Grāmatzīmes

Impērijas in Flames

Citi nosaukumi: Impērijas in Flames

Spēļu Empires in Flames - bezmaksas simulators, kas dos jums atpakaļ Lielās Napoleons Bonaparts laikā.

Jums būs nepieciešams Empires liesmās tiešsaistē, lai izveidotu savu vietu un būt to kā komandieris Lielās armijas vai Royal britu armijas kaujas. Eiropas nākotne šajā spēlē ir tavās rokās!

Jo Empires liesmās reģistrāciju tikai aizņem ļoti ilgu laiku. Lai reģistrētos, jums būs nepieciešams ievadīt nepieciešamo informāciju par sevi vietnes administratoram. Un tāpēc jums būs nepieciešams, lai rakstītu tekstu:

1. Izvēlēties kādu no trim opcijām, ka serveri, kurā jūs vēlaties spēlēt.

2. Uzrakstiet savu lietotāja vārdu. Jums tiek dota iespēja nākt klajā ar vārdu spēli.

3. Būt pārliecināti, lai ierakstītu savu paroli nākamajā šūnā, kas atbilst visām drošības prasībām.

4. Tad ievadiet savu e-pasta adresi.

5. Ja Jums ir interese par informāciju, kas ir zemāk, ielieciet zīmi šūnām to.

6. Noklikšķiniet uz « Anmelden kostenlos spielen » .

Tagad jūs varat droši sākt spēli impērijas in Flames.

Spēlē Empires in Flames Jums tiks izmantojot interneta pārlūku, tāpēc nav papildu datoru prasības attiecībā uz šo spēli netiks izvirzīts.

Kurš uzvarēs spēle stratēģija , galu galā, protams, nevar izlemt [_29_ ] vēstures fakti un spēlētāju prasmes in šī pārlūka spēle .

In Empires in Flames spēlē jums ir, tāpat kā jebkurš cits stratēģiju Šim nolūkam vispirms veikt fiksētu pozīciju un padarīt to drošu . Jo Empires in Flames Jums būs nepieciešams, lai izveidotu pilsētu.

Domāju, ka būvēt dažādām vienībām kājnieki hussars [_18_ ] Makrūrzivis un citi , un, kā jūs varat , lai tiktu galā ar to. Tikai, lai iegūtu spēcīgāku jums būs nepieciešams izstrādāt stratēģisku stroitelskoe iemaņas. Ja jums nav, tad attīstība notikumiem Empires liesmās Online attīstīsies lēnām.

, Tu veiks dažādus uzdevumus un misijas, lai sasniegtu panākumus spēles Empires liesmās.

Vai nav jāgaida, lai šo spēli, tad, kamēr jums ir tiesības ieņemt teritoriju un ieroču izmantošanu . Šim pārlūkprogrammu balstīta spēle jums ir iespēja viegli spēlēt tiešsaistē un kā pa nav e ir bijis nepieciešams, lai lejupielādētu neko papildus .

Arī Empires in Flames ir bez pārlūka spēle.

Šajā spēlē tu vari ne tikai attīstās un progress, bet arī jums būs iespēja iesaistīties britu konfliktu.

Kas mīl stratēģiju, ka respektē Empires liesmās online, jo tas prasīs jums, cik vien iespējams, par reālās pasaules kara liels vispār Napoleons. Šeit jūs sajutīsiet reālo spēku ieroci.

Atcerieties, tas nav brīnums, vārdu spēle tiek tulkots kā impērijas ugunī, jo tas ir šajos laikos, viss, kas noticis, nebija pierādījumu par dzīvo gabals aktu Napoleonu.

Veikt kādu laiku ar Empires liesmās, liekas, ka ne visi varēs pateikt grāmatu. Atklājiet šo pasauli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more