Grāmatzīmes

Eden Eternal

Citi nosaukumi: Eden Eternal

Spēle Eden - spēle pirms diviem gadiem anime stilā, kas ir paredzēts daudziem lietotājiem vienlaicīgi. Tās galvenā iezīme, spēle ir ievērojami atšķiras no tās pašas stratēģijas - tas nav iespēja spēlēt vienu rakstzīmi, ar dažiem, bet pārslēgšanās starp vairākām klasēm. Ja jūs nolemjat Eden Eternalv spēlēt , tad jums nav rēķināties ar strauju došanās uz sammitā pilnību un viegli uzvarām. Jums ir pauze galvu par to, kā kļūt par drosmīgs, stiprs un spēcīgs raksturs.

Ir teikts, ka katrai klasei ir paredzēts dažādām kaujas īpašībām. Tas var būt ne tikai prēmijas, ka viens vai otrs raksturs saņem bojājumus, iespēja izvēlēties dažādu veidu ieroču, spēja izsaukt palīdzības dzīvniekus un vēl daudz vairāk. Visu spēli var baudīt spēlētāju piecās klasēs, bet mainīt vienu otru aizņem apmēram 20 sekundes, pie laba ātruma internetu.

Prasības spēle ir diezgan standarta:

1. Piekļuve internetam ar ātrumu, kas nav mazāks par 600 K / s.

2. Operētājsistēma - XP, Vista, 7 vai tamlīdzīgi.

3. Atmiņa vismaz 1 GB.

4. RAM - 1 GB vai vairāk.

5. Grafikas karte.

6. Skaņas karti.

7. Minimālās spēļu prasmes.

In Eden Mūžīgā online spēlētāji var veidot visu metropoli, tas viss ir atkarīgs no iztēles un vēlmi. Jūs varat attīstīt ekonomiku un sociālo sfēru, tur darbavietas un īstenošanā piedalās daudzu plānu. Sakarā ar to, spēlētājam ir iespēja laimēt ievērošanu meistari. Ja jūs neesat gatavi uzņemties atbildību par visu pilsētu, jūs varat pievienoties jebkuru pilsētu kā rezidents un attīstīt tur. Jums būs pievienoties ģildei, attīstīt sevi un palīdzēt attīstīties citiem.

In Eden Mūžīgā reģistrēts nepieciešams. Tas dos iespēju izbaudīt visas bonusa spēli. Mēs nedrīkstam aizmirst par veikalu, kur var iegādāties visu nepieciešamo. Pati reģistrācija aizņem ļoti maz laika, tas iet titullapā spēles (lauki tiek aizpildīti ar vārdu, e-pasts, utt

Papildus miera veidošanā ir iespēja izmēģināt savus spēkus citā karjeru - piemēram, lai piedalītos cīņas, cīņas, iet uz dārgumu medības, utt uc Katrā posmā var tikt sūknē varoni un saņem balvu un prēmijas. Tā rezultātā, ja jūs uzzinātu, kā prasmīgi apvienot militāro uzbrukumu un mierīgu eksistenci, tad diezgan ātri varētu veidot savu pilsētu un attīstīt viņā spēcīgu infrastruktūru.

In Eden Eternal spēlēt online ļoti interesanti arī tāpēc, ka pēc tam, kad spēles var spēlēt līdz vairākiem tūkstošiem cilvēku. Bet tajā pašā laikā vienā ģildē ir tikai trīs duci players. Ar visu to nevajadzētu maldināt sevi, ka, ja šodien jums ir uzvarējis kauju, tad rīt jums būs iespēja darīt to pašu. Tas ir pastāvīgi uzlabot savas prasmes un attīstīt vairāk un vairāk jaunu stratēģiju.

Play

Eden Eternal kostīmi visu vecumu cilvēkiem - patiesībā šeit ir ko darīt katram . Tātad - spēlēt un uzlabota.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more