Grāmatzīmes

Elderāns

Citi nosaukumi:

Elderand ir klasiska platformas spēle ar RPG elementiem. Jūs varat spēlēt uz datora. Pixel 2d grafika 90. gadu stilā, balss aktierspēle, kā arī muzikālo kompozīciju izvēle ir līdzīga klasiskajām spēlēm.

Spēļu pasaule ir pilnībā zīmēta ar roku. Šo drūmo ainavu un rāpojošo monstru radīšanas laikā izstrādātājus iedvesmoja Hovarda Lavkrafta darbi, tāpēc spēle izvērtās ļoti drūma un atmosfēriska.

Vadība pieredzējušiem spēlētājiem grūtības nesagādās. Mazāk pieredzējušiem pirms spēles sākšanas ir īsa apmācība.

Galvenajam varonim būs īsts karš ar monstriem rāpojošā pasaulē.

Ieroču arsenāls, ko var izmantot, ir iespaidīgs:

  • Dažādu formu un izmēru cirvji
  • Nāvējoši zobeni, gan īsi, gan lieli divu roku zobeni
  • Skaņas pātagas
  • Swift Daggers
  • Tāla attāluma loki

Un pat maģiski stabiņi ar dažādu elementu iznīcinošo spēku.

Neskatoties uz to, ka spēle izskatās kā vienkārša platformera, jums priekšā ir īsta RPG, kaut arī divdimensiju pasaulē.

Spēlēt Elderandu būs interesanti ne tikai tāpēc, lai tiktu finālā. Jūs varat izbaudīt plašās spēļu pasaules katra stūra izpēti. Apmeklējiet visus pazemes cietumus un slēptās vietas. Atrodiet nāvējošāko ieroci un uzziniet, kā to izmantot cīņā.

Jebkuram ierocim ir gan stiprās, gan vājās puses. Piemēram, loks šauj tālu, bet, ja ienaidnieki pietuvosies, ar to būs grūti cīnīties.

Papildus parastajiem monstriem jūs gaida sarežģītas bosu cīņas. Šie ir spēles spēcīgākie ienaidnieki, ne visi varēs tos uzvarēt pirmo reizi. Tiešs uzbrukums nav visefektīvākā cīņas metode. Eksperimentējiet ar dažādām taktikām.

Tāpat kā jebkurā RPG šajā spēlē, jūs varat uzlabot galvenā varoņa parametrus un mainīt viņa izskatu. Izvēlieties izskatu, kas jums patīk. Izlemiet, kurš no parametriem jums ir jāizstrādā. Jūsu ziņā ir izlemt, vai galvenais varonis kļūs par nepārspējamu strēlnieku vai arī ar cirvjiem sagriezīs ienaidniekus gabalos.

Papildus acīmredzamajai cīņai ar ienaidniekiem reljefs rada arī briesmas. Esiet ļoti uzmanīgi, lai neiekristu kādā no daudzajām bezdibenēm un uzmanieties no nemierīgām upēm, no kurām nevarēsit izkļūt.

Ceļojuma laikā varonim būs daudz jālec, jāskrien un jākāpj pa vertikālajām sienām. Viena neuzmanīga kustība, un atkal būs jāiet daļa ceļa.

Spēle ir paredzēta galvenokārt klasikas cienītājiem un ļaus jums spēlēt īstu modernu RPG, bet retro platformas spēles formātā. To vajadzētu izmēģināt ikvienam, klasiskajām spēlēm ir savs šarms un šis formāts varētu patikt arī jums.

Elderand bez maksas lejupielādēt PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli, apmeklējot Steam portālu vai izstrādātāja vietni. Spēle nemaksā pārāk dārgi un bieži tiek pārdota ar atlaidi, tāpēc, ja vēlaties, pērkot nebūs grūti ietaupīt naudu.

Sāciet spēlēt tūlīt un izglābiet divdimensiju pasaules iedzīvotājus no ļaunuma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more