Grāmatzīmes

Iekļauts

Citi nosaukumi: Iekļauts

Spēle, kas iekļauta Otrajā pasaules karā, nekad neapstājas.

Lai gan diezgan daudz spēļu produktu ir izveidoti militārā tēmā, tas joprojām spoko izstrādātājus. Ikviens lolo sapni radīt kaut ko tādu, kas radikāli atšķirsies no konkursa. Viens no šiem mēģinājumiem bija spēle Enlisted, daudzspēlētāju klienta puses šāvēja, kas izspēlē reālas Otrā pasaules kara epizodes.

Projekta autors ir Latvijas uzņēmums Darkflow Software, kuram diezgan netradicionālā veidā izdevās pievērst uzmanību savam smadzenēm. Iekļautajā sarakstā, kā arī citās misijās, ir komisks aprīļa muļķa režīms, kad karavīri cīnās tikai apakšbiksēs, ir bruņoti ar galda piederumiem kopā ar parastajiem ieročiem, un pannas, caurdurīši un vafeļu dzelzs kalpo kā viņu aizsardzība. Ideja ļoti patika spēlētājiem, un pēc viņu pieprasījuma tā tika izlaista kā atsevišķs produkts ar nosaukumu Cuisine Royale.

Bez humoristiskas novirzes, pretējā gadījumā tie, kas vēlas lejupielādēt iekļauto, saņems nopietnu, līdzsvarotu un pārdomātu lielā kara scenāriju. Kā saka paši izstrādātāji, viņi vēlējās atrauties no misiju un cīņu klasiskās versijas, kad dalībnieku grupas savā starpā cīnās par noteiktu atlīdzību, kas vairāk izskatās pēc sporta sacensībām, nevis kā īsta stratēģija.

Par spēles svarīgākajiem punktiem.

Tomēr autori ne tikai nevēlējās, bet arī nevarēja pilnībā atņemt spēlētājiem iespēju izmērīt spēkus. Bet paaugstināt to jaunā līmenī kļuva par galveno uzdevumu. Kad sākat spēlēt sarakstā Iekļauts, jūs varat izveidot savus komandus un nosūtīt tos misijā, personīgi izstrādājot tā ieviešanas plānu. Katrs karavīrs ir reāla persona, un tāpēc vienmēr pastāv cilvēciskais faktors. Kad esat izvēlējies misiju, pārdomājiet stratēģiju un sadaliet pasūtījumus:

    Ieņemiet pozīciju un iegūstiet stabilu vietu uz zemes; Turiet ienaidnieku līdz pēdējam; Nodrošiniet piekļuvi jūsu komandai; Uzspridziniet tiltu;
  • iznīcināt bruņumašīnas utt. utt.

Pirmkārt, jums ir jālejupielādē PS sarakstā iekļautā spēle (citas platformas vēl nav paredzētas), un tikai pēc tam jūs varat apgūt spēli virtuālajā telpā.

Projekta izstrādes laikā autori nolēma dot spēlētājiem iespēju rīkoties gan no pirmās, gan no trešās personas. Bet vēlāk viņi domāja, ka novērotāja no malas skats ir vieglāks, jo tas ļauj novērtēt situāciju no dažādiem leņķiem, kas reālajā pasaulē nav pieejams. Tā kā uzsvars tiek likts uz reālismu, tika nolemts pilnībā noņemt trešās personas skatu, ļaujot dalībniekiem izjust visas tās emocijas, kas saistītas ar karavīru, iesprostotu tranšejā, kad milzu tvertne rāpo pret viņu.

Jūs varat spēlēt spēli, kas iekļauta komandā, kurā ir ne vairāk kā 20 cilvēku, un tajā pašā laikā kaujas laukā dažreiz ir līdz 150 dalībniekiem. Šis ierobežojums nav nejaušs, jo, jo vairāk karavīru atrodas objektā, jo nopietnākas ir prasības attiecībā uz detaļām un datora iespējām. Atgriežoties pie reālisma jautājuma, ir vērts teikt, ka partiju spēkiem nav jābūt vienādiem, jo u200bu200bpatiesībā tas neeksistē. Dažreiz ienaidnieks ir ievērojami pārāks par jums, bet operāciju neviens neatcēla. Bet ir izvēle stāvēt pretī pēdējam karavīram vai līdz veiksmīgai misijas pabeigšanai.

Vēl viena iekļautā iPlayer rotaļlietas īpašība ir tā, ka šeit ne tikai katrs karavīrs ir unikāls, bet arī ierocis ar savu vēsturi, trūkumiem un atzīmēm. Kaujas arsenāls ir diezgan plašs, tāpēc ir visu kalibru vieglie personīgie ieroči un ekipējums. Jau paziņojuma brīdī Enlisted spēle ieguva parasto spēlētāju un profesionāļu simpātijas. Atliek izveidot savu viedokli, pievienojoties spēlei.

 

Iekļauts