Grāmatzīmes

Dungeon Defenders 2

Citi nosaukumi: Dungeon Defenders 2

Spēļu Dungeon Defenders 2 - bezmaksas multiplayer stratēģija lomu spēle ar trešo personu. Šis rezultāts bija laiks, lai atgūtu projektu lietotājiem Dungeon aizstāvjiem, kurā izstrādātāji diezgan veiksmīgi šķērsoja "torņi", ar RPG. Let ne sajaukt jums multfilmas zīmējumu, un savā ziņā arī piesātināts krāsu. 3D grafisko attēlu formātu, uzdevumi ir sarežģīti, bagāta spēle liecina, ka Dungeon Defenders 2 spēlē būs interesanti ir pieaugušajiem. Spēle nav paredzēta panki, un interese par to nav kauns dažādu kategoriju lietotājiem. Ikviens var atrast sev fantāziju pasaulē daudz pievilcīgas lietas, vilinošs un padarīt atgriezties atkal un atkal, lai spēle. Jūs atradīsiet sev burvju zemi sauc Etheria. Jums ir, lai saglabātu viņu no ļaunuma spēkiem vērtībām. Dažādu veidu ļaunuma Goblins un Orgov saņems zem kājām. Tos iznīcināt, - goda lieta. Vai nav jāgaida, lai viegli uzvarām, jūsu ienaidnieki ir spēcīgi un bīstami! Bet tad, jūs nav dzimuši vakar - viss ir labi, ja jūs kļūstat viņu pūles!

Šajā laikā, jaunu spēli stadijā PTA. Jums būs nepieciešams 2 Dungeon Defenders reģistrēties, lai varētu piedalīties testēšanā. Oficiālajā mājas lapā, jums ir jāsniedz savu e-pasta adresi. Tiklīdz jūsu pieteikums tiek izskatīts, administrācija nosūtīs taustiņu, lai aktivizētu savu kontu, un jūs varat Dungeon Defenders 2 download. Beta uzaicinājumu var saņemt ikviens. Galvenais pacietība gaidīt rindā. Starp citu, jūs varat izteikt savas vēlmes, ka izstrādātāji centīsies ņemt vērā turpmākajā pilnveidošanā produktu.

Saraksts minimālajām sistēmas prasībām, kas nepārsniedz parametrus, kas ir nepieciešami, lai spēlētu Dungeon Defenders . Datoram ir jāatbilst šo konfigurāciju: operētājsistēma Windows XP/Vista/7; procesors Intel Core 2 Duo @ 1. 8 GHz / AMD Athlon 64 X 2 3800 +, grafikas karte nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 (video RAM 256 Mb), ir saderīga ar DirectX 9. 0C skaņas karte, 2 GB cietā diska vietas un 1. 5 Gb RAM. Bet tas joprojām ir sākotnējie pieņēmumi. Pilns saraksts sistēmas prasības būs zināms tuvāk laiku palaišanas spēles. Tagad studija Trendy Izklaide strādā, lai padarītu spēli DD 2 bija pieejama uz platformām PC, Mac, IOS, Android.

Kāda ir atšķirība starp turpināšanu oriģināls? Tas, ka spēle Dungeon Defenders II lepojas šo atjauninājumu veidiem, kā kooperatīvs un konkurētspējīga. Jo sadarbības režīmā papildināts ar vairāk torņi un kalnrūpniecībā, kā arī citas interesantas funkcijas ir plānots, piemēram, pagarināts stāstu un 24 atskaņotāju. Konkurētspējīgu multiplayer režīmā, un ir paredzēts žanrā Moba. Spēlētāji sacentīsies par 5 cilvēku komandu. Uzdevums: aizsargāt savu tornis no ienaidnieka.

Tātad, jūs sākat spēlēt DD 2 un jūs, protams, interesanti uzzināt par tās pazīmes. Tā ir pasaule, kurā ir varoņi, kosmētika, mājdzīvnieki, in-spēle pasaulē ar vienotu valūtu, pasaulē, kur jūs varat izvēlēties vienu vispiemērotāko klases pasauli, kurā sagaida neaizmirstams kaujas ar ļauno monstriem. Jūs varat izmantot lielu ieroču arsenālu un burvju viļņus, lai efektīvi risinātu ar ienaidnieku. Papildus iespēju veidot aizsardzības nocietinājumus. Vai jūs esat karavīrs, burvis, budistu mūks vai elfu mednieks - ir visas iespējas tikt ražoti vēlama. Protams, katram no viņiem ir savas spējas, bet cenšamies attīstīt jums ir jebkurā gadījumā. Turpināt plānošanas augstumus un vienkārši jauki pavadīt laiku sabiedrībā, piemēram, azartspēles, kā jūs spēlētājiem. Cerams, ka jūsu cerības nebūs vīlušies! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more