jūs varat saņemt. Uzlabojumus var izskatīties visdaudzveidīgākajām veidā - varonis var palielināt maksimālo līmeni veselības vai mācīt savu personālu, lai strādātu ar plazmas maksas. Kas vēl ir gatava, lai jūs varētu spēlēt, mācīties, personīgi pārbaudīts.

Lai sāktu spēle, jums būs nepieciešams, lai lejupielādētu paverdzināja: Odyssey uz Rietumiem. To var izdarīt, būs sekundēs, dodoties uz jebkuru pieejamu torrent tracker. Kad ievadāt spēli, jūs uzzināt, ka jums būs pieejami tikai divu galveno veidu maksas svārstījās. Tie var būt apdullinošs un plazmas. Plazmas var ātri un "nesāpīgi" izņemt ienaidnieks pāris šāvienu. Bet ar apdullinošs maksu situācija ir nedaudz lielāks - tie ļauj neitralizēt pretiniekus pat lielā attālumā, un padarīt to neaizsargāti pret uzbrukumiem tuvākajā nākotnē. Kura metode ir piemērots tieši jums izvēlēties paši, attīstot savu unikālo stratēģiju.

Lai redzētu sevi visā, lai piedāvātu atkārtoti paverdzināja: Odyssey uz Rietumiem video piekabi, ja visas priekšrocības un iezīmes spēli aprakstīto minutest detalizēti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more