Grāmatzīmes

Kāpu garšvielu kari

Citi nosaukumi:

Dune: Spice Wars reāllaika stratēģija, taču ne gluži parastā. Notikumi tajā risinās diezgan lēni, tāpēc zināmā mērā var līdzināties soli pa solim. Taču šobrīd spēlei ir agrīna piekļuve, un līdz pilnīgai izlaišanai tas var mainīties. Grafika spēlē ir laba, bet muzikālais aranžējums šķiet nedaudz nepabeigts, taču tas noteikti tiks labots līdz ar izlaidumu.

Spēlē jūs atradīsiet cīņu par varu uz planētas Arrakis, kas ir pazīstama visiem Dune faniem. Būs jāceļ pilsētas, jāizrauj garšvielas, jākaro.

Pirms spēlējat Dune: Spice Wars - izvēlieties frakciju. Šobrīd ir pieejamas četras frakcijas, taču izstrādātāji sola to skaitu palielināt atjauninājumos.

Tagad ir pieejamas šādas frakcijas:

  • Atreides
  • Harkonens
  • Kontrabandisti
  • Freemen

Visi savās spējās ir aptuveni vienādi, taču katram ir sava īpatnība. Harkonens izskatās vājāks par citiem, taču, kamēr jūs lasāt šo tekstu, izstrādātāji, iespējams, jau ir veikuši nepieciešamās izmaiņas.

Spice ir galvenais planētas resurss. Tas ir vērtīgs, jo nodrošina ilgu mūžu cilvēkiem, kuri to lieto kopā ar pārtiku. Tas ir nepieciešams arī kosmosa navigatoriem. Turklāt to izmanto reliģiskās ceremonijās. Bet spēlē tas ir tikai resurss, ko katru mēnesi var pārdot par imperatora noteiktu cenu. Izlemiet, cik daudz pārdot un cik atstāt noliktavā, taču ir vērts ņemt vērā, ka cena šobrīd ir pieaugusi vai kritusies.

Sākot spēli, jūsu rīcībā ir viena pilsēta Arrakis tuksnesī. Pēc tam izmantojiet ornitopterus, lai izpētītu apkārtni. Pēc tam pārejiet pie garšvielu ekstrakcijas un ne tikai viņai.

Jāparūpējas gan par ūdens piegādēm, gan izejvielu ieguvi īpašai, ļoti izturīgai plastmasai, kas spēlē kalpo kā būvmateriāls.

Ir arī tāda parādība kā nodokļi. Nodokļi jānomaksā un vēlams laicīgi, citādi uzzināsi, kāda ir imperatora gvarde.

Pārvietojoties pa tuksnesi, nezaudējiet modrību Shaihuluds milzu smilšu tārpu dēļ. Uzmanieties, jo transports vai vienība var tikt norīta.

Ne visas apmetnes tuksnesī pieder jums vai kādam no jūsu konkurentiem, ir arī nelielas apmetnes, ko sauc par sitch. Tādās vietās dzīvo neitrāli frīmeni, kas ir šīs planētas pirmiedzīvotāji. Jūs varat tirgoties ar viņiem vai ignorēt tos. No militārā laupījuma viedokļa tie īpaši neinteresē.

Ir trīs veidi, kā uzvarēt spēli.

  1. Visvieglāk, lai arī ne vieglākais, militārpersonām iekarot visas pilsētas un sakaut konkurentus.
  2. Diplomātiski izmantojot diplomātiju un dažkārt dažādas intrigas un pat spiegošanu, lai panāktu Arrakis gubernatora iecelšanu.
  3. Pēc tam, kad bija sakrājuši pietiekami daudz hegemonijas punktu, izstrādātāji, visticamāk, tā nosaukuši reputāciju.

Dune: Spice Wars bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nedarbosies. Bet spēli var iegādāties Steam spēļu portālā, jo īpaši tāpēc, ka cena par to ir samazināta, jo spēlei ir agrīna piekļuve.

Ja esat Dune Visuma cienītājs, jaunas spēles izlaišanu nedrīkst palaist garām. Lejupielādējiet spēli un izbaudiet iegremdēšanos pazīstamajā pasaulē jau tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more