Grāmatzīmes

Impērijas un mīklas

Citi nosaukumi:

Empires Puzzles ir spēle ar neparastu žanru kombināciju. Šī ir spēles 3 mīkla, kas apvienota ar RPG. Šeit jūs atradīsiet krāsainu multfilmu stila grafiku un labu balss aktiermākslu.

Spēle ir interesanta, jo tā nav tikai trīs pēc kārtas mīklu risināšana.

Daudz vairāk uzdevumu:

  • Savāciet varoņus savai armijai
  • Parūpējies par pils nocietināšanu
  • Izveidojiet ieročus, kam nav līdzīgu kaujas laukā
  • Paaugstiniet savas armijas līmeni
  • Iegūt resursus
  • Uzvari savus ienaidniekus PvP cīņās

Visi šie uzdevumi padara spēli daudz interesantāku. Jums būs jārisina mīklas, un tas palīdz gūt panākumus citās aktivitātēs.

Sākot spēlēt Empires Puzzles, mēģiniet gudri pārvaldīt savus resursus, pirmkārt, jums būs jāsavāc karavīru komanda un vismaz minimāli jāaprīko sava pils ar nosaukumu Stronghold.

Pieredzei pieaugot, karotāji kļūs arvien spēcīgāki, un pils pārvērtīsies par neieņemamu cietoksni. Tas atvieglo uzvaru kaujas laukā, izmantojot īpašas prasmes.

Cīņas sistēma spēlē ir neparasta. Lai uzvarētu, jums īpašā veidā jāatrisina trīs pēc kārtas mīklas, lai izpildītu jums uzticētos uzdevumus.

Jo spēcīgāka kļūst armija, jo vieglāk ir uzvarēt. Pils attīstība ir arī izdevīga, tā paver iespēju izgatavot jaudīgākus ieročus saviem karotājiem. Turklāt dažu konstrukciju uzbūve ļaus kaujas laikā izmantot neticami jaudīgus bonusus, bez kuriem var būt ļoti grūti sakaut ienaidniekus.

Pils, kā arī armijas komplektēšanai, jums būs nepieciešami daudz līdzekļu, jūs varat tos iegūt, bet par to jums būs jāiziet daudzas cīņas. Tādējādi viss spēlē ir savstarpēji saistīts un panākumiem ir jāatrod līdzsvars, visu attīstot pakāpeniski.

Kad esat pietiekami spēcīgs, varat izmēģināt veiksmi tiešsaistes cīņās ar citiem spēlētājiem. Tas var būt daudz grūtāks nekā parastās kaujās, jo jūs varat saskarties ar ienaidnieku ar ievērojami augstāku līmeni un pieredzi nekā jūs. Bet neesiet izmisumā par kaujas iznākumu, varbūt jums par labu, ja plānojat katru savu kustību. Šādos gadījumos neesiet pārāk pārsteidzīgi, jo, steidzoties, jūs varat nepamanīt laimestu kombinācijas.

Bet nevajag cīnīties ar visiem spēlētājiem. Dažreiz labāk ir izveidot aliansi vai pievienoties esošai, lai kopā uzvarētu neticami spēcīgus titānus. Bet, lai nepieviltu citus spēlētājus, jums būs jācenšas pastāvīgi uzlabot savas prasmes.

Par iekļūšanu spēlē un ikdienas uzdevumu izpildi izstrādātāji apbalvos jūs ar vērtīgām balvām.

Pateicoties spēles veikalam, jums būs iespēja papildināt savus resursu krājumus, iegādāties spēcīgus ieročus vai varoņus savai armijai. Pirkumus var veikt gan par spēles valūtu, gan par naudu. Veikala sortiments tiek papildināts katru dienu.

Jūs varat lejupielādēt

Empires Puzzles bez maksas operētājsistēmā Android tieši šeit, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad, lai uzbūvētu pili ar visspēcīgāko armiju fantāziju pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more