Grāmatzīmes

ECO inc

Citi nosaukumi:

ECO inc ir spēle, kas ļoti atgādina labi zināmo spēli, kur spēlētāja uzdevums ir iznīcināt pasaules iedzīvotājus, radot bīstamu vīrusu. Šeit, gluži pretēji, jums ir jāglābj planēta no ekoloģiskas katastrofas. Spēle ir klasificēta kā stratēģijas spēle. Bet patiesībā tā uzdevums ir ne tikai jūs izklaidēt, bet arī sniegt daudz noderīgas informācijas ikvienam planētas iedzīvotājam par to, cik trausls ir mūsu biotops, ar kuru mēs dalāmies ar milzīgu skaitu dzīvo organismu, kas ir atkarīgi no mūsu rīcības. .

Spēlei ir vissmagākā misija, kādu vien varat izpildīt. Ir nepieciešams neļaut cilvēcei iznīcināt vidi un pat atjaunot mūsu planētas jau iznīcināto ekoloģiju. Tajā pašā laikā, lai novērstu cilvēku civilizācijas izzušanu, un tas jums būs jāmēģina. Izpētiet un finansējiet simtiem ekoprojektu. Analizējiet, cik labi sabiedrība pieņem katru projektu un cik tas izrādījās efektīvs. Ir nepieciešams laiks, lai izpētītu ekoloģiju un mūsu trauslo ekosistēmu, lai saprastu, kā mēs varam tai visefektīvāk palīdzēt. Lai atjaunotu dažu uz mūsu planētas esošo sugu populāciju, būs jāvelta laiks un jāiemācās atveseļot vidi. Tikai tad būs iespējams atjaunot ekosistēmu.

Spēlē ir daudz scenāriju, no kuriem izvēlēties.

Šeit ir viņu saraksts:

  • Glābiet planētu
  • Jūras pirātisms
  • Globālā sasilšana
  • Vaidoši dzīvnieki
  • Globālā ūdens krīze

un daudz ko citu.

Spēles laukums ir interaktīvs zemeslodes modelis ar kontinentu karti. Spēles process ir saistīts ar lēmumu pieņemšanu par vairākiem vides jautājumiem. Tālāk apskatiet karti. Problēmu gadījumā redzēsiet atbilstošās ikonas un zināsiet, kur situācijā iejaukties. Problēmas var būt vairāku veidu. Problēmas ar dzeramo ūdeni, malumedniecību, klimata pārmaiņām un citām. Lai atrisinātu šos jautājumus, atlasiet nepieciešamos vides projektus un sponsorējiet tos, tērējot tam rīcības punktus.

Jūs redzēsiet atšķirīgu lojalitātes parametru dažādos reģionos. Tas parāda, cik labi jūs tiekat galā ar problēmām šajās vietās. Ja viss norit labi, darbības punkti tiks ģenerēti automātiski.

Uz planētas bieži notiek dažādas kataklizmas, kas ietekmē kaimiņu reģionus. Arī šo problēmu risinājums gulsies uz jūsu pleciem.

Spēles laiks paiet daudz ātrāk nekā reālais laiks. gadi mainās dažu sekunžu laikā, tāpēc visas izmaiņas notiks diezgan ātri. Spēles ilgums ir regulēts, tas nedarbosies bezgalīgi. Atvēlētā atskaites perioda beigās spēle varēs redzēt statistiku un to, cik efektīvas bija jūsu darbības vai, gluži pretēji, veicināja daudzu sugu nāvi un varbūt pat visu planētas iedzīvotāju nāvi. .

Android ierīcē varat bez maksas lejupielādēt

ECO inc, izmantojot saiti vietnē.

Nekavējieties, visas planētas liktenis ir jūsu rokās, sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more