Grāmatzīmes

Empire: Total War

Citi nosaukumi: Empire: Total War

Empire Total War Game - Gājienu stratēģijas izpildīts lieliski apvieno visas labākās īpašības no žanra, un ir veikusi labāko militāro taktiku. Visi projektā notikumi attīstīties reālā laikā. Šī spēle patiks visiem tiem, kas ir crazy par spēlēm militārām tēmām. Projekts tika veikts patiesi augstas kvalitātes un ar dvēseli - liels grafikas, animācijas tiek darīts labi, spēle ir pelnījis cieņu. Projektu īstenoja pilnīgi jaunu grafikas sistēmas, kas ļauj jums baudīt spēli apbrīnojamo jūras gleznas. Turklāt, katrs spēlētājs būs pieejama jauniem ainavām un neparastiem floru. Patīkams pārsteigums - regulāra maiņa no laika apstākļiem.

Jauna spēle Empire: Total War tiks nodota jums laiku prom XVIII gs. Lai būtu precīzi, tas sāk spēlēt visu darbību 1700, un jūs varat skatīties vēsturiskos notikumus un to ietekmi uz pārmaiņām līdz 1799. Tomēr, tā kā no šodienas solīts projektu attīstītāji galu galā varēs turpināt spēli - jaunas kartes un uzdevumi tiks iesniegts tuvākajā laikā. Jūs sajutīsiet lomu drosmīgs un atbildīgu komandieris. Zem jūsu vadībā, būs ne tikai jūras, bet arī zemes uz jūsu žēlsirdības un piesardzība aprēķinās visa tauta. Jūs un jūsu raksturs var izpētīt, ja jūs vēlaties, visu zemeslodi. Un pārliecinieties, ka viss iepriekš savām acīm, jūs varat atrast Empire: Total War video piekabe.

Lai iegūtu priekšrocības šajā spēlē, jums ir jāpiemēro un uzlabot savas diplomātiskās prasmes. Get gatavs par to, ko jūs piedāvājat, un organizēt koalīciju un alianses. Uz saviem pleciem būs atbildīga par kontroli pār jaundibināto un gariem esošajiem tirdzniecības ceļiem. Bet, lai sāktu spēlēt, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu iepriekš Empire: Total War.

Šajā projektā, dalībnieki varēs vēlme turpināt cīņu, komandē tikai kuģi vai flote apkalpo labāko tiesā. Tiklīdz jums ir iespēja ielādēt Empire Total War, jūs varat īstenot savas spēlēšanas stratēģijām un plāniem. Katru kustību, kas spēlē, tas ir uz pusi dzīves gadā. Jūs varat spēlēt ar citiem spēlētājiem reālā laikā, izmantojot taktisko karti, bet, ja nepieciešams, spēli var iztulkot automātiskajā režīmā, ar iekraušanas taktisko karte nav nepieciešama.

Katrs spēlētājs var kontrolēt ar Empire: Total War frakcija (viens sākumā spēlē). Neskatoties uz to, ka projektā norādīts vairāk nekā 50 frakcijas, pamatoti pieejami projekta dalībniekiem ir pavisam jauna tikai dažas no tām, pārējās tiks pievienots attīstībai un veicināšanai.

Šajā spēlē ir trīs galvenie spēles pasaules daļa

1. Ziemeļamerika.

2. Europe.

3. Indijā.

East Indies un Elephant Coast ierindota kā tirdzniecības ceļus.

Lai pašpārbaudei spēli un pārliecinieties, ka visi tās tikumi, jums vienkārši nepieciešams, lai lejupielādētu Empire Total War, pasteidzies!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more