Grāmatzīmes

Empire Universe 2

Citi nosaukumi: Empire Universe 2

Spēle Empire Universe 2 izveidoja pārlūkprogrammu balstīta masveida tiešsaistes spēle, kur jūs varat izvēlēties savu ceļu galaktikā. Jums būs iespēja izvēlēties no 9 dažādās sacīkstēs ar unikālas īpašības un statistiku, sākot vietas uz galaktikas kartes spēles Empire Universe II . Savākt 10 dažādus resursus, izmantojot ieguves asteroīdu un gruveši, konfigurēt 21 dažādas kosmosa šasija ar vairāk nekā 66 komponentu - tas ļaus jums ir daudz iespējas eksperimentiem. Ar 146 dažādas tehnoloģijas izpētei šo spēli nevar uzvarēt vai pazaudēts. Pastāv spēcīgs uzsvars uz sabiedroto spēle Empire Universe 2 online , un kāpēc jums vajadzētu pievienoties vienai no daudzas impērijas vai izveidot savu. Izmantojiet savu karakuģi, lai cīnītos reālā laika cīņas pret simtiem spēlētāju no pretinieku komandas un karavīru, lai darbotos kā pēdējā aizsardzības līnija, kad visi jūsu kuģi tiks iznīcināti Empire Universe [_2_ ] 2 online .

Jūs varat kļūt zinātnieks, pirātu, karavīrs, komersants un devība mednieks spēle Empire Universe 2. Ar vairāk nekā 120000 planētām 10000 nozarēs, spēle ir pietiekami daudz vietas visiem!

Pirms spēles Empire Universe 2, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz , 1GB RAM, video karte - 128 MB. Pievienoties spēlē Empire Universe II nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1.                   Galvenajā lapā, izvēlieties objektu "reģistrāciju";

2.                   Enter;

3.                   Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

4.                   Ievadi drošu paroli;

5.                   Izvēlieties "reģistrāciju", un Empire Universe 2 reģistrācija ir beigusies.

Spēle ir raksturīgas iezīmes. Šī ir spēle, kas ir pasaulē pirmais 3D kosmosa grafikas dzinēju, kas tiek izmantots JavaScript. Spēle Empire Universe II piedāvājumu kaujas reālajā laikā, kā arī tiešsaistes ziņojumus cīņas, 10 dažādi resursi, 21 dažādi kosmosa šasija 146 tehnoloģijas. Spaceships Empire Universe 2 online var pilnībā samontēti no 66 dažādām sastāvdaļām. Jau būvēti spaceships var rekonstruēt vai modernizētas - komandieriem ietekmē izturību flotes. Liels uzsvars spēles Empire Universe 2, ko arodbiedrībām, lai veicinātu. Regulējums (neitrāla, pētnieks, karavīrs, pirāts, tirgotājs, devība mednieks) spēlētājs, pamatojoties uz viņa spēles stils Empire Universe 2 online .

Spēlētāji var iedalīt impēriju, jūs varat organizēt cīņu kampaņas, planētas var uzvarēt.

Jūs Empire Universe 2 spēlēt un saprast, ka pirmajās 30 dienās, jūs varat izveidot savu planētu, sākt pētīt, kā iegūt resursiem uc uc Šajā laikā, jūsu planēta tiks pilnībā aizsargāti, bet jūsu flotes var uzbrukt. Pēc 30 dienām, aizsardzību Empire Universe 2 online ir vairāk, nav svarīgi, cik punktu jums ir.

Spēle Empire Universe 2 dos Jums iespēju bombardēt kuģus uz virsmas, kas var uzbrukt ar orbiters. Kuģi uz planētas sauc par saprātīgu un ietver kuģu remontu, atjaunošanas kuģus, kuģus.

Spēle Empire Universe II sniegs Jums ar dažādām tautām. Piemēram, Dzhamozoidy - tauta, kas dzīvo simbiozē ar sevi un savu pasauli. Tas tika pierādīts ar logo, kas atspoguļo izcelsmi un vienotību cilvēku šajā spēlē Empire Universe II . Veganiantsy ir sava veida piemineklis būs. Viņu vielmaiņa ir ievērojami atšķiras no citām šķirnēm Empire Universe 2 online . Ir zināms, ka cilvēkiem ir nācies pielāgoties dažādiem klimatiskajiem apstākļiem, kā tie attīstās. Šim nolūkam tika organizēti cilvēki kopā triviāls Empire Universe 2 online .

No citām tautām, jūs varat uzzināt vairāk, spēlējot Empire Universe 2 online !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more