Grāmatzīmes

DV8

Citi nosaukumi: DV8

Stratēģija nāk no turpmākās spēles dv8. Tas liks jums justies nākotnē karavīrs, kas cīnās par mieru, labestību, cilvēci. Uz zemes, tur bija viena liela pilsēta - Whitespire. Pasaules pagriezās otrādi, un tagad vardarbību, ļaunums, zādzība - visi atļauj likums. Tiem, kas joprojām turpina pretoties jauno režīmu, tā saukto nosūtīt saiti, kur kāds sabojājas un padoties, un kāds turpina karu un cenšas darīt visu iespējamo, lai atgrieztos normālā dzīvē! Ir viens no darbi Developer Plinga Play, DV8 online izgatavoti labākajās tradīcijās šajā uzņēmumā. Laba grafika, fun spēle, aizraujošu stāstu - vissvarīgākais jebkuram ventilators tiešsaistes spēles. Protams, lielākā mērā, šī spēle ir paredzēta jaunās paaudzes spēlētājiem, bet pieaugušajiem ir vairākkārt redzējis.

Ja tam vismaz reizi esat spēlējis nevienu spēli Plinga, sākt projekta kontā, tad steigā, lūdzu - par reģistrācijas procesu, jums tiks samazināts līdz minimumam. Precīzāk jums reģistrācijas process bija laiks, kad tu reģistrējies sistēmā pirmo reizi, tagad var vienkārši pieteikties un sākt spēlēt. Ja esat iesācējs, tad jābūt gatavam uz to, ka, lai jūs varētu dv8 reģistrācija ir nepieciešama, bet nākotnē, jums būs iespēja pieteikties jebkurā Plinga spēli saskaņā ar šiem datiem.

1. Tiesības vidū spēles ekrāna priekšā no jums ir forma reģistrāciju. Neskatoties uz to, ka spēle vadība nav pielāgots krievu spēlētāji sapratīs viss diezgan vienkārši.

2. Sistēma ir atļauts, izmantojot kontu Facebook, lai reģistrētos.

3. Ja vēlaties standarta gads - augšējā rindā, ko sauc par "E-pasta adrese», ievadiet savu e-pastkasti.

4. Nākamais «Parole» ierakstīt savu unikālu paroli. Centieties izvēlēties paroli, ka viņš varētu tikpat droši aizsargātu jūsu kontu no hakeru, un jūs varat droši spēlēt spēli DV8.

5. Rindā "Lietotājvārds» būs nepieciešams ievadīt savu lietotājvārdu, ko vēlaties izmantot spēlē, nākotnē tas tiks izmantots lielākajā daļā spēļu, izņemot gadījumus, kad varētu būt vēl vairāk, lai dotu vārdus rakstzīmes.

6. Ka sistēma nav šaubu labestību jūsu nodomiem, un bija pārliecināts, ka spēle dod jums piekļuvi reālu personu, nevis bot, jums ir jāpiekrīt pieņemt noteikumus un lietotāja līgumu, pretējā gadījumā jūs nevarēsiet spēlēt DV8.

7. Ja jūs vēlaties, tad parakstīties uz e-pasta biļetens par sistēmas ķeksīti "Piekrītu ...», ja ne, tad izlaist līniju.

8. Visi pildījumu, nospiediet «Reģistrēties».

Tā ir interesanta un aizraujoša spēle, kas palīdzēs jums iet savu brīvo laiku. Spēlēt bezmaksas DV8 var būt jebkurš. Tātad pierakstīties, spēlēt, iedziļināties spēli katru dienu un saņemt bonusus no sistēmas ik pēc piecām dienām. Šajā spēlē, jūs varat uzlabot savu sociālo tīklu draugiem vai jaunas paziņas sabiedrības Plinga. Pasteidzieties, jums ir nepieciešams cīnītājs par taisnīgumu

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more