Grāmatzīmes

Elite ir bīstama

Citi nosaukumi: Elit Dangerous

Spēle Elite Bīstams kosmosa simulators.

Telpas iekarošana ir cilvēces sapnis, kas nebūs piepildījies ļoti ilgu laiku. Protams, dažas valstis nosūta savus kuģus uz Zemes orbītu, mācās Mēness un Marsa virsmu, izmanto satelītu, lai prognozētu laika apstākļus, uzraudzītu kaimiņus un veiktu daudzas citas darbības. Tomēr tas ir bērnišķīgs babble, salīdzinot ar to, ko Elite Dangerous spēle piedāvā kosmosa simulatoram. To izstrādāja kompānija Frontier Developments, uzticot publikāciju Frontier Developments. Tas tika izlaists 2014. gada ziemā, un pēdējais atjauninājums tika veikts 2017. gada pavasarī. Tā ir arī nākamā Elite sērija, bet daudz attīstītāka tehnoloģiju ziņā.

Sākot spēlēt Elite Dangerous spēli, pieredzējis spēlētājs pamanīs daudz kopīgu ar iepriekšējām versijām. Svarīgākais, kas ir saglabājies, ir spēja sērfot lielajās teritorijās. Šajā gadījumā izstrādātāji nolēma nesaistīt spēlētāju ar tādām konvencijām kā profesijas izvēle. Patiesībā, lai gan tie ir paredzēti šeit, bet tie ir ļoti nosacīti. Jebkurā laikā jūs varat pārkonfigurēt kuģi un darīt kaut ko neparastu izvēlētajā lomā, ja tas ir izdevīgāks šajā situācijā.

Caur ērkšķiem dziļi galaktikās

Pēc vēlmes lejupielādēt Elite Dangerous tika ieskaitīts, iesācējs saņem kuģi un 1000 naudas vienības kredītus. Tas ir vienīgais, kas jums ir nepieciešams, lai sāktu karjeru:

  • Trader
  • Pirata
  • pētnieks
  • mednieks Aiz galvas

But, kā jau minēts, būdams pirāts un redzējis bojātu svešzemju kuģi, jums nav jāpabeidz un aplaupīt. Jūs varat palīdzēt atjaunot tās funkcijas, dalīties ar pārtiku un degvielu, atgriežoties ar savu atbalstu. Tas ļauj jums nepārtraukti domāt par savu lomu, bet vienkārši rīkoties atbilstoši apstākļiem, baudot spēle.

Atvērtā pasaulē ir aptuveni 400 miljardi. zvaigznīšu sistēmas, lai klāt tur. Neskaitāmas planētas ir unikāla rakstura un resursu ziņā. Izpētot tos, jūs varat atrast milzīgus minerālu noguldījumus un sākt to ieguvi. Cīņa ar konkurentiem ir neizbēgama. Kaut arī lielie plašumi, bet uzvarētie ceļi nav tik daudz, un vēl vairāk pētīja planētas, kas pulcējas tiem, kas vēlas gūt peļņu. Visām jūsu darbībām ir sekas. Piemēram, veiksmīgi darbojoties ekonomiski, kādu dienu jūs kļūsiet par monopolistu, un jūs varēsiet ietekmēt ārējo tirgu. Tas pats attiecas uz politiku, kurai ir vairāk militāru spēku, un viņš kontrolē bumbu.

V Elite Dangerous var atskaņot, izvēloties vienu no 3 režīmiem:

  • Mass Online;
  • Sadarbības dalībnieku grupa, kas strādā, lai manipulētu ārpus tiešsaistes pasaules;
  • Single nav tieša saikne ar citiem spēlētājiem.

Jūs joprojām varat izvēlēties vienu no galaktikas spēkiem un zvērināt uzticību viņai. Jo augstāks ir jūsu statuss, jo vairāk jūs paši varat ietekmēt tās lēmumus. Valdības virsotne periodiski izdod uzdevumu, kam uzbrukt, kurš sabojāt, ar kuru sākt sarunas utt. Pakļaujot un izpildot prasības, spēlētājs apmaiņā saņem vērtīgas spēles.

V Elite Bīstami visi, kas gaida pastāvīgu piedzīvojumu un neierobežotu rīcības izvēli. Spēlētāji paši kontrolē, kas notiek apkārt, ietekmējot viņu spēku, profesiju un rangu. Šeit ikvienam būs vieta tirgotājiem, meklētājiem, politiķiem, militāriem vīriešiem, bezmaksas algotņiem, pirātiem un citām profesijām. Attīstiet savus kuģus, dodot viņiem jaunas iespējas un spējas. Aprīkojiet ar ieroci, jo pat mierīgam tirgotājam dažreiz ir jāaizstāv sevi. Meklējiet sabiedrotos un slēdziet miera līgumus, sāciet karus un rīkojieties kā sūtnis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more