Grāmatzīmes

Endzone — A World Apart

Citi nosaukumi:

Endzone — A World Apart ir ekonomiskās stratēģijas spēle ar pilsētas veidotāju un izdzīvošanas simulācijas elementiem. Grafika ir laba, kas šādās spēlēs nav tik izplatīta. Attēls izskatās diezgan reālistisks. Skaņa un mūzika lieliski papildina tēlu un palīdz radīt apokalipses iznīcinātās pasaules atmosfēru.

Saskaņā ar spēles sižetu kodolkatastrofas rezultātā civilizācija tika iznīcināta. Pazemes patversmēs, ko sauc par Endzoniem, izdzīvoja tikai nelielas cilvēku grupas.

150 gadus pēc tam velvju iedzīvotāji nolēma atgriezties virspusē un mēģināt atjaunot civilizāciju. Šajā spēlē tev jākļūst par cilvēku grupas līderi, kuri ir izcēlušies uz virsmas.

Jūs gaida daudz pārbaudījumu, jo šo 150 gadu laikā klimats ir piedzīvojis lielas izmaiņas un būs ļoti grūti izdzīvot jaunajos apstākļos. Auksti, radioaktīvi nokrišņi un augsne, ko vairs nevar saukt par auglīgu. Tādā pasaulē cilvēku grupai, kuru jūs vadāt, būs jāizdzīvo. Sarūsējušā autobusa virsbūve pirmo reizi tiks izmantota kā jūsu jaunās kolonijas galvenā ēka.

Lai šādos apstākļos paliktu līderis, jums būs jāpieliek daudz pūļu. Ir daudz lietu, kurām ir jāseko līdzi.

Tu būsi spēlē:

  • Pārliecinieties, ka iedzīvotāji ir apmierināti ar dzīves apstākļiem.
  • Saņemiet pārtiku, malku.
  • Nosūtiet strādniekus savākt lūžņus, kas ir viens no galvenajiem celtniecības resursiem.
  • Attīstīt zinātni.
  • Uzcelt jaunas dzīvojamās un rūpnieciskās ēkas.

Šis ir īss veicamo darbu saraksts. Tas viss izklausās pietiekami vienkārši, taču patiesībā ir grūti atrast līdzsvaru, kurā jūsu apmetne varētu augt, vienlaikus uzlabojot iedzīvotāju komfortu. Pa ceļam kārtējo reizi apgūstot sen aizmirstas tehnoloģijas.

Tehnoloģiju nav daudz, taču tās visas uzreiz ietekmēs cilvēku dzīvi.

Laika gaitā nevar izvairīties no nāves. Mirušos nepieciešams apglabāt savlaicīgi, pretējā gadījumā viņu draugi un radinieki var būt neapmierināti ar jūsu valdīšanu. Galu galā visi pilsētiņas iedzīvotāji ir dzīvi cilvēki, nevis roboti.

Bet ar to neko nevar darīt, visu salauzt bija daudz vieglāk nekā atjaunot.

Labāk, ja apmetne atrodas netālu no galvenajiem resursiem, pretējā gadījumā strādniekiem būs jānes materiāli no tālienes, kas ļoti ietekmē ražošanas ātrumu.

Neaizmirstiet laikus dot darbu ražošanas ēkām, lai novērstu to dīkstāves.

Uzceļot jaunas ēkas, attiecīgie norādījumi jādod arī strādniekiem. Nekas netiks uzbūvēts bez jūsu tiešas līdzdalības.

Playing Endzone — A World Apart ir interesanta, laiks skrien, viegli aizrauties.

Papildus galvenajai spēlei izstrādātāji ir izveidojuši diezgan daudz papildu satura, kas padara spēli daudz interesantāku.

Endzone - A World Apart lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl tas nav iespējams. Jūs varat iegādāties spēli Steam tirgū vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai atjaunotu dzīvību uz apokalipses iznīcinātās planētas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more