Grāmatzīmes

Mirstošā gaisma 2

Citi nosaukumi:

Dying Light 2 ir ļoti interesants un noteikti viens no šī brīža iespaidīgākajiem RPG. Spēlei ir lieliska grafika, pasaule ir pārsteidzoši detalizēta. Mūzika ir izvēlēta tā, lai tā atbilstu ekrānā notiekošajam, balss spēle ir lieliska. Daudzi gaidīja spēli un bija jāgaida ilgāk, nekā bija paredzēts. Dažādu iemeslu dēļ ir mainījušies scenāriju autori un izstrādes studijas.

Spēlē jums ir jāglābj pasaule no vīrusa, kas pārvērš iedzīvotājus par zombijiem. Pēc tam, kad tika pieliktas milzīgas pūles, lai pirmo reizi izārstētu populāciju no šīs infekcijas, visi patogēna paraugi tika iznīcināti. Bet militārpersonas nolēma atstāt dažus paraugus savā laboratorijā un izpētīt tos, lai izstrādātu bioloģiskos ieročus. Nelaimīgas sakritības dēļ vīruss izlauzās un spēja iznīcināt gandrīz visu planētas iedzīvotājus. Izdzīvojušie dzīvo vienīgajā pilsētā, ap kuru visas teritorijas ir sagrābuši zombiji. Neliels skaits cilvēku, kuri spēj izdzīvot ārpasaulē, tiek saukti par svētceļniekiem, un ne visi sabiedrībā pret šādiem tēliem izturas labi. Visticamākais naidīguma cēlonis ir skaudība. Taču atklāti noraidoša attieksme tiek izrādīta reti, jo visiem svētceļniekiem ir ļoti labi attīstītas kaujas prasmes un pietiekams spēks.

Visi pilsētas iedzīvotāji bez izņēmuma nēsā īpašas aproces, kas novērš slimības.

Papildus stāsta misijām spēlē ir arī papildu uzdevumi, neaizmirstiet tos, jūs uzzināsiet vēlāk, kāpēc.

Spēle norisinās pilsētas mūros, kas sniedz milzīgu iespēju pielietot parkūra prasmes, un jums pat ir jāsatiekas ar šī paātrinātā kustības veida dibinātāju Deividu Belu. Tas viss lieliski papildina spēles izklaidi.

Pilsēta ir daudzlīmeņu un ļoti skaista.

Jūsu raksturu var bruņot ar dažādiem ieročiem.

Pieejams:

  • Loki
  • Ases
  • klubi
  • Arbulti
  • Zobeni
  • Spieķi

Ieroči var būt vienkārši, taču jūs varat atrast arī dažus patiesi leģendārus priekšmetus. Turklāt jebkurš no vienumiem atbalsta modifikāciju. Tādā veidā jūs varat radīt ugunsgrēka vai trieciena bojājumus.

Cīņas sistēma ir daudzveidīga un pat ļauj izmantot parkūra elementus. Bet, lai sasniegtu augstumus, ir labi jāpumpē varonis, pašā sākumā viņš maz zina, un spēle var šķist pat garlaicīga. Tas ir paredzēts sūknēšanai, un jums ir jāveic papildu uzdevumi. Tātad jūs gūsit panākumus daudz ātrāk gan kaujā, gan parkūrā. Jūs nevarēsit atvērt visas prasmes, vienkārši izejot cauri sižetam. Nesteidzieties un pavadiet laiku spēles sākumā, lai apgūtu vismaz minimālās prasmes, pirms turpināt.

Pārvietojoties pa pilsētu vai cīnoties, sekojiet līdzi izturības latiņam. Tas tiek tērēts varas akcijām un streikiem. Kaut kur karājoties, jūs nevarat izsekot šim parametram un nokrist no liela augstuma, kas novedīs pie varoņa nāves.

Dying Light 2 bez maksas lejupielādējiet uz PC, diemžēl tas nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt, neļaujiet zombijiem uzvarēt planētas pēdējās pilsētas iedzīvotājus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more