Grāmatzīmes

Divi Torņi

Citi nosaukumi: 2Towers

The Two Towers online - ir pārlūka online spēle (MMORPG) ar jauna tipa, kur dominē pareizi izvēlēta taktikas un komandas garu. Ir tikai koordinēti komanda spēlē un pareizi izvēlētā taktika ļauj, lai uzvarētu cīņā. Tiešsaistes spēles Divi torņi ir pieejama no jebkura pārlūka.

Lai sāktu spēlēt spēli online divi torņi, nav nepieciešama sarežģīta Pievienoties divi torņi: uz mājas lapā, noklikšķinot uz "Reģistrēties" pogu, atvērsies jauna lapa, kur reģistrācija laukā ievadiet vārdu (login) izvēlas uzstāties un Saugus ar spēles noteikumiem. Tālāk dodieties uz nākamo lapu, izvēlieties klasi 6 piedāvājumu: Celtnieks, Archer, Mage, Priest, Ballista un natives. Ja raksturs ir tas, kas jums nepatīk spēles laikā, to var mainīt un turpināt šajā spēlē divi torņi.

Pēc izvēles raksturs, atverot izvēlni "Profile", jūs varat redzēt tendenci raksturs, turpat ievadiet e-pastu, paroli, un izvēlēties dzimumu jūsu iemiesojumu. Labi, ka būtībā viss spēlē Reģistrēties Divi torņi pabeigta un tagad, pēc visiem iestatījumiem, jūs varat spēlēt spēli online diviem torņiem.

Sākotnēji, jūsu raksturs tiks aicinātas veikt pirmo Quest uzdevumu, kuru viņš saņems atlīdzību in-spēle valūtā. Šajā posmā meklējumi uzdevumus -13 gabaliem.

Spēļu Divi Torņi ir tiešsaistes spēli valūtu - zelta, sudraba un pērles. Pērles var iegādāties par reālu naudu, zeltu un sudrabu, kas gūti spēles veidos.

Par šo valūtu speciālā veikalos, jūs varat iegādāties dažādus ieročus un munīciju (katrs simbols savu), dziras un rūnas.

Katrs no personāžiem ir iespēja iegādāties statusu (par maksu): Mācītāj, Bounty Hunter, Warrior, veikalnieks, Scout, noslēpt, Freeze Loach, baņķieris un izsolītāja. Bez statusu, zīmes ir septiņu veidu īpašību: uzbrukums, aizsardzība, veiksme, veiklība, centību, alkatība un intelekts. Un šīs spējas: Magic trieciens Stoneskin, lēnāks, svētība lāsts, ārstēšana, spēcīgs lietie, Wall Shield.

Online spēles Divi torņi piedāvā citu partiju iespējas, bet arī noteiktu summu spēlē valūtā: Warlord, zemes īpašnieku un tirgotāju.

Pabeidzot katru līmeni spēle, raksturs saņems bezmaksas glāzes īpašības, kas ir jāsadala starp parametriem varonis.

Divi torņi tiešsaistē piedāvā vairāku veidu cīņas: arēnā un cīņu iesācējiem. Un arī šāda veida cīņas kā "Invasion" - tā cīnās pret monstriem (3x7, 7x7), kur uzvara ir dāsni atalgota.

In The Two Towers, jūs varat izmantot, lai atskaņotu Tyr (šeit jūs varat izpētīt dažādas prasmes, cīņa monstriem, izmēģināt dažādas munīciju un veikt dažas naudu).

Tiem, kas izvēlas komandu un koordinēja šo spēli, ir iespēja pievienoties klana. Vai izveidot savu. Spēlēt spēli online diviem torņiem sastāvā klanu, tad varēs risināt visus jautājumus, kas rodas, veicot spēli, kopā ar citiem.

Pārvietojas augšup pa karjeras kāpnēm šajā spēlē, jūs varat uzlabot spēles nosaukumu no parastiem uz tiesneša. Bet tas nav beigas, ja jūs veltīt maksimālas pūles, lai sasniegtu ranga Guardian Fortress, tas ir gandrīz top spēles attīstību. Bet galvenais mērķis katram spēlētājam spēlē, tas nav īpašumā zeltu un cietokšņiem, un nopirkt savu salu (ir četru veidu salām: Little Island, Little Island, Tuvo sala un Big Island), un galu galā iegūt titulu Guardian salā.

Tātad secinājums uz šo pārskatu, es vēlos piebilst sekojošo: Šajā spēlē ir daudz interesantu iezīmes, atrašanās vietas, ēkas un nianses spēli, jo divi torņi online spēle ir "apjoms", un tas sastāv no daudzām salām. Tāpēc, tā vietā, lai visiem īsu pārskatu nav iespējama. Labākais risinājums, lai izpētītu visu spēli, šī spēle Join diviem torņiem, kas būs spēlēt Two Towers mācās to no iekšpuses. Gatavs piedzīvojumu? Divi torņi pārbaudiet gaida Jūs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more