Grāmatzīmes

DSF Starfleet

Citi nosaukumi: DSF E92

DSF Starfleet: ieskats nākotnē

Šodien, kosmoss slēpj daudzus noslēpumus, un mēs nezinām, vai tur ir dzīvība uz citām planētām bez mūsu. Mēs esam nobijušies ārvalstnieku vidū, kuri tos bieži pārstāv kā agresīvus paverdzinātājus. Bet varbūt, ja ir citas civilizācijas, ne visas no tām ir bīstamas. Kas zina, ko nākotne dos cilvēcei. Kas deva viņam atklātas iespējas, un kādos tālsatiksmes braucienos jūs varat doties uz tirdzniecību ar gudriem humanoīdiem, atturēties no kontakta ar citiem un atklāti strīdēties ar trešo. DSF pārlūkprogrammas multiplayer Starfleet spēlē šo tēmu, piedāvājot būt stūrī:

 • Linkora
 • Cruisers
 • korneti
 • Fighter
 • Fregat
 • Flagman

Mēs gaidām kosmosa odysseju, zvaigznes aukstā spīduma majestātiskās ainavas, bezprecedenta piedzīvojumus, bīstamas sadursmes, pētījumus un nākotnes tehnoloģiju izpēti. Sāciet DSF Starfleet spēlēt un ļaut kosmosam iesniegt jums.

Kas piedzīvojums sākas ar

Kā tas ir pieņemts MMORPG rotaļlietās, DSF Star Fleet vispirms reģistrē vai iekļūst sociālā tīkla pakalpojumā Pēc tam atlasiet serveri, pēc tam izveidojiet varoni, izvēloties dzimumu un piešķirot vārdu. Tagad interesantākā tikšanās ar asistentu, kurš rūpīgi iepazīstina jūs ar visu notikumu gaitu, palīdz risināt vadību un piedāvā pabeigt savus pirmos apmācību uzdevumus.

iesācējs ir ļoti noderīgs, lai pabeigtu piedāvātos uzdevumus. Tas ne tikai palīdzēs ātri tikt galā ar bāzes darbu, bet arī radīs resursus tālākai attīstībai. Pēc misijas pabeigšanas asistents atgriezīsies atpakaļ un dažkārt atgādinās tikai par noderīgiem padomiem vai uzdevumiem. Turpmāka attīstība, ko veicat pats, mācoties daudzās filiālēs.

 • Atjaunot resursus
 • Būvniecības ēkas un kuģi
 • Attīstīt planētu un staciju
 • Veikals zelts
 • Ievadiet aizsardzību
 • Savākt nodokļus

Ja ir kuģi, viņiem ir nepieciešama degviela un piloti, un viņi pērk tos zelta raktuvēs, kas iegūtas. Ir vēl viena valūta, dimanti, bet tos var iegūt par reālu naudu. Bet tad jūs varat ievērojami paātrināt savu attīstību.

.Konversijas

pirmie soļi

Par iespēju droši piecelties, es vēlos noliekt izstrādātājiem un tik ļoti pateicos. Kamēr jūs nenoņemat slēdzeni un neļaujiet citiem dalībniekiem vilkt tevi karā, neviens to nevar izdarīt. Kaut arī jūsu militāro darbību aizliegums ir spēkā, jūs varat baudīt ekonomiku un būvniecību, attīstīt raktuves, uzkrāt metālus un radīt nepieciešamos priekšmetus. Visas ēkas ir savienotas, un tās ir jāuzlabo, lai iegūtu jaunas iespējas.

V DSF E92 flote jūs pievērsīsiet lielāku uzmanību sagatavošanās darbam cīņai, nevis līdzdalībai tajā. Nopirkt kapteiņus un būvēt kuģus un pēc tam nosūtīt tos uz konflikta punktu, lai noskatītos, kas notiek.

Radars palīdzēs atklāt svešinieku pieeju, sniedzot trauksmi, un jo augstāks ir to sūknēšanas līmenis, jo precīzāki būs rādījumi. Kuģiem ir nepieciešami arī pastāvīgi uzlabojumi, un jūs varat tos aprīkot ar papildu bruņām, ieročiem un palielināt savas uzbrukuma un aizsardzības iemaņas.

Ir zināms, ka ir grūti atcelt visbīstamākos ienaidniekus, un šim nolūkam tiek radīts Alnsa. Lai pievienotos tiem, jums ir jāiesniedz pieteikums, un, ja jūs esat pieņemts, jūs atradīsiet sabiedrotos, kas palīdzēs ar resursiem un militāro spēku, ja vēlaties tikties ar spēcīgu pretinieku.

alianses arī sniedz uzdevumus, un tikai tās dalībnieki var tos atvērt, bet jūs varat veikt tikai 2 dienā. Lai gūtu panākumus, jums tiks piešķirtas medaļas, kas palielinās jūsu kapteiņu rangu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more