Grāmatzīmes

Elsword

Citi nosaukumi: Elsvords

Elsword online - Šajā bezmaksas faytingovy RPG online spēle ar divdimensiju grafikas anime stilā. Tiešsaistes spēli Elsword ir gamepad atbalsts, tas ir, jūs varat spēlēt to ar kursorsviru. Šajā spēlē jūs varat kļūt par leģendu, gūstot uzvaras pār saviem pretiniekiem!

Lai sāktu spēlēt šo spēli, jums ir nepieciešams reģistra Elsword. Par starteri, jums ir nepieciešams doties uz spēli vietā, un lejupielādēt spēli klientu caur Pando download manager.

Nepieciešamie sistēmas prasībām.

Operētājsistēma: Windows 2000/XP;

Procesors: P3 800Hz vai P4 2. 7GHZ;

Atmiņa: RAM 256M vai RAM 512M;

Cietais disks: 1,3 GB - 2 GB brīvas vietas vai vairāk,

Video: GeForce MX400 (32m) vai GeForce FX5700/ATI Radeon 9600 (128M)

DirectX: 9. 0C 2006 augusts vai augstāks. NET Framework 2. 0 un 9. 0C 2006 augusts vai augstāks. NET Framework 2.

Instalēšana spēli klientu, izpildiet uzstādīšanas instrukcijas (uzstādīšana detalizēti krāsotas mājas lapā sadaļā "Game"). Pabeidzot uzstādīšanu un ievadot spēli, ievadiet savu lietotājvārdu un paroli. Reģistrāciju par šo faktu spēlē Elsword beidzas, un jūs varat sākt spēlēt!

Elsword online spēle piedāvā trīs spēles varoņiem: Elsword, Aisha un Rena.

Elsword - ir meistars zobenu un lielisku cīnās tuvcīņa. Viņa ātri reaģēt, bet slikta aizsardzība pret burvju uzbrukumiem. Spēlējot ar Elsword Knight bāzes klases un sasniedzot līdz 15 līmenim, viņš var izvēlēties starp klases Zobenbrāļu bruņinieku un Magic Knight. Bet tas nav robeža, tā turpinās attīstīties, lai augstākā līmenī ...

Aisha - burve. Viņa specializējas cīņā pie lielā attālumā un var hit vairākus mērķus vienlaicīgi. Visas spējas, viņa vērš no elementiem. Sāk spēlēt spēli online Elsword Base klases burvis un sasniedzot līdz 15 līmenim, viņa var izvēlēties starp klasi un Dark Mage High Mage. Turklāt tas arī turpina attīstīties, lai augstākā līmenī ...

Rena - tas ir labs šāvējs, kas dod loku un bultu. Ir ciešas attiecības ar dabas spēkiem, tā ir spēja, lai uzlabotu burvju uzbrukumiem. Sāk spēlēt spēli Elsword Online Ranger bāzes klase un sasniedzot līdz 15 līmenim, viņa var izvēlēties starp klases un Combat Ranger snaipera Ranger. Nākamais, kā arī Elsword, Aisha, tā turpina attīstīties, lai augstākā līmenī ...

Online spēles Elsword ir iespēja katru no burtiem, lai attīstītu savas prasmes un klasēs. Šeit koku sistēma prasmes. Par katru jaunu līmeni rada 2 prasme punkts, un ar 5-prasmju punktus, savu raksturu, var nodrošināt piekļuvi uz jaunu prasmju kopumu. Kaitējumu, ko izraisa iegūto prasmju, ievērojami pieaug no līmeņa līmeņa.

Šī spēle ir savā arsenālā, apģērbu, rīkiem un kosmētikas piederumiem, kas var izmantot varoņiem.

Elsword tiešsaistē ir daudz interesantu un aizraujošu misiju, kas ir dziļākās kazemātos. Bez misijas jūsu varonis piedalīsies aizraujošu PvP-cīņas un tiekšanās veic uzdevumus, kas ir atvērti, cik raksturu attīstību. Tomēr ir viens caveat, dažas vietas, kas spēlē, jums būs nepieciešams, lai iet vairākas reizes. Tā ir speciāli izgatavots, ka spēlētājs varētu vēl nav izpildījušas visus uzdevumus vienā vietā nevarēja doties uz citu. Bet atlīdzību par pabeigtu quests šeit ir pietiekami dāsni.

Jūsu varonis var apmeklēt jebkuru vietu, bet par pagājušo īpašiem viesiem viņam sasniegtu noteiktu līmeni. Uzdevuma sarežģītības atkarīgs kādā stadijā jūsu varonis iet. Sarežģītāki uzdevumi tiek izsniegtas tikai pēc garām vienkārši.

Jāatzīmē, ka ir labi īstenoti ne tikai reālu skaņu efekti, bet arī vizuālos efektus. In Elsword būs jauki!

Pēc pārskatīšanas beigām, es vēlos piebilst: spēle ražo pietiekami labu iespaidu, pateicoties tās spožumu. Vēlaties pārbaudīt? Elsword reģistrācija dos iespēju.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more