Grāmatzīmes

Eldenas gredzens

Citi nosaukumi:

Elden Ring ir vēl viena RPG spēle no Dark Souls Visuma. Grafika tradicionāli ir slavējama, jo īpaši rāpojošie priekšnieki. Skaņu celiņš ir uzlabots, tagad katrai lokācijai ir sava muzikālā tēma, kas palīdz radīt pareizo atmosfēru.

Tradicionāli RPG žanram tavs uzdevums ir uzlabot savas kaujas prasmes un visos iespējamos veidos attīstīt savu varoni. Šim nolūkam ir pieejama milzīga atvērta pasaule ar daudzām vietām, tostarp slēptām, kuras jums būs smagi jāstrādā, lai atrastu. Jums nevajadzētu koncentrēties uz galvenā stāsta kampaņas fragmentu. Labāk ir spēlēt spēli lēnām. Pasaule ir labi attīstīta, un katrs tās stūris ir pelnījis spēlētāja uzmanību. Pat pašās kartes malās var atrast interesantus uzdevumus ar vietējiem priekšniekiem.

Stāsts sākas ar Eldena gredzena iznīcināšanu, pateicoties kam valstībā valdīja miers un labklājība. Tavs uzdevums ir salikt gredzenu no jauna, lai apturētu iznīcināšanu un atjaunotu karaļvalsti tās agrākajā krāšņumā.

Papildus galvenajam sižetam spēlē ir daudz papildu uzdevumu. Starp tiem ir interesanti, bet ir arī vienkārši, piemēram, ienaidnieku aizsargāta objekta nogādāšana vai tamlīdzīgi. Šajā gadījumā ne vienmēr ir nepieciešams iznīcināt aizsargus, dažreiz jūs varat ātri sagrābt priekšmetu un nekavējoties paslēpties. Lai gan, lai iegūtu vairāk pieredzes, no kaujām nevajadzētu izvairīties.

Ieroči spēlē ļoti dažādi:

  • dunči
  • Zobeni
  • Āmuri
  • Asis
  • Spears
  • Loki
  • Personāls
  • Svētie roņi

Šis ir tikai īss saraksts. Piemēram, spēlē ir tikai vairāki zobenu veidi, sākot no katanām līdz milzīgiem divu roku zobeniem.

Kaujas sistēma ir diezgan interesanta katram ieroča veidam, ir vairāki triki.

Spēlēt Elden Ring nebūs viegli. ienaidnieki šajā spēlē ir gudri un spēcīgi. Viņi jūs apbērs ar virkni sitienu, izmantojot kombinācijas, un labi izvairās, manevrējot kaujas laukā.

Karte ir patiešām milzīga. Iešana būtu pārāk nogurdinoša un ilga, lai atvieglotu šo uzdevumu, Jūsu rīcībā būs zirgs ar neparasto nosaukumu Torrent. Lai kartē atvērtu jaunu atrašanās vietu, jāmeklē īpaši stabi, kas ļauj kliedēt kara miglu.

Var cīnīties arī nenokāpjot no segliem, taču šajā gadījumā liels triku arsenāls nebūs pieejams. Tomēr tas var palīdzēt sakaut ļoti lielus un spēcīgus bosus, riņķojot pa kalnu un sitot, vienlaikus ātri attālinoties no iespējamiem atriebības uzbrukumiem.

Ieroči var ievērojami uzlabot savu darbību, izmantojot īpašus asināmos akmeņus. Ieviests spēlē tas ir ļoti ērti, jo tos jebkurā brīdī var pārvietot uz citu ieroci, ja pēkšņi nolemjat no paukotāja kļūt par šķēpmetēju.

Neaizmirstiet izveidot fantomas, lai palīdzētu jums cīnīties. Tie var būt dažādu dzīvnieku fantomi vai pat jūsu kopija. Reizēm viņi spēj tikai novērst uzmanību uz sevi, ļaujot klusi pietuvoties ienaidniekam no otras puses, bet var arī diezgan daudz palīdzēt kaujā. Fantomus var uzlabot un attīstīt, meklējot īpašus augus savu klejojumu laikā.

Atvainojiet, bet Elden Ring lejupielāde bez maksas uz PC nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt! Spēle ir jūsu uzmanības vērta, it īpaši, ja esat Dark Souls sērijas cienītājs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more