Grāmatzīmes

Bezgalīga leģenda

Citi nosaukumi:

Endless Legend ir interesanta stratēģijas spēle personālajam datoram. Spēlei ir laba grafika, visas pilsētas un apkārtējā daba ir ļoti detalizēti uzzīmēta. Spēle tiek atskaņota kvalitatīvi, un mūzika ir cienīga, lai papildinātu mūzikas bibliotēku.

Spēle notiek pēc postošas apokalipses. Lai atjaunotu civilizāciju un novērstu iedzīvotāju atgriešanos pirmatnējos laikos, daudz kas ir jādara iespējami īsākā laikā.

  • Izvēlieties piemērotu vietu apmetnes izveidei
  • Slaucieties pa lauku, lai nodrošinātu iedzīvotājus ar pārtiku
  • Atgūt zaudētās tehnoloģijas un attīstīt zinātni
  • Veiciet maģiskus pētījumus, lai iekarotu dabas spēkus
  • Izveidojiet spēcīgu armiju, kas spēj aizsargāt jūsu tautu no barbaru bariem

Pēc apokalipses izdzīvoja ne tikai jūsu izdzīvojušo grupa. Jums būs jāsacenšas ar citām pilsētām. Jums nav jācīnās ar visiem, izmantojiet diplomātiju, lai izveidotu alianses un kopīgi virzītos uz civilizētu nākotni. Vai arī jūs varat kļūt par iekarotāju un piespiest dažādas grupas strādāt kopējā labuma labā.

Pirms sākat spēlēt Endless Legend, jums būs jāizdara sarežģīta izvēle starp astoņām civilizācijām. Apsveriet, ar ko vēlaties spēlēt, katrai civilizācijai ir savas stiprās un vājās puses. Spēles laikā izdarīto izvēli nevar mainīt. Pēc tam pielāgojiet, kā vēlaties redzēt spēļu pasauli. Izmērs, reljefs, dzīves apstākļi un citi parametri.

Pēc tam jums ir jāiziet īsa apmācība, un tad spēle sāksies.

Mēģiniet pēc iespējas ātrāk izpētīt apkārtējo pasauli. Jums būs iespēja atrast artefaktus, kas var ievērojami uzlabot jūs zinātniskajā pētniecībā vai sniegt priekšrocības citās darbības jomās. Jo vairāk artefaktu jūs atradīsiet, jo stiprāki kļūs jūsu cilvēki. Ceļojuma laikā atrodiet slēptās pasaules un izpildiet uzdevumus.

Nostipriniet savu armiju, jo savos ceļojumos satiksiet citas tautas, un ne visas būs draudzīgas. Pat ja jūs nevēlaties būt naidā ar viņiem un jūsu misija ir tikai mierīga zinātniska rakstura, jūsu valstij var tikt uzbrukts, lai atņemtu jūsu tautai piederošās vērtības.

Bagātība var palīdzēt attīstīt civilizāciju. Starpgalaktiskajā tirgū varat iegādāties jaunas tehnoloģijas un luksusa preces. Ir daudz veidu, kā sasniegt mērķus:

  1. Militārie
  2. Diplomātiskais
  3. Zinātniskais
  4. Ekonomiskais

Jūs varat koncentrēties uz vienu lietu, bet nevarat pilnībā atteikties no citām jomām. Jums ir jāuzlabo viss no iepriekš minētā saraksta. Spēcīgai ekonomikai aizsardzībai būs nepieciešama armija. Spēcīgu armiju bez ekonomikas nevar izveidot. Viss ir savstarpēji saistīts, un pašam ir jāizlemj, kuras darbības jomas attīstīt vairāk.

Uzaiciniet savus draugus pievienoties spēlei un uzziniet, kura civilizācija ir spēcīgāka vairāku spēlētāju režīmā.

Endless Legend lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai apmeklējot izstrādātāja vietni.

Instalējiet spēli un atjaunojiet iznīcinātās civilizācijas bijušo slavu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more