Grāmatzīmes

Gars Dragon

Citi nosaukumi: Dragon Spirit, ddgame

Online spēles Dragon Spirit - pārlūka spēle jaunās paaudzes. Lūk, visa darbība notiek burvju pasaulē Sherus. Spēles izstrādātāji - kompānija Prāta spēles - radīts meistardarbs!

Self-reģistrācija spēli Dragon Gara būs pieejama atklātā beta stadijā tuvāk kritumu. Bet oficiālajā mājas lapā jūs varat iesniegt savu pieteikumu, lai piedalītos slēgtā beta tests, un pēc tam iegūt iespēju spēlēt garā Dragon tagad.

In-Game Dragon Gara online ir savas īpatnības. Pirmkārt, šī pasaku pasaule patiesi pārsteidz ar savu gleznaino skaistumu: jūs redzēt sniegotiem kalniem Sherusa, sulīgs zaļā mežu ... Bet Awesome grafikas spēle pasaulē - tas vēl nav viss! Otrais - rūpīgi izpētītas spēle, bloķēšanas sistēma, komandu un vienu cīņas. Bez tam, Jums ir iespēja: tikties ar ļauno priekšniekiem un simtiem ļauno monstru, apmeklējiet bīstamu dungeons, cīņa asiņainā arēnā dinamisku PvP un PVE cīņām, atrastu visus artefaktus izkaisīti visā pasaulē. Bet, protams, galvenā iezīme spēle ir unikāla un leģendārais aicinājums Dragon kaujas laukā.

Panākt unikālu bloķēšanas sistēmu. Šajā spēlē, pils - sirds spēlētājiem un vietu kaujas stratēģiju. Jums būs iespēja pievienoties vienai no slēdzenes un turklāt kļūt karalis. Kopā ar citiem spēlētājiem, jums būs pakāpeniski attīstīt pili: sivēnmāti un ražas novākšanas, ekstraktu akmens, veikt pētījumus un apmācīt savus karavīrus. Par viņa ieguldījumu attīstībā Jūs saņemsiet nosaukumus un rindās. Grūtāk jūs to darīt, jo ātrāk jūsu pils kļūs centru valstībā.

Spēlēt online spēles Dragon Spirit snap. Visa spēle ir balstīta par papildu sistēmas cīņās viens pret vienu, gan grupās.

Šeit ir dažādas sacensības

• Cilvēki

• elfi

• Orcs

• Forsaken

Ir iespējams arī spēle Dragon Spirit, jūs varat izvēlēties vienu no rakstura klasēm:

• Dziednieki

• Knights

• Magee

• Zagļiem

• priesteri

• Mednieki

• Warriors

Spēle ir visu veidu taktiku cīņas un ieročiem, daudz artefaktu un īpašas iezīmes, kas ļauj jums justies visu dinamiku cīņā.

Vienas PvP un PVE cīnīties, un jūs varat izveidot grupu un skatīties cīņu uz ekrāna savu biedru un ienaidniekiem, lai redzētu visas darbības uz vienu kaujas arēnā.

Grupa cīņas - tā ir pazīme Pūķa Garu.

Komandas cīņām paredzēta sistēma: sakopojot savus piecus companions, novērtējot spējas un spējas katru no tiem, jums ir nepieciešams izvēlēties cienīgs pretinieks. Izmantojot šo taktiku, jums tuvāk uzvarai pati.

Ir svarīga loma un vieta kaujas, jo pareizu izvietošanu spēlētājiem arēnā ir atkarīgs no jūsu uzvaru: Jūs varat izvēlēties vienu no deviņiem ieteiktajām teritorijām.

Šīs vietas ir formā telpas secīgu cīņas visļaunākās būtņu. Pēc kaujas, jums iet uz nākamo līmeni sarežģītības.

Spēlēt online spēles Dragon Gars būs interesanti un liels mīļotājiem klīst pa mistiskām pilīm, meklējot dārgumu. Paredzēts šo īpašo "zonām", kas var spēlēt dienā desmit reizes.

Turklāt, jūs saņemsiet atlīdzību. Kad pēdējo balvu, tas būs nepieciešams, lai cīnītos par "līderis." Solo jūs diez vai var rīkoties ar to. Un šajā izšķirošajā laikā jūs varat piesaistīt palīdzību Lielā Dragon, kas var piekļūt par kaujas. Šie majestātiskie un spēcīgs radījumi ir vienmēr gatavs palīdzēt spēlētājiem.

Online spēles Dragon Spirit ir daudzas īpašas iezīmes, no kuriem viens ir izveidot objektu, augstas kvalitātes ieročus un artifacts. Ja jūs vēlaties paaugstināt savu līmeni, tad jāiesaista īstenošanā quests spēlē kurā simtiem vai piedalīties cīņā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more