Grāmatzīmes

Eador. Lord of Worlds

Citi nosaukumi: Eador. Lord of Worlds

Eador Lord of Worlds online - atkarību Gājienu fantasy stratēģijas spēle ar elementiem RPG . Ar kopīgiem centieniem Unicorn Spēles Studio un Snowbird Game Studios lietotāji bija līdzsvarots projekts ar plašu taktiku un uzvedības kauju laikā. Lineārā gabala intriga slēpjas, jo lietas nav iet par konkrētu modeli, bet ir atkarīgi no lēmumiem, ko jūs lietojat šeit un tagad. Eador spēle. Lord of the Worlds - milzīgs Visumu, saplaisājusi, kā rezultātā burvju kataklizmas daudzos atsevišķos gabalos, no kurām katra ir atsevišķa pasaule. Galvenie varoņi - spēcīgi Lords. Tie ir paredzēti mūžīgo dzīvi, un tas vienkārši mirstīgie viņiem piezvanīt dieviem. Bet dievi nav svešs visiem cilvēkiem, un tāpēc sāka cīņu savā starpā par varu pār pasauli. Mūžīgie skrambām un ķildām, asiņainas sadursmes un grandiozas kaujas - viss, kas jums ir, lai izdzīvotu, kad nolēmu izmēģināt lomu Lords un sākt spēlēt Eador. Lord of the Worlds.

Eador. Lord of Worlds Reģistrācija jūs aizvedīs uz virtuālo realitāti, kas ir burtiski breathtaking. Jūs varat doties uz spēli ar tādiem sociālajiem tīkliem kā VKontakte, Facebook un Twitter . Pat ja jums vēl nav izveidojis lapu kāds no viņiem, tas nav laikietilpīga. Konta radīšanas process prasīs svarīgu informāciju, proti, lietotājvārdu, paroli, e-pasta adresi ieviešanu - un tad jums ir piekļuve jūsu kontam, ja drīz vien laiku un vēlmi.

Pirms spēle, ir lietderīgi aplūkot sarakstu sistēmas prasības:

- Operētājsistēmas Windows XP ( SP 2) / / 7/8 Vista;

- CPU Intel Core 2 Duo clocked 1,8 GHz / AMD Athlon [ _1_] II X 2 ar 1,6 GHz

- Grafika NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon X , 1900, vai labāka;

- Saderība ar DirectX 9. 0 c ,

- Atbalsts DirectX skaņas karte,

- Brīva vieta uz cietā diska 2 GB

- 2 GB RAM.

Vispirms viņš nonācis fantastisku mājvietā, meklēt cieši un izlemt, kas jūs vēlētos kļūt. Tā kā neviens kārdina Jūs pievienoties mums par labu vai ļaunu, izvēle ir jūsu rokās roku. Jūs varat kļūt par īstu, vai iet uz tikumu pilnīgi citādā veidā, terorizē visapkārt. Jāatceras, ka izvēle ceļu dzīvē vienmēr ietekmē stāvokli karmas, kas liecina par ļaundabīgo audzēju vai svētlaimīgs varonis.

Game Eador ļauj Lords aprīkot savu pili, iesaistīties pētniecības apkārtējo zemi par zeltu, kristāli, izpētīt noslēpumaino tempļi un senās drupas, lai iegūtu nepieciešamos līdzekļus, lai pētītu būtību viļņus izmantot lielu ieroču arsenālu un veikt daudzas citas darbības. Ko var doties ne tikai dēļ nemirstīgā Lord lolotais sapnis. Apvienot viņa pakļautībā, cik zemes Lords bieži noved diplomātiskās sarunas noslēgt dažādas arodbiedrības, un, ja miermīlīgi līdzekļi nav iet labi, tāpēc bez papildu sirdsapziņas pārmetumiem var izmantot militāru darbību un cīnīties bezbailīgi un ar otru, un ar bīstamām burvjiem, un ar draudīgs spēkiem haosu. Jāatzīmē, ka visi Lords diezgan spītīgs, un neviens vienkārši nav nodot mazākās gabals šrapnelis pasaulē. Cīņa labi, un jūs pašaizliedzīgi, nevis izpatikt freebie hated ienaidniekiem, ļaujiet viņiem mēģināt atņemt no jums, ko esat iepriekš bijusi jūsu acu par!

Eador Lord of Worlds jūs spēlēt, izmantojot visus iespējamos ieročus, viļņus, un dažādi spēki. Panākumi ir atkarīgi no tā, cik gudri mācīties apvienot to visu un spētu sajust, vai smalkumu situāciju, lai zinātu, kurā brīdī tas ir labāk piemērot. Patiešām, katrā atsevišķā fragmenta ir savi noteikumi. Un, ja, piemēram, vienā burvjiem var atrisināt gandrīz visu, tad citu, efektīvāku, vai var būt paladins vai pūķi. Parasti spēlē pasaulē ir astoņas sacīkstes. Bet neviens jums zvana izvēli, izmantojot vienu no tiem smagi. Ir tāda lieta kā pagaidu aliansēm, kas nozīmē, ka regulāri, jums būs iespēja sadarboties ar vienu vai citu rasi, drīz būs viens ar pavisam citu rasi. Tas nozīmē, ka jūs varat radīt armijas algotņi pieder pie dažādām rasēm. Nekādi ierobežojumi šajā gadījumā dod brīvības sajūtu, ko nevar nepatīk niku.

Eador: Masters of Broken World waiting for you ! Pievienojies un noteikt likteni visu Visumu! Sajust savu nozīmi ar unikālu spēli, uzmundrināt jūsu atpūtai, demonstrējot cienīgs konkurentiem, ko jūs varat darīt! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more